לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2005, 05:11
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בינתיים נותנים להם אצבע משולשת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "נותנים לפלסטינים אצבע והם רוצים את כל היד..."

כל ה"יציאה" כביכול מיריחו לא שנתה דבר במצב העובדתי. המחסומים הוזזו כמה מאות מטרים ממקומם הקודם. העיר נשארה סגורה ומסוגרת - אין יוצא ואין בא ולכל ידוע שאם יווצר הצורך צה"ל יכנס ל"סגור חשבון" עם מרצחים.

באשר לגדר - הכל זה התוואי. הגדר בתוואי הנכון היא חיונית להגנה על מדינת ישראל - גדר הכולאת בתוכה ו/או מנטרלת פלסטינאים מלעבר את אדמותיהם ו/או להגיע למקומות החיוניים לקיומם ותפקודם פסולה בהחלט. גדר בטחונית מחוייבת - גדר פוליטית, שאפילו ידידינו הגדולים (המעטים), מתנגדים לה, מרימה קשיים ותגרום אך ורק לצרות מכל צד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2005, 18:07
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
קיימת גם האפשרות שאינך מבין בין ימינך לבין שמאלך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "לפחות תודה שלא קראת את הודעתך לפני שליחתה..."

לא הסכמים ולא בטיח.
אתה ממליץ להכנע לטרור ולעשות את מה שלקראתו הוא חותר. הטרור רוצה ליצור תוהו ובוהו, הטרור רוצה לחבל בכל מצב שעשוי להביא להתקדמות.
אין כיום כל הסכם בינינו לבין הרשות הפלסטינית הכל נעשה על פי הסדרי "הד הוק" על פי המצב בשטח. בכל מקום שקיים שקט, בכל מקום שהפלסטינאים יוכיחו שהם מסוגלים לנהל את העינינים מאפשרים להם לעשות כן.
כיצד אתה חושב שהם יבחנו ? ע"י זה שלא תאפשר להם שליטה על השטח. תן להם את המושכות ותראה אם הם מסוגלים להחזיק בהם ולנתב את הרשות בכוון הרצוי והראוי, ללא כל פגיעה בנו. אם הם לא יצליחו תמיד ניתן להפוך את הגלגל ולשוב למצב הנוכחי, שגם הוא אינו לטובתינו.
ישן 19-03-2005, 23:26
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
lol, עכשיו אני זה שנכנע לטרור....
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "קיימת גם האפשרות שאינך מבין בין ימינך לבין שמאלך"

אני זה שנכנע לטרור בעוד שאתה רוצה רק לתת ללא שום תמורה, ללא שום מעשה בסיסי
טרומי של הפלסטינים, שכווווווולם מצפים מהם לעשות מזמן כבר - כן, הכוונה ללחימה בטרור.

אני זה שנכנע לטרור ואתה זה שתומך בהנתקות חד-צדדית, שכל הדיוט יודע שהיא פרי כניעה
של הטרור הפלסטיני.

אני זה שנכנע לטרור בעוד שאתה רוצה לתת מתנות לפלסטינים בעוד שהם לא מבטיחים לך
מאומה אלא אתה מוכן ש-ו-ב לקחת צ'אנס, סיכון, ניסיון - אם יצליח אז תפאדל, אם לא אז לא...

ציטוט:
אם הם לא יצליחו תמיד ניתן להפוך את הגלגל ולשוב למצב הנוכחי

lol, אכן תמיד ניתן להפוך את הגלגל בחזרה, כמו אוסלו, כמו 1,200 נרצחים ישראלים, כמו עשרות
פיגועים וכו' וכו'... - דן, תודה לאל שאין לך שום השפעה על מקבלי ההחלטות אחרת עם כל
הצ'אנסים שאתה לוקח היינו מסיימים מזמן בגהינום...

והעיקר שאני זה שנכנע לטרור....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר