לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2007, 22:18
  אמביציוזי משו אמביציוזי משו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
המלצה קבוצת כושר - עשה זאת בעצמך

בהמשך לדיון שנערך באשכול על קבוצות כושר בתשלום העליתי הצעה שלפי דעתי, ולפי התהודה, ראויה לאשכול חדש:

הקמת קבוצת כושר פרטית, כן כזאת שמכינה מלשבים לגיוס ולגיבושים. אני מדבר על פק"לים, זחילות, ריצות, מור"קים וכיו"ב פשוט עם חברים וללא תשלום.

מסתבר שזהו פרוייקט לא קל להקמה - אי אפשר פשוט לאסוף את החבר'ה ולהתחיל לרוץ 30 ק"מ עם מכוניות על הגב! יש בעיות של ביטוח, אחריות, ענייני בריאות, ציוד ודברים נוספים.
הנה כמה מהרעיונות שלי איך לעשות את זה על הצד הטוב ביותר:
*מחקר על גיבושים (באדיבות פרש) ועל משחקי מנהיגות וספורט בגיבושים
*התייעצות עם מומחים: רופאים, מדריכי כושר, מדריכי ימי סיירות בנוגע לפעילות
*כל משתתף יקח אחריות על עצמו
*מחקר ברשת (ויקפדיה, אתר מור"ק צה"ל) על מורשת צה"ל
*ציוד: חפצים כבדים שונים
*אפשר אפילו להדפיס חולצות משלנו
*אפשר לקבל הצעות לניווטים מאתר הניווט הישראלי או אולי פה בפורום טיולים ולצאת עם כל הקבוצה לניווטים ואפילו לסופי שבוע קבוצתיים גיבושוניים שכאלה (מי בכלל צריך לרדת לאילת?)

אלה רק חלק מהרעיונות. בעזרתכם אני רוצה לבנות חוברת הוראות שתסכם איך להקים קבוצת כושר עם החבר'ה - תציעו רעיונות: באיזה מציוד להשתמש, את מי לשאול על מה ... תעלו דעות: למה זה לא כדאי, למה בסדר\לא בסדר ומי רוצה להצטרף.. אני רוצה לשמוע הכול!

זה אמביציוזי אבל ישים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2007, 22:39
  אמביציוזי משו אמביציוזי משו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אמביציוזי משו שמתחילה ב "קבוצת כושר - עשה זאת בעצמך"

במקרה שלי, אני מתכוון להיות מפקד הצוות ... בינתיים לא כל כך כיוונתי גבוה ואני מתכוון רק לכמה חברים במעגל מצומצם (למרות שככל שירבו כן ייטב!). הרעיון שלי היה ליצור תכנית כללית שכולם יוכלו להשתמש בה ולא, לא כולם רוצים או אוהבים להתאמן לבד ויש המון יתרונות בקבוצה של מספר אנשים: זה מלכד את החברים ובונה מנהיגות ואחריות רק מעצם הקמת הקבוצה בלי הפעילות שהיא כוללת.

בנוגע לפציעות, במקרה שלי, עברתי הכשרה 44 של מד"א ואני יודע לחבוש, וגם כדי להמנע מפציעות אני אתייעץ גם עם אמי שהיא רופאה ועם תזונאים, מדריכי כושר כפי שפירטתי. - לא יודע כמה יעזור, אבל צריך להתחיל מאנשהו

ותסכימו איתי שאי אפשר לעשות השוואה בין קבוצה מסודרת עם תכנית עבודה ואימונים קבועים לבין כמה חפיפניקים (בלי להעליב) שלא עובדים מסודר ולא יודעים מה הם יעשו בכל אימון

נערך לאחרונה ע"י אמביציוזי משו בתאריך 15-05-2007 בשעה 22:42.
ישן 15-05-2007, 23:04
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אמביציוזי משו שמתחילה ב "קודם כל"

עצה שלי. במקום הסיבוך הזה של להכין תוכניות לבד ולמצוא אלונקה ושקים וכל זה.. תעשה דבר כזה:

תמצא לך איזה מד"סניק טוב.. או יוצא יחידה מובחרת.. או קצין קרבי.. כל אחד שיש לו ידע ועבר אימונים כאלו ואחרים של "כושר קרבי".. תגיד לו שיבנה לך תוכנית מגוונת ומעיינת של כושר קרבי של 3 אימונים בשבוע למשך חודש - חודשיים ראשונים...
בנאדם שמבין בזה יקח לו בידיוק 10 דקות לבנות לך תוכנית כזאת, ואתה תוכל לקחת את כל החברים שלך וללכת לפי התוכנית הזאת בידיוק כמו שהמדריך המנוסה הביא לך. אם כל העניין ילך טוב, אחרי חודשיים תילך לאותו אחד ותבקש ממנו שיבנה לך תוכנית לעוד חודשיים וכך הלאה.

חשוב למצוא אדם מנוסה, עם ידע בכושר קרבי, שמתחיל את התוכנית מ- אפס כלומר הוא לוקח בחשבון שכל מי שמתחיל לא בכושר ומתחיל לבנות לכם ת'כושר מהתחלה (ככה לא תמצאו את עצמכם עם שברי מאמץ אלא כל מי שהתחיל ת'תוכנית יתרגל אליה יפה) ואז תיקח ת'חברים שלך ואת כל מי שרוצה להצטרף, תפגשו באיזה מקום לגיבוש קבוצתי של החברים החדשים, תמציאו לעצמכם שם, תמצאו לכם מקום טוב שבו אפשר להתאמן (זה יכול להיות שטח חול או מסלול מירוצים.. רצוי גם שיהיה דשא\חול בינוני-עמוק שתוכלו לבצע זחילות או ספרינטים בשטח נוח יחסית), תקחו ת'טלפונים כל אחד של השני ותתחילו באימונים כשאתם כולכם מסכימים שאתה המדריך , אתה פועל לפי התוכנית שהאדם המנוסה הביא לך ואתה מעביר את הכל לחבר'ה, מה שאתה אומר - הם צריכים לעשות... צריך מנהיג בקבוצה כזאת זה מאוד חשוב בשביל לשמור על רצינות ולשמור על רמה גבוהה של אימונים.

בגדול אני לא מומחה ולא כלום, אני כולה מלש"ב כמוך שמתאמן בכושר קרבי רציני ולדעתי הרעיון שלכם נחמד אז החלטתי לתת לכם כמה עצות שלדעתי יהיו מצויינות להתחלה של תוכנית כזו... הכי חשוב שתמצא לך חברים טובים ורציניים שיקחו את עניין האימונים ברצינות - אין להבריז מאימונים=]

בהצלחה מכל הלב.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר