לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2007, 21:18
  UV48 UV48 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
עזרה בעיה בחיבור נתב של NetGear.

פורום יקר (ושימי בעיקר),
שוב אני פונה לעזרתכם.
לאחר בירורים מעטים סוף סוף קניתי נתב אלחוטי NetGear WGR614v7.
התקנתי אותו, קינפגתי אותו אך אבוי הבן... לא עובד.
ניסיתי בדרך אחת (תמונות 1-2): PPTP עם IP מסוים אותו לקחתי מה ipconfig (ראה תמונה).
אך הנתב היבהב באור כתום.
ניסיתי בדרך שניה (תמונה 3, השאר אותו דבר כמו תמונה 2) והפעם הנתב היבהב ירוק ולכן חשבתי שהכל בסדר.
אלא שלא כך הוא. שום דף אינטרנט לא נפתח לי. (וגם בדיקה בלינק "Test"שלהם העלתה כי יש בעיה)
משירות לקוחות של ספק האינטרנט (actcom) המליצו לי לבקש מהכבלים לבקש IP קבוע כי לטענתם אני צריך לעבוד עם PPTP והנתב שלי תומך במקרה זה רק בIP קבוע.
לכלבים, פעולה כזו יכולה לקחת עד 3 ימים (! קצת הרבה לא?!) ובכל מקרה הם טוענים שבינתיים זה בכלל לא משנה כי הIP שלי נשאר קבוע למשך תקופה מסויימת ובאותה תקופה הייתי אמור להתחבר (נשמע הגיוני, אבל לא מחזיק מים במציאות).

יש למישהו עוד רעיון מה לא עשיתי טוב? מה עוד אני צריך לעשות? אם צריך עוד מידע יותר מאשמח להוסיף.
תודה תודה,
UV
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י UV48 בתאריך 29-04-2007 בשעה 21:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2007, 07:43
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yman36 שמתחילה ב "כנראה שהוא בחר ב-PPTP, אין..."

אין לי את הנתב פה בשביל לבדוק (וגם לא חיבור כבלים, לצערי), ולכן אני לא יכול לראות את כל השדות שעליהם מדבר כותב המדריך - על פניו אם עובדים ב DHCP ומתחברים ב PPTP זה אמור לעבוד - ולפי ההסבר של ההוא מהמדריך, נראה שזה מה שהוא עושה - לא מגדיר IP ועובד מול ה PNS...

אם זה לא ככה, אז אני לא מבין למי הוא כתב את המדריך, בוודאי שלא ל"חיבור דרך כבלים" - כי אם PPTP (או L2TP) לא עובד, וגם DHCP ישיר אל הספק זה לא (אחרת לא היו הוראות להגדרת PPTP) - ויודע מה - אפילו לבזק זה לא - כי לבזק אין הרי PNS...

מוזר, לא... ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר