לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 18:35
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
סיכול פיגוע: נעצר נער ערבי עם מטען צינור

נער פלשתיני נעצר עם מיטען צינור במחסום חווארה

במחסום חווארה שמדרום לשכם נעצר לפני כשעה נער פלשתיני בן 16, שברשותו מיטען צינור וסכין. הנער הועבר לחקירה.

בפעילות צה"ל היום במטה המודיעין הכללי הפלשתיני ברמאללה, מפקדתו של תאופיק טיראווי, נלקחו לחקירה עוד 70 איש מאנשי המנגנון. הם נחקרים בשעה זו בידי השב"כ ונראה כי רובם ישוחררו בשעות הקרובות. גורם צבאי מסר לכתבנו כי ככל הנראה מתוך ה-70 שניים או שלושה הם מחבלים מבוקשים שיאותרו בחקירה, ויצורפו ל-18 המבוקשים שנעצרו היום.

(חגי הוברמן)

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/178823#rss

טרם נתקבלו גינויים (לצה"ל, שעצר את פעיל השלום הקטן) מבצלם ונשות מחסוםWATCH
דף ה-D9 של MathKnight

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2007, 21:24
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
הסיפור מאחורי הסיכול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "סיכול פיגוע: נעצר נער ערבי עם מטען צינור"

"מרגישה גיבורה, חושבת שתרמתי למדינה"

אינה סטפנובה, חיילת במשטרה הצבאית שעלתה לישראל לפני כ-4 שנים, מרגישה שמילאה את חובתה כשהצליחה אמש למנוע הברחת מטען חבלה לישראל

"אם הוא היה רץ אלי הייתי יורה בו" – כך אומרת היום החיילת אינה סטפנובה, בת ה-19, שחשפה אמש מטען חבלה על גופו של צעיר פלשתיני במחסום חווארה ליד שכם.

סטפנובה, שמשרתת במשטרה הצבאית, עלתה לבדה לישראל לפני ארבע שנים וחצי מאוקראינה במסגרת פרוייקט "נעלה". אתמול בצהריים היא הצליחה למנוע את הברחת המטען לשטח ישראל לאחר שדרכה את נשקה מול המחבל והביאה למעצרו.

"כשהפלשתיני עבר במכשיר לגילוי מתכות, הוא צפצף", מספרת סטפנובה ל-nrg מעריב. "אמרתי לו שילך אחורה וירים את החולצה. הוא עשה מה שאמרתי ואז ראיתי צינור מתכת עם חוט מבצבץ ממכנסיו וגם אולר. דרכתי עליו את הנשק, צעקתי לו שירים ידיים והזעקתי את מפקד המחסום".

לאחר שנוטרל המחבל, פיצצו חבלנים באופן מבוקר את המטען. סטפנובה מצידה, מרגישה שמילאה את חובתה. "אני מרגישה גיבורה וחושבת שאני תורמת לביטחון המדינה", אמרה בעקבות האירוע.

"לא רציתי להיות קרבית, ובטח לא במשטרה צבאית", מבהירה סטפנובה שמסיימת שנה ראשונה במדים. "אבל מצד שני לא רציתי להיות פקידה. כשהבנתי שזה תפקיד מאתגר, שמחתי על ההזדמנות, ועכשיו אני ממש מרוצה".

הוריה של אינה, שמתגוררת בשכירות עם חברות בראשון-לציון, עלו לפני שנתיים לישראל. "ההורים יודעים איפה אני משרתת, אבל אני לא כל כך בקשר איתם", היא מציינת. "אחותי היא זו שמודאגת, ומתקשרת בכל פעם שהיא שומעת שהיה אירוע באזור".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/553/999.html

נערך לאחרונה ע"י תוכי.נ בתאריך 10-03-2007 בשעה 21:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר