לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2007, 02:50
צלמית המשתמש של אודי אבן חיים
  אודי אבן חיים אודי אבן חיים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל אודי אבן חיים שלח הודעה דרך MSN אל אודי אבן חיים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]ומה, אתה קונה? היום..."

כן משה, כרגע אני רק עם גוף אחד שלי. רציתי לקנות את ה5די אבל אחרי שעבדתי איתה פעמיים אני חייב להגיד שההבדל בינה לבין מארק2 פשוט בשמיים מבחינת התמונה- ה5די אולי נקייה יותר אבל במארק2 המעברי גוונים פשוט מעולים לעומת ה5די שמתנהגת בדיוק כמו כל ה20\30\350\400. בעעעעעעעעע.

כבר תכננתי לקנות עוד מארק2 ואז בדיוק יצאה הבובה הזו- איך אפשר להגיד לא לכזאת איכות?

ובקשר לFF- לא יודע אני האמת רגיל ל1.3 וכשהשתמשתי ב5די זה לא כזה היה יתרון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2007, 03:35
צלמית המשתמש של אודי אבן חיים
  אודי אבן חיים אודי אבן חיים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל אודי אבן חיים שלח הודעה דרך MSN אל אודי אבן חיים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "[b]אז מה צריך לחסוך..."

כל אחד והשימוש שלו... מסדרה1 מתקבלות תמונות הרבה יותר "נכונות" בתאורה בעייתית כי המעברי גוונים טובים יותר. הFF הוא ייתרון- לי זה לא כזה מפריע שיש לי קרופ 1.3 (1.6 זה כבר מציק מאוד). תראה, כל אחד והשימוש שלו- כשהשתמשתי ב5די זה החזיר אותי לימי ה20 גם מבחינת ההרגשה הפיזית וגם מבחינת התוצאה (אני לא מדבר על הנקיון כי שם ה5די מצטיינת אבל זה לא ש20די או המארק2 בעייתיות במידה כלשהי- גם ב1600 איזו ניתן להדפיס מהן 13X18 ואף יותר בלי שום בעיה).
האמת שאחרי שאתה מתרגל למשהו טוב קשה לחזור אחורה ואולי בגלל זה אני לא נראה לי אקנה מצלמות לא מסדרה1... (זה כמו וירוס הL שלי )

ישן 02-03-2007, 03:50
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי אודי אבן חיים שמתחילה ב "כל אחד והשימוש שלו... מסדרה1..."

ושוב אני מסכים שמעבר לסידרה 1 מקשה את החזרה לכל מצלמה אחרת. אני אישית נהנה כל כך מה 1 מבחינת אחיזה - פשוט ליגה. הבעיה - רעש, חוסר ה FF לפעמים.
אבל, המעבר לסידרה 1 היא יקר ולא כל אחד יכול להיכנס לזה וזה מה שחבל. לחזור ממנו ל 5 זה קשה, ואני מתמודד עם זה כל יום...
בשורה התחתונה אני אומר, ה 5 זה שידרוג איכות לעומת כל השאר, 10, 20, 30D
ה 1 לא יותר איכותית אבל מבחינה מיקצועית מרגילה את הצלם לעבודה מסויימת שקשה להיתנתק ממנה. אני מת על הפיקוס שלה, הריבועים ברורים מלי ניתן לפספס איתה כלום. ב FF למשל העינית כל כך גדולה ו 9 נקודות הפיקוס ממורכזות מאוד וקטנות מאוד, שמת לב להבדל הזה אודי?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר