לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2007, 14:06
  תומר קדוש תומר קדוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.07
מאמר שלי לגיבושון צנחנים דובדבן 30.4

הגעתי לגיבוש ב10 וחצי בערך ולא הפסדתי כלום אז אפשר לאחר קצת...

אוקי מגעים לתל השומר הולכים לאיזה חייל מבאים לו את הזימון ממלאים איזה חוברת כזאת שיש מלא שאלות עלייך על הלימודים שלך על המשפחה שלך ממש הכל...
מסיימים למלא אחרי זה הולכים לבדיקות רפואיות בודקים לך לחץ דם ומבאים להם את השאלון שהרופא מילא לך.. אחרי זה הולכים לוקחים מדים עצה שלי לקחת חגורה זה מציל חייםם !!! ברוב המקרים אין שם מכנס בול למידה שלך וגם נגמר להם החגורות לפעמים ומבאים לך איזה חתיכת חוט אז תביא חגורה ...

אחרי זה הולכים לאכול צהוריים מי שנכנס ראשון (צוות 1) אוכלים ואחרי זה עושים תורנויות מטבח ועבודות רס"ר מסימיים את ארוחה חלק עושים עבודות רס"ר חלק סתם שוכבים במיטה נחים .. אחרי זה קוראים לכולם לרחבה אחת גדולה ושמים קוראים שמות ומחלקים מספרים לריצת הבר אור עצה שלי להביא לשם כלי כתיבה ולרשום את המספר על היד שלא תשכחו.. אוקי אחרי זה הולכים לרוץ איזה אחת עם מבטא מצחיק מסבירה לכם את המסלול והכל ורצים על שמגעים למישהו עם טוש שמסמן אותכם וחוזרים אל תפסיקו לרוץ כי עם יראו שאתם הולכים סביר להניח שתלכו גם הבייתה... מי שמסיים פחות מ10 דקות עובר ליום השני אחרי הריצה יש הפסקה קטנה ואז קוראים לכולם לפני הארוחת ערב ושם קוראים שמות מי שקראו בשם שלא עף הבייתה .. מי שנשאר הולך לארוחת ערב אחרי הארוחה מסבירים על היום השני ומחלקים לצוותים משפצרים את הציוד מחלקים לכם מספרים מימיות כובעים והולכים לישון שאומרים לכם להגיע לרחבה ב3:45 קראתי במאמרים אחרים שכל אחד שמר 20 דקות בגיבוש הזה אף אחד לא שמר לפחות לא הצוות שאני הייתי בו.
קמים ב3:40 והולכים לרחבה תקומו קצת לפני צחצחו שיניים שטפו פנים זה עוזר אוקי מסתדרים לפי צוותים ברחבה ומקבלים מפקד חדש מילואימניק אומר לכם שמהצוות הזה צריכים רק 4 אנשים (מתוך24) סתם חרטטן אוקי מתחילים תגיבוש רצים לשטח ואז יש ערמת שקים הוא אומר שכל אחד יקח לו שק יפה לוקחי שם ומחילים לרוץ מקיפים איזה שק שיש על הריצפה וחוזרים יש כאלה שחיפפו ועברו לפני השק ורשמו אותם אז תקיפו אותו זה חשוב כל הזמן רושמים את ה4 הראשונים מסימיים עם השקים אחרי שעה בערך + - ואז אלונקה כש4 הראשונים סוחבים ככה חצי שעה בערך אולי יותר אחרי זה עוברים לזחילות לי זה היה הכי קשה יש קוצים ואבנים וחול לא נעים והרכיים והמרפקים כואבים מסימיים את זה יש דיון כל הזמן מתחלף הנושא לנו היה נשים בקרבי בעד ונגד... והיה גם לצייר את המפה של ארץ ישראל לפני שאתם הולכים לגיבוש פתחו מפה תראו מקומות חשובים זה יעזור לכם מאוד גם בראיון יכולים לשאול את זה ... אוקי ממשיכים עם האלונקה והגריקנים רצים קצ מגעים למקום כזה של מתח לפני המתח היה לנו משימה הוא קורא לכל אחד ונותן לו נושא לדבר אליו כולם סתם אמרו דברים ואחד אמר הוא לא יודע לא רוצה סתם להגיד וראיתי שרשמו אותו אז הכי טוב לא לשקר אחרי זה הולכים למתח נתלים עליו עוצמים עניים וצריך להישאר כמה שיותר זמן באויר אחרי זה רושמים את מי שנשאר אחרון ואז שוב עולים ורק ל5 מותר להיות למטה עם יש 6 למטה עושים סיבוב עם האלונקה וכל הציוד אחרי זה רצים עוד קצת עם השקים ואז יוצאים למסעע שזה כמעט הסוף רצים רצים עד שכמעט מגעים רואים את האוהלים ואז הוא אומר לעצור ונחשו מה עוד פעם שקיםם ככה איזה רבע שעה ואז חוזריםם ונגממר הגיבוששש !!!

ראיון אישי : בראין אישים שואלים אותך על עצמך על המשפחה למה אתה רוצה להיות בצנחנים תכונות רעות וטובות אצלך וכל מיני שאלות כאלה תיהיו עצמכם על תשקרו כי אחרי זה לא תיצאו מזה בהצלחה לכולם!!!

טיפים :

לא לפרוש בשקים גם עם הוא אומר לעשות 10 סיבובים אחרי 4 הוא מפסיק אותכם לא להשאיר את המימיה בצד לשים בכיס מי שמשאיר המילאומניקים ששרושמים יכניסו לכם אבנים וחול לא נעים...

לא לרמות לעשות בדיוק מה שאומרים

כדאי להביא שמיכה קטנה כרית קטנה עםאתה יכולים זה יהיה לכם מאוד נוח

כלי כתיבה חובה!!
שעון יעזור לכם מאוד ..

זהו בגדול זה הגיבוש בהצלחה לכולם... וגם עם לא עוברים לא נורא יש הרבה תפקידים בצבא ואפשר להנות מכולם ..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:13

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר