לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2007, 00:34
  sterling27 sterling27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.06
למי שלא אוהב קישורים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Black Mammmba שמתחילה ב "כל התשובות..."

במהלך פריצה לבית על יד יחידת השתלטות/לוט"ר מופעלים כמה צוותים בו זמנית התקפים את המחבל בכמה צורות שונות כשהמוטו מקסימום קנים מקסימום פתחים/כיוונים
לדוג' צלפים כלבנים צוותי לוחמים
אפשרות נוספת הנראית בתמונה למעלה היא לוחם המגיע מכיוון מפתיע של גלישה מהגג אל החלון ופוגע במחבל
ומשם עובר ללוחמה בתוך החדר במידת הצורך
לחימת קופים דורשת רמה גבוהה של לחימה אישית ויחידתית אם ב"אל היעד" ואם ב"על היעד" והאימון מסובך ומסוכן
הלכך ובהתאם לזאת לא כל מי שמגדיר עצמו כ"לוט"ר" מפעיל קופים בלחימה היו תקופות שהפלס"רים קיבלו הקצאת קופים היו תקופות שלא
האחראי הבסיסי בצה"ל לתחום זה הוא בית הספר ללוט"ר אליו מגיעים החטיבת כפיר שאין לה שמץ של קשר לכל הנ"ל
בית הספר הוא לאו דווקא הסמכות המבצעית הכי גבוהה בתחום זה הן בצה"ל והן מחוצה לו(ימ"מ)
כל זה מופרד לחלוטין מנושא הגלישה ממסוקים על ידי חבל פאסט דרופ
או מנושא הגלישה המכונה בטעות סנפלינג למטרות חילוץ או לחימה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2007, 15:40
  o.k o.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי nivi_3 שמתחילה ב "ממממ קוף זה תפקיד.... כמו..."

אחי אני לא יודע איך אתה יודע שיש בדובדבן צוות שנקרא קופי הטרור, אבל אחי הגדול לוחם ביחידה ובחיים לא שמעתי כזה דבר.

חוץ מזה כמו שאמרו כאן, קופי טרור זה לא יחידה או משהו כזה. קוף טרור זה לוחם שההתמחות שלו היא פריצה דרך החלונות או הפתחים של הבית כאשר הוא מגיע אליהם קשור עם חבל מהגג (אותו רעיון של סנפלינג).

בקורס לוט"ר שעוברות יחידות קרביות מיוחדות של צה"ל בזמן המסלול, יש מדריכים של קופי טרור שנמצאים שם כדי להכשיר לוחמים מיחידות מסוימות שאמורים להיות מוכשרים בזה. זה לא אומר כלום על היחידה שנקראת לוט"ר הכוונה היא לקורס לוט"ר.

בקשר ליחידות שמשתמשות בזה, אני יודע שבסיירת מטכ"ל יש לוחמים רבים שמוכשרים כקופי טרור ואני לא יודע על עוד יחידות אבל אני מתאר לעצמי שיש עוד יחידות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר