לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2007, 15:59
  SME SME אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
מקרבי לג'וב - אילו אופציות עומדות לרשותי?

התגייסתי במרץ האחרון לנח"ל, שובצתי בשחם 931 וככל שהזמן עובר אני פשוט קולט שזה פשוט לא בשבילי. המסלול, ואני מתכוון לכל מה שקשור בו, פשוט גדול עליי, אני אשכרה מסתובב על סף דמעות בבסיס, מרגיש שאני לא לומד ולא עושה כלום, ושזה סך הכל עניין של זמן עד שאני אפלט מקרבי.

השאלה שלי אליכם היא איזה אופציות יש לאחד כמוני, שאוטוטו עולה לשיחה עם המ"מ ומודיע לו על המצב? חשוב לציין שנלחמתי הרבה (בעיקר במשפחה שלי) בשביל להגיע ליחידה קרבית והסתרתי בעיות (ת"ש וכו') שיש לי בבית בשביל לנסות וכן להיות לוחם. אבל שוב, יש הרבה יותר מדי דברים שאני לא מסוגל לוותר עליהם וכנראה שהפתרון היחיד שלהם הוא לצאת לג'וב.

אני מאוד אשמח אם יש למישהו משהו להגיד על מנת לפקוח לי טיפה את העיניים לגבי האופציות שעומדות לרשותי במידה ואני אכן אצא מקרבי.
תודה מראש ויום טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2007, 17:04
  TIL TIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
תלוי למה אתה מתכוון באופציות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SME שמתחילה ב "מקרבי לג'וב - אילו אופציות עומדות לרשותי?"

אם אתה רוצה לצאת מקרבי לג'וב אל תחשוב על טופס 55 הוא לא יעזור, ראיתי שיש לך בעיות ת"ש בבית, תפנה בהקדם למש"קית ת"ש שלכם, תספר לה על כל הבעיות ותגיד לה שאתה לא יכול להמשיך לשרת ככה בקרבי, יעשו ביקור בבית, תגיש כמה טפסים, זה יעלה לדרגות גבוהות ותקבל ת"ש ואז תוכל לצאת מקרבי בלי בעיה... אם עושים לך בעיות עם הת"ש, תמיד אתה יכול לפנות לקב"ן, ובד"כ הוא עוזר עם הבעיה שלך מוצדקת...
לאיזה ג'וב יוציאו אותך? זה כבר תלוי בנתונים שלך ובחטיבה, נפלטי טירונות קרבית בדרך כלל משאירים בבא"ח ונותנים להם ג'ובים שם, נדירות הפעמים שיפלטו אותך למז"י לשיבוץ מחדש, ואם כן - הרווחת.

בכל אופן בהצלחה בכל דרך שתבחר...
ישן 02-05-2007, 17:33
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
TIL על מה אתה מדבר?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי TIL שמתחילה ב "תלוי למה אתה מתכוון באופציות..."

עברת את זה שאתה מדבר?...."נדירות הפעמים שיפלטו אותך למז"י לשיבוץ מחדש,ואם כן-הרווחת"
בתור אחד שיצא אחרי טירונות מחי"ר לא מזמן[ממש לא מזמן...עוד מעט שנה]אני אומר לך שהרוב הולכים למז"י,זה תלוי בסד"כ שיש בבאח ואם השליש צריך אנשים לתפקידים מסויימים אבל אותי ועוד את כל החברים שלי שיצאו יחד איתי וגם כאלה מפלוגות אחרות שפגשתי אצל הקצין מיון במזי,כולם נפלטו למזי והוצבו בתפקידים חדשים,אז ככה שזה לא נכון בדיוק מה שאתה אומר,אבל אם אתה יכול להוציא ת"ש זה תמיד יעזור לך,שאתה מגיע למזי מציעים לך תפקידים כמו חפ"ק,חמ"ליסט,חובש ועוד כל מיני,אם יש לך ת"ש אז מביאים לך תפקידים עם יציאות יותר טובות,מיומיות וכדומה,הכל תלוי בפרופיל ובת"ש שלך[וגם בקשרים כמובן אני לא ישקר].
בהצלחה ואם תצטרך עזרה דבר איתי בפרטי אחי
קח את זה בקלות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIL
אם אתה רוצה לצאת מקרבי לג'וב אל תחשוב על טופס 55 הוא לא יעזור, ראיתי שיש לך בעיות ת"ש בבית, תפנה בהקדם למש"קית ת"ש שלכם, תספר לה על כל הבעיות ותגיד לה שאתה לא יכול להמשיך לשרת ככה בקרבי, יעשו ביקור בבית, תגיש כמה טפסים, זה יעלה לדרגות גבוהות ותקבל ת"ש ואז תוכל לצאת מקרבי בלי בעיה... אם עושים לך בעיות עם הת"ש, תמיד אתה יכול לפנות לקב"ן, ובד"כ הוא עוזר עם הבעיה שלך מוצדקת...
לאיזה ג'וב יוציאו אותך? זה כבר תלוי בנתונים שלך ובחטיבה, נפלטי טירונות קרבית בדרך כלל משאירים בבא"ח ונותנים להם ג'ובים שם, נדירות הפעמים שיפלטו אותך למז"י לשיבוץ מחדש, ואם כן - הרווחת.

בכל אופן בהצלחה בכל דרך שתבחר...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר