לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2007, 20:36
צלמית המשתמש של ilanp13
  ilanp13 ilanp13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
הפעלת אמולטור לPS2 ויצירת IMAGE מדיסק מקורי של PS2

שלום לכולם,

אני מנסה להפעיל את המשחק Naruto: Uzumaki Chronicles באימולטור PCSX2.
קודם כל הורדתי את ה-IMAGE של המשחק (ISO בגודל 1.22GB) והמשחק עובד, אבל מאוד לאט, חלק מהפונקציות לא עובדות, וכן הוא נתקע לאחר כמה זמן.

לאחר מספר נסיונות חוזרים ונשנים להפעיל אותו, השגתי את הדיסק המקורי של המשחק מחבר, וניסיתי להפעיל אותו דרך הדיסק המקורי (לא מצאתי אפשרות לכך - האם יש אפשרות להפעיל משחקים באימולטור ישירות מדיסק או שצריך IMAGE?) ולאחר שזה לא הצליח ניסיתי ליצור IMAGE לדיסק ולהפעיל אותו משם, אולם זה לא עובד כלל (בחלון שנפתח ע"י התוכנה, שבו אמור לרוץ המשחק, בשורה ה"כחולה"(ששכחתי איך קוראים לה) של החלון למעלה כתוב "CPU: 0%", מה שלפי הבנתי לא אמור להיות, ולדוגמא כשאני מפעיל את הקובץ שהורדתי מופיע מספר שונה מ-0%). האם יש לי אפשרות להכין IMAGE לדיסק המקורי שיש לי ושיעבוד? אם כן, איך?

לגבי הIMAGE שהורדתי - הסיבה שהזכרתי את גודל הקובץ זה בגלל שהדיסק המקורי הוא בגודל של כמעט פי 2 ממנו (2.2GB) ולכן אני חושב שהקובץ שהורדתי לא מלא או פגום. האם אני צודק לגבי זה?

לגבי המחשב שלי - יש לי מחשב די חזק: מעבד CORE 2 DOU 1.86GHZ, זכרון 1.5GB RAM, כרטיס מסך GF 7600GT 256MB, כך שאני מאמין שהתוכנה PCSX2 תהיה אמורה להפעיל משחקים עליו די טוב (אני טועה?)

מקווה שתוכלו לעזור לי,
תודה מראש,

אילן

נערך לאחרונה ע"י ilanp13 בתאריך 29-05-2007 בשעה 20:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:38

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר