לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2007, 21:20
  Xtermy Xtermy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
מידע החלפת נעליים קלות משומשות

שלום לכולם,

התגייסתי לפני כ-9 לצה"ל ושובצתי לקורס מכי"ם במערך הנ"מ בחיל-האוויר. לאחר כחודשיים בטירונות, אילצו אותי לפרוש מהקורס ולחזור להיות מסופח לבקו"ם עקב גילוי אסטמה בעת אחד המסעות (פרופיל 64 רפואי).

מהבקו"ם הפנו אותי לימ"מ (יחידת מיון ומעבר של חיל-האוויר, המקבילה של מז"י בחילות הירוקים), ובימ"מ, לאחר יומיים-שלושה, החליטו להפנות אותי לקריה. כרגע, אני משרת בתפקיד עורפי ומתעסק עם מחשבים, פקידות ומנהלה...

הבעיה שלי, היא שביום הגיוס בבקו"ם, הביאו לי 2 זוגות של נעליים קלות ("ברווז") מידה 44, אך מרוב חשש שהן יהיו לוחצות עליי, בחרתי להחליפן במקום למידה 45. הדבר התברר כטעות משמעותית, כי עכשיו כל הזמן כשאני הולך, העקב שלי כאילו "מרחף באוויר" ומשתפשף בעקב של הנעל. זה גורם לאי-נוחות משמעותית, כאבים והליכה עקומה. נותרו לי קצת יותר משנתיים לשירות, שזה זמן משמעותי. אני לא רוצה להרוס לעצמי את הרגליים בזמן הזה.

ניסיתי שני זוגות מדרסים (לקחתי מהזוג השני), וזה בהחלט מקטין את ה"ריחוף" של העקב, אבל גם גורם להרבה יותר לחץ על הרגל מהדפנות והתקרה של הנעל...

פניתי לאפסנאות בקריה, אך הם אמרו לי שבגלל שזה בסיס עורפי (דה...) יש להם רק נעליים כבדות, ולא רק זה - הם מסכימים להחליף לי רק זוג אחד בלבד.

העניין הוא שאני מרגיש שהרווחתי את הזוגות, ואיני מעוניין להחליפן בנעליים כבדות ונוחות פחות (מדדתי - ממש לא נוח בשבילי).

לצערי, בכל השבועות שטח החלפתי בסופ"שים בין 2 הזוגות, אזי שניהם משומשים ואי-אפשר להחליפם ישירות דרך הבקו"ם.

השאלה שלי היא כזאת: 1. האם אפשר לפנות לימ"מ? (אם מישהו מחיל-האוויר בקיא בנושא ואולי אפילו משרת בשדה-דב, אשמח לקבל עזרה)

2. האם אפשר ללכת לסנדלריה אזרחית ולבקש לתפור משהו בעקב שיקטין את החיכוך? (האם זה יעשה בעיות בעת החזרת הציוד בשחרור? האם בכלל אפשרי - חבר אמר לי שהסנדלר יאלץ להתיך ברזל שנמצא בעקב ואף אחד לא יתעסק אם זה...)

3. איך בכלל המידות הולכות בנעליים של צה"ל? האם הן שוות ערך למידות של נעלי ספורט אזרחיות טיפוסיות?

4. האם כדאי לקנות זוג חדש מידה 44 ב-250 ש"ח? או האם כבר ללכת על נעליים קלות "אמיתיות" (של צנחנים - אבל שחורות) שהם ממש קלות רק נראות כמו כבדות ובאות עם הקו תפר באצבעות? (מדדתי - הן נוחות, אבל עולות 430 ש"ח!!!)

תודה מראש על כל עזרה אפשרית, כי ממש לא נוח לי ללכת ככה ואני לא רוצה לפתח בעיה אורטופדית לכל החיים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר