לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2007, 08:52
  dan154 dan154 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
דחיית תאריך גיוס - שאלות

אני מיועד למחזור יולי ורוצה לדחות לנובמבר כדי להרוויח זמן להתאמן ליחידת עילית. לפי מה שאמרו לי הסיבה הזו כשלעצמה לא תעורר הרבה התחשבות מצה"ל.

1) מה אפשר לכתוב כסיבה לדחייה? מה סיבת הדחייה (שאני לא צריך לשבור בשבילה רגל ) שצה"ל הכי מתחשב בה בדרך כלל?

2) עד כמה צה"ל בודק את אמיתות הסיבה? נניח אני מנמק את הדחייה בטיול משפחתי, האם הם ישאלו על פרטי הטיול כדי לראות שאני לא משקר, או אולי אפילו יותר מזה?

3) גולשים כאן שהצליחו לדחות, מה הייתה הסיבה שלכם ועד כמה היה קשה לדחות?

4) מישהו יודע איפה אני משיג את מספר הפקס לשם אני שולח את טופס בקשת הדחייה, את טופס בקשת הדחייה (אם בכלל צריך כזה), מספר טלפון לווידוי קבלת הפקס ונתונים אחרים שאולי אני אצטרך (לשכת גיוס באר שבע)?

בבקשה תעזרו, זה מאוד חשוב ואני רוצה לעשות את זה בהקדם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-05-2007, 10:58
  LEVYonFIRE LEVYonFIRE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dan154 שמתחילה ב "דחיית תאריך גיוס - שאלות"

גם אני מיועד ליולי אבל אצלי זה קצת מקרה שונה
לפני כשבועיים דחו לי את הגיוס לנובמבר שזה היה פשוט התגשמות חלום כי אפילו לא ביקשתי דחייה
תכננתי טיול עם המשפחה לחול ורכשנו כרטיסים
ולפני כמה ימים הם החליטו להקדים לי סתם ככה חזרה ליולי

אז השאלה שלי אם טיול משפחתי זאת סיבה מספיק טובה לדחיית גיוס
ואם יש פה מישהו שהצליח לדחות אני ישמח אם הוא יפרט מה הייתה הסיבה שלו

תודה

נ.ב

שמעתי שסיבה טובה זה להגיד שצריך להשלים בגרויות, שזה מתאים לי מאוד כי היו לי הרבה בעיות עם הציונים
וברגע האחרון הייתי צריך לרדת ל3 יחידות במתמטיקה מ-4 יחידות
אז אם אני יגיד להם שאני מעוניין לדחות את הגיוס מפני שאני רוצה זמן להשלים ל4 יחידות הם יקבלו את זה?

ישן 24-05-2007, 11:27
  dan154 dan154 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי LEVYonFIRE שמתחילה ב "[i]גם אני מיועד ליולי אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LEVYonFIRE
גם אני מיועד ליולי אבל אצלי זה קצת מקרה שונה
לפני כשבועיים דחו לי את הגיוס לנובמבר שזה היה פשוט התגשמות חלום כי אפילו לא ביקשתי דחייה
תכננתי טיול עם המשפחה לחול ורכשנו כרטיסים
ולפני כמה ימים הם החליטו להקדים לי סתם ככה חזרה ליולי

אז השאלה שלי אם טיול משפחתי זאת סיבה מספיק טובה לדחיית גיוס
ואם יש פה מישהו שהצליח לדחות אני ישמח אם הוא יפרט מה הייתה הסיבה שלו

תודה

נ.ב

שמעתי שסיבה טובה זה להגיד שצריך להשלים בגרויות, שזה מתאים לי מאוד כי היו לי הרבה בעיות עם הציונים
וברגע האחרון הייתי צריך לרדת ל3 יחידות במתמטיקה מ-4 יחידות
אז אם אני יגיד להם שאני מעוניין לדחות את הגיוס מפני שאני רוצה זמן להשלים ל4 יחידות הם יקבלו את זה?

אם אתה מבקש לדחות לנובמבר אז לא הגיוני שתגיד שאתה רוצה להשלים בגרויות, כיוון שעד נובמבר אין עוד בחינות. אם אתה מבקש לדחות למרץ אז זה קצת יותר מסתדר.

לבחור השני שהגיב, תודה רבה, אבל אשמח אם תביאו לי סיבות הגיוניות לדחייה. יש לי אח באמריקה שאני בקושי רואה אותו, אולי אפשר להגיד שהוא בא לבקר ביולי ואם לא ידחו לי את הגיוס אני לא אזכה לראות אותו? יש איזושהי דרך שהם יכולים לגלות שזה לא נכון?
ישן 24-05-2007, 13:27
  LEVYonFIRE LEVYonFIRE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dan154 שמתחילה ב "[QUOTE=LEVYonFIRE][i]גם אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dan154
אם אתה מבקש לדחות לנובמבר אז לא הגיוני שתגיד שאתה רוצה להשלים בגרויות, כיוון שעד נובמבר אין עוד בחינות. אם אתה מבקש לדחות למרץ אז זה קצת יותר מסתדר.

לבחור השני שהגיב, תודה רבה, אבל אשמח אם תביאו לי סיבות הגיוניות לדחייה. יש לי אח באמריקה שאני בקושי רואה אותו, אולי אפשר להגיד שהוא בא לבקר ביולי ואם לא ידחו לי את הגיוס אני לא אזכה לראות אותו? יש איזושהי דרך שהם יכולים לגלות שזה לא נכון?

מועד חורף זה לא לפני נובמבר?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר