לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2007, 10:24
  Eagle1 Eagle1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
טיס, חובלים, מודיעין ועתודה

שלום לכולם!

החלטתי לחסוך בפתיחת כמה דיונים ולרכז כמה שאלות שיש לי במקום אחד, ולהלן:

אני כרגע עומד לפני גיבוש טיס (באוקטובר) והייתי עכשיו ביום סיירות וקיבלתי חובלים. במידה ואני עובר את המיונים של החובלים בביתן חיל הים, מוקפא לי הגיבוש לחובלים עד שיתברר מצבי בקשר לקורס הטיס.

בנוסף, אפשר לומר שכמעט בטוח התקבלתי לשחקים במודיעין (הגעתי לשלב הראיון האישי בסוף תהליך המיון, ובגלל שאני יוצא לשנת שירות ביקשו ממני לחזור על הראיון בשנה הבאה- משמעות הדבר שלא פסלו אותי בראיון...)

1) במידה ואני עובר את גיבוש טיס ומתגייס לקורס, לאיזה גף אהיה שייך (היות ואני ממויין לחובלים) ומתי אני אעשה את הצ'קים- בתחילת המכין, באמצע או בסוף? אותה שאלה לגבי מודיעין...

2) אם חס וחלילה ואני נופל מהקורס, האם מודיעין שומרים מקום או מבטלים את מועמדותי עם התגייסותי לקורס הטיס?

3) האם שווה לי לנסות גם להירשם לעתודה מחדש (נרשמתי השנה והקפאתי את ההרשמה בשל היציאה לשנת שירות)? אם כן, האם בעתודה שומרים מקום למי שנרשם והתקבל, גם אם הוא התגייס לקורס טיס?

תודה לעונים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 20:50
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי R13 שמתחילה ב "אם כבר אתם מדברים על הנושא..."

א' ו-ב' עושים את הצ'קים יחסית מוקדם ולכן שמים שם את מאותרי שייטת 13 וסיירת מטכ"ל כך שבמקרה והם נופלים בצ'קים הראשוניים (ונופלים בצ'קים האלו הרבה מאוד אנשים) הם יוכלו לגשת לגיבוש שאליו אותרו. גפים ג', ד' ו-ה' (למרות שאני חושב שעכשיו יש רק 2 גפים ולא 3) עושים את הצ'קים מאוחר יותר ומתחילים בטירונות 03 "משופרת" שאורכה שבעה שבועות.
כמו כן, גפים א' ו-ב' נקראים כוסיות מכיוון שבאוהלים שלהם יש מתג שאיתו מדליקים את האור ואילו שאר הגפים נקראים קופים מאחר והם צריכים לטפס על עמודים ע"מ להדליק את האור באוהל.

לכותב האשכול: בנוגע לאיתור לחובלים, יכולים לשים אותך בכל אחד מן הגפים וזאת מאחר ולחובלים יש הרבה גיבושים בשנה כך שאין סיכוי שתפספס את גיבוש חובלים אם תיפול אחרי כחצי שנה בקורס במקום אחרי כחודש.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י talaus בתאריך 07-07-2007 בשעה 20:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר