לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2007, 09:54
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אתה מסתכל על משאבי הרשת במנהל ההתקנים?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי net-s שמתחילה ב "אני לא זוכר שהזכרתי איפשהו את המילה אימיול"

בהנחה שמדובר בחיבור דרך כרטיס רשת (כלומר מודם ADSL רשת, או מודם כבלים המחובר דרך כרטיס רשת), ולאור העובדה שרוב כרטיסי הרשת היום עובדים ב-100MBIT/S, הרי שמערכת ההפעלה מראה לך את ניצול הרשת יחסית ל-100MBIT/S ולכן האחוזים הנמוכים מאוד.
כשאתה נמצא במנהל ההתקנים, לשונים רשתות, כנס לתפריט תצוגה->בחירת עמודות ושם תוודא שמסומנות לך ב-V האופציות "בתים שתקבלו / מרווח זמן" ו-"בתים שנשלחו / מרווח זמן" (אפשר ועדיף לבטל את שאר הסימונים), כך למעשה תקבל את מהירות ההעלאה וההורדה שלך בפועל באותו רגע.
עכשיו תבצע פעולת UPLOAD ותבדוק מה ה-UPLOAD שלך.
קח בחשבון שהדבר גם תלוי באתר שאליו אתה מנסה להעלות את הקובץ. תבדוק באתר התמיכה של ספקית האינטרנט שלך אם יש בדיקת העלאה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2007, 08:48
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי net-s שמתחילה ב "איטיות ב UPLOAD - איך אני יכול לשפר????"

לא סביר שעומס על המחשב שלך מגביל את ה UPLOAD. ה UPLOAD בישראל כל כך קטן יחסית לכל דבר בעולם שתשווה אליו, שגם מחשב סופר-חלש (סתירה מעניינת, לא?) אמור לעמוד בו בכבוד. בייחוד נכון הדבר אם הנושא נוגע אך ורק ל UPLOAD ואילו ה DOWNLOAD שלך תקין (שתי הפעולות אמורות לצרוך פחות או יותר אותם משאבי עיבוד)...

סביר להניח שזה תלוי בעומסים בספק האינטרנט (למרות שקשה לי להבין איך זה יכול לקרות בהתחשב ביחס הא-סימטרי של ה UP וה DOWN, לטובת כמות ה UP הפנוייה במדינתנו הקטנטונת) - אבל הכל יכול להיות.

נסה לעבוד עם ספק אינטרנט אחר ותראה אם זה עדיין קורה.

אה, ו... Welcome to Israel

ישן 12-03-2007, 12:22
  net-s net-s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "ידידי, אתה ממש לא עקבי"

היי,
ראשית אני חייב להתנצל כי בזמן כתיבת ההודעה לא הייתי סגור בדיוק איפה נמצאת הבעיה אבל עכשיו אני יכול להסביר בדיוק.

לקחתי 6 מחשבים - על אחד שמתי תוכנת שרת ועל 5 שמתי תוכנה שמקבלת את ההודעות שהוא שולח.

מחשב השרת הוא מאוד חזק ויש לו כרטיס רשת 1Gb על זאר המחשבים יש כרטיס סטנדרטי.

שלחתי ממחשב השרת 1000 הודעות בגודל 5 בתים לכלל המחשבים, במידה ושמתי Sleep בין הודעה להודעה כלל ההודעות הגיעו בזמן מאוד ארוך :
5000*15 = 75000ms = 75s
5000 הודעות
15 = זה ההשהיה שאני מכניס בין הודעה להודעה במילי שניה
נוצר מצב בו נשלחו כלל ההודעות ב 75 שניות ולא איבדתי אף הודעה.

כשאני מוריד את ה Sleep הוא שולח לי את אותה כמות בשניה וחצי אבל אני מאבד הרבה הודעות

אני חייב לציין כי ההודעות נשלחות ב UDP
האם יש דרך לשנות את ההשהיה של המעבד? כך שאולי אני אגיד לו לחכות רק 5 מילי בין הודעה להודעה

דבר נוסף - איך אני מגדיל את ה MTU??
ישן 12-03-2007, 23:12

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי net-s שמתחילה ב "היי, ראשית אני חייב להתנצל כי..."

המתנה לא חייבים לעשות בשניות (sleep) - יש גם usleep למרווחים קטנים יותר (בהנחה ואתה מדבר על שפת C, אני באמת לא יודע...)

כעקרון כל הודעה שאתה שולח נשלחת הרי בפאקט נפרד ומכאן בפריים נפרד ומכאן שכנראה שאתה לא עובר את ה MTU אם אתה בסך הכל שולח 5 בתים.

למה זה הולך לאיבוד - אני לא כל כך בטוח - מה מחבר בין המחשבים? מתג? כי אם זה בטעות האב, האב בהחלט יכול לגרום לתופעות כאלה.

אגב, אתה יודע בוודאות שהם לא מגיעים, או שאולי אתה פשוט לא מקבל אותם בסדר שאתה חושב שאתה אמור לקבל אותם ואז אתה לא מסתכל נכון? בדקת עם סניפר (wireshark למשל) בצד המקבל?

באופן כללי אני יכול להגיד לך שיש יישומים שעובדים על עקרון של המוני פאקטים קטנים בתדירות מאוד גבוהה. יישום פופולארי שכזה הוא ה-RTP של VoIP - מגיעים שם למצב של פאקט אפילו כל 2 מילישניות אם אני זוכר נכון...

ישן 13-03-2007, 23:38

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי net-s שמתחילה ב "היי אני עובד עם C++ ..."

שמע, אם אתה "ממלא את הצינור" - אז מידע ילך לאיבוד, אין מה לעשות. זה UDP, לא TCP. זה שולח ומשתדל שזה יגיע, אבל לא יותר מזה. ב TCP יש את מנגנון ה TCP Window שנועד למנוע בדיוק את זה...

אם יש לך באפר שמתמלא... פשוט תבדוק מתי הוא מלא, דאג שהוא ירוקן, ואז תמשיך במילוי מחודש...

אם אתה חושב שזה קשור לרשתות, אז תהיה בבקשה יותר ספציפי בדברים שאתה מדבר עליהם... שאתה אומר Buffer, תסביר לאיזה Buffer בדיוק אתה מתכוון וכו'.

ועוד הערה - נדמה שאתה מאוד מחפש אמינות בהעברת נתונים. UDP זה בערך הפרוטוקול הכי לא נכון לעשות את זה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר