לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לתשומת לבכם: אתר פרש, בעליו ומנהליו, לא יישאו בכל אחריות בין במפורש ובין מכללא ולא יהיו אחראים, בשום צורה לכל נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש בלוחות הקניה/המכירה/החלפה באתר! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > לוחות > לוח מכירה ומסירה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2005, 05:51
  asi08 asi08 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.03
למכירה מסוק חשמלי לחובבי הטיסנאות!!!

לאוהבי הטיסנאות שבנינו ולמתחילים שרוצים להיכנס לתחום...
מסוק חשמלי קטן קומפקטי מסוג AERO-HAWK מנוע 300, שלט 4 ערוצים, ג'ירו מתקדם, גוף קרבון סוללת ליטיום+מטען וכמובן חופה בקיצור חבילה קומפלט הכל מוכן רק להטעין ולהטיס.
1,300 ש"ח !!!, מחיר נמוך ואחרון.

נ.ב: לדאגנים שבנינו...
לא אתם לא תרסקו חלקים אם אתם לא יודעים להטיס, כי המסוק בנוי בצורה כזאת שמקסימום החלק ישלף במקרה של התרסקות ותוך שניות ספורות אתם מחזירים את החלק למקומו וממשיכים להטיס כאילו כלום, בקיצור זה משהו מדהים הפשטות שלו והיכולת עמידה בהתרסקויות, ונניח והצלחתם לשבור משהו עקב התרסקות ממש רצינית?? ,אין בעיה להשיג חלקים מאוד בזול ונגיש בלי שום תשלום נוסף על הרכבה ובלי כלום, אתם מרכיבים לבד מרוב שזה פשוט וקל.

טל': 054-6803265 אסי.
אבל באמת לרציניים בלי יותר מידיי בילבולי מוח,
אני מאיזור המרכז.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י asi08 בתאריך 03-03-2005 בשעה 05:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2005, 09:42
  asi08 asi08 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי grandioza שמתחילה ב "עולה 1600 ואתה מוכר ב-1300 ?!?!"

רק בשביל המצב רוח הטוב, נעשה מחיר עגול סופי ויפה לכל המעוניינים.
1000 ש"ח, אין טעם לחכות כי המחיר לא יירד ל- 800 ,במחיר הזה אני משאיר את המסוק אצלי.
ולזה שמעליי ^ אם כל הכבוד, אבקש לא להכתיב לי את הסכומים שאני נוקב, כי אתה לא יודע מה מצב המסוק וכמה הטסות היה לי איתו (בקיצור מנוע דנדש), ואם זה הסכום שאתה אומר כנראה שאתה באמת אולי לא כ"כ בקיא בתחום, תעשה בדיקת מחירים לפני שאתה ממהר לנקוב בסכומים לא כ"כ רלוונטים.

אז מחיר סגור סופי יפה ומאוודד נמוך אתם יכולים לבדוק אותי אם אתם רוצים, לאנשים המעוניינים להיכנס לתחום הטיסנאות, או למיומנים שבא להם סתם להטיס בלי הרבה צרות על הראש חבילה קומפלט בשווי 1000 שקלים !!!!!!!, מחיר נמוך ואחרון.

באמת באמת כדאי, כי מסוק חשמלי אתם לא תמצאו במחיר הזה...אתם תמצאו כל מיני חלקים בנפרד לא חבילה קומפלט שמוכנה להטסה (בקרטון).

054-680-3265
אסי, לרציניים בלבד!

נערך לאחרונה ע"י asi08 בתאריך 20-03-2005 בשעה 10:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר