לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2007, 12:54
  Ben_Fel Ben_Fel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.07
ייעוץ- יום סיירות וגיבוש צוללות, בבקשה כמה שיותר מהר

היי,
רציתי לבקש ממכם המלצות או דעה כלשהי בנוגע לבעיה שאני נמצא בה כרגע.
אני ממויין ליום סיירות ובמקביל עברתי יום מיון בביתן חיל הים ויש לי גיבוש צוללות.
יום הסיירות הוא ביום שני בתאריך ה2.7.08 והגיבוש צוללות היה ב24.6 אך לא יכלתי ללכת עקב בגרות בספרות יומיים אחרי ככה שהוא נדחה לי בכל מקרה.
עקרונית, צוללות זה משהו שמאד מעניין אותי, משהו שמושך אותי ומסקרן אותי, ודבר חשוב(מאד!) הוא שעד לגיבוש הבא(שהוא בנובמבר) יהיה לי זמן להתאמן ולהתכונן.
יום הסיירות בא לי במפתיע מכיוון שלפי שהיה ידוע לי כל מי שמקבל זימון לביתן חיל הים למיון חובלים\צוללות בדרך כלל פסול יום סיירות מסיבה כלשהי.
התקשרתי לצבא בניסיון לדחות את היום סיירות מכיוון שאני לא בכושר מספיק טוב בשביל לעבור אותו כמו שצריך, וברגע שאני נופל מיום סיירות בעצם גם חתמתי וויתור על הגיבוש לצוללות.
הדבר שבאמת מעניין אותי ואני אישית הכי נמשך אליו הוא יחידת החילוץ של חיל האוויר 669(עבר משפחתי בחיל האוויר וכו'), וגם שייטת 13, אבל...
אני בלבטים מה לעשות בנוגע לזה,
האם יש דרך כלשהי לדחות את היום סיירות(כי לדעתי בכושר שאני נמצא כיום אני לא יוכל לעבור אותו כמו שצריך), האם בכלל לוותר על היום סיירות וללכת ישירות לגיבוש צוללות שאני מיועד אליו, או האם ללכת בכל מקרה ליום סיירות ולהגיד מה שיהיה יהיה, אם אני יצטרך לעבור אני באמת יעבור,
בבקשה תעזרו לי חבר'ה, אני בדילמה קשה, ולא נותר לי מספיק זמן להחליט.

תודה מראש,
בן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2007, 13:39
  Ben_Fel Ben_Fel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Mista שמתחילה ב "[QUOTE=SpiritKK][/QUOTE] אחי..."

כן,
הבנת אותי MISTA,
זה הפחד שלי, שאני לא יקבל כלום ואני ישאר קירח משתי הכיוונים. :\
בקשר לצוללות, רציתי לדעת אם אתה יש לך קצת מידע בנוגע לשירות, שירות מעניין? ועוד מדי בנוגע לזה.
ובקשר למה שאמרת ליום סיירות, אתה צודק שהכל בראש, גם אני יודע שהכל בראש(כמו לדוגמא בגרות בספורט בבית הספר שחשבתי שאני בכלל לא בכושר מסתבר שעברתי עם ציון טוב של 85, וזה רק דוגמא)
העניין שמלבד הראש, יש גם דבר שנקרא הגוף, וברגע שהגוף לא יכול לעמוד בעומס פיזי כלשהו, הוא מאותת לראש להפסיק, וזה הפחד שלי, שאני לא יצליח לשרוד את היום סיירות(ואני לא מדבר על שאר הגיבושים במידה ואני אעבור מכיוון שעד לשאר הגיבושים שהם בנובמבר, יש לי מספיק זמן להתכונן).
הלפ פליז :|
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר