לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2007, 01:05
  johanan87 johanan87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.07
תקלה בעת הרצת משחקים - כנראה בעיה בכרטיס המסך

הי לכולם.

בעיה מרגיזה:

כאשר אני מפעיל משחקים, אני נתקל מדי זמן לא רב בתופעה הבאה - המסך מתמלא בחלקו באדום ולפעמים ירוק, המשחק נתקע, ולרוב יש לאתחל ידנית את המחשב. בחלק מהפעמים הסאונד ממשיך, ולפעמים הוא נתקע.

התקלה התרחשה עד עכשיו במצבים הבאים:
Splinter Cell הראשון, בשלב ה-Training, וכן בשלב Oil Refinery, אשר אותו כלל לא הצלחתי להפעיל - התופעה מתרחשת כמעט מיד.
UT2004 - אקראית לגמרי.

מדובר במחשב שקניתי לפני כיומיים, בקונפיגורציה הבאה:

Intel Core 2 Duo E6300
Abit AW9D
Leadtek WinFast PX 7950GT 512MB - ForceWare version 93.71
OCZ DDR2 PC2-6400 Platinum Rev. 2 - 2x1GB
Windows XP Pro SP2 - DirectX 9.0c

בעקרון, אני שולל אפשרות של בעיה במעבד, מכיוון שהוא הריץ שני instances של Prime95 במשך 12 שעות רצוף בלי לעבור טמפרטורה של 55 מעלות.
כמו כן, אני שללתי אפשרות של בעיה בזכרונות, כי הם עברו בהצלחה הרצה של Memtest86.

כבר התקנתי מחדש דרייבר לכרטיס המסך, והבעיה לא נפתרה, וכן הסרתי את תוכנת הבקרה של חברת Leadtek, המאפשרת לשנות הגדרות בכרטיס, שוב - ללא הצלחה.

אם יש למישהו רעיון, אני אהיה אסיר תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2007, 10:00
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי johanan87 שמתחילה ב "תקלה בעת הרצת משחקים - כנראה בעיה בכרטיס המסך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי johanan87
הי לכולם.

בעיה מרגיזה:

כאשר אני מפעיל משחקים, אני נתקל מדי זמן לא רב בתופעה הבאה - המסך מתמלא בחלקו באדום ולפעמים ירוק, המשחק נתקע, ולרוב יש לאתחל ידנית את המחשב. בחלק מהפעמים הסאונד ממשיך, ולפעמים הוא נתקע.

התקלה התרחשה עד עכשיו במצבים הבאים:
Splinter Cell הראשון, בשלב ה-Training, וכן בשלב Oil Refinery, אשר אותו כלל לא הצלחתי להפעיל - התופעה מתרחשת כמעט מיד.
UT2004 - אקראית לגמרי.

מדובר במחשב שקניתי לפני כיומיים, בקונפיגורציה הבאה:

Intel Core 2 Duo E6300
Abit AW9D
Leadtek WinFast PX 7950GT 512MB - ForceWare version 93.71
OCZ DDR2 PC2-6400 Platinum Rev. 2 - 2x1GB
Windows XP Pro SP2 - DirectX 9.0c

בעקרון, אני שולל אפשרות של בעיה במעבד, מכיוון שהוא הריץ שני instances של Prime95 במשך 12 שעות רצוף בלי לעבור טמפרטורה של 55 מעלות.
כמו כן, אני שללתי אפשרות של בעיה בזכרונות, כי הם עברו בהצלחה הרצה של Memtest86.

כבר התקנתי מחדש דרייבר לכרטיס המסך, והבעיה לא נפתרה, וכן הסרתי את תוכנת הבקרה של חברת Leadtek, המאפשרת לשנות הגדרות בכרטיס, שוב - ללא הצלחה.

אם יש למישהו רעיון, אני אהיה אסיר תודה.

כפי שעכשיו שמתם לב שום חנות אינה מושלמת לכן אל תגידו על חנויות כמו KSP וכו'' שהם זבל.. עובדה שהוא קנה מחנות שאתם תמיד ממליצים ועכשיו קיבל חומרה חרא..ב KSP לעומת זאת בחיים עדיין לא נתקלתי בבעית חומרה.

לכן אנשים תקנו איפה שיותר זול כול החומרה אותו זבל, אל תזרקו סתם כסף פשוט חבל..

בקשר לבעיה שלך אחי תלך לחנות ותחליף כרטיס מסך אמור להיות לך אחריות עליו
ישן 17-01-2007, 19:43
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי pikachu שמתחילה ב "אוי כמה שאתה טועה... זה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pikachu
אוי כמה שאתה טועה...
זה לא ניגמר רק באיכות חלקים, יש גם עניין של שרות ולפעמים שווה לשלם יותר בכדי להיות שקטים מבחינת טיפול בבעיה מאשר לחטוף התקף לב מעצבים על שרות לא אמין.

נכון שחלקים יכולים להגיע פגומים בכל מקום, אבל..השאלה איך היחס אז.

לגבי הבעיה הספציפית:
תריץ משחקים נוספים רצוי כבדים כמו NED FOR SPEED או HALF LIFE 2 או כל משחק אחר יחסית כבד, ובדוק האם זה ממשיך (כמובן שבדיקת טמפרטורה במהלך המשחקים , חשובה מאוד לצורך הפתרון כפי שכבר נכתב לפניי).

לא, כמה שאתה טועה מכיוון שאני קונה מאחת החנויות הזולות בארץ הושירות רגיל אם יש בעיה ישר מחליפים אבל אין להם בעיות בדרך כלל לעומת החנויות שמשבחים פה

ולזה שפתח תהודעה אני יודע שלא קנית מ KSP כי אין להם LeadTek
ישן 14-01-2007, 10:23

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי PathFinder שמתחילה ב "[QUOTE=johanan87]הי לכולם. ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PathFinder
כפי שעכשיו שמתם לב שום חנות אינה מושלמת לכן אל תגידו על חנויות כמו KSP וכו'' שהם זבל.. עובדה שהוא קנה מחנות שאתם תמיד ממליצים ועכשיו קיבל חומרה חרא..ב KSP לעומת זאת בחיים עדיין לא נתקלתי בבעית חומרה.

לכן אנשים תקנו איפה שיותר זול כול החומרה אותו זבל, אל תזרקו סתם כסף פשוט חבל..

בקשר לבעיה שלך אחי תלך לחנות ותחליף כרטיס מסך אמור להיות לך אחריות עליו

1. איך אתה יודע מאיפה קניתי...? ;-)
2. אין כאן כל נגיעה לחנות עצמה - קיבלתי את הכרטיס ארוז וסגור באריזת ה-Retail של Leadtek. החנות בסה"כ מכרה לי אותו כפי שהיא קיבלה אותו.
3. לפני שאני מחליף כרטיס, אני מוודא שהבעיה היא אכן שם, וכרגע אני לא בטוח שהוא לא תקין. בעקרון שלחתי מייל ל-Leadtek והם עדיין צריכים להחזיר לי תשובה.

**יש לי עדכון:**

הפעלתי את המחשב לאחר שהיה כבוי לילה שלם, הפעלתי את SC בשלב ה-Oil Refinery, וברקע הרצתי את Everest (תודה ל"חזי_פיפוש" על הטיפ) - המשחק נתקע לאחר כשתי דקות, והטמפרטורה של ה-GPU היתה סביב 51 מעלות. אני לא חושב שזו בעיית חימום. אולי בעיית דרייבר כלשהי.

אגב, יש למישהו מושג מה הטמפרטורות הסטנדרטיות לכרטיס הנ"ל במצב idle ותחת עומס? אני משתמש בגוף הקירור המקורי, וללא OC או שינויים אחרים.

תודה לכולם על העזרה!
ישן 16-01-2007, 23:05

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי johanan87 שמתחילה ב "תקלה בעת הרצת משחקים - כנראה בעיה בכרטיס המסך"

הי לכולם.

הבטחתי שאעדכן כאן כאשר יהיה לי מידע חדש.

קודם כל, עוד לא קיבלתי תשובה מ-Leadtek, אבל ייתכן כי זה בגלל שלא שלחתי מייל למקום הנכון.
בכל אופן, כמה דברים חדשים:

1. זו לא בעיה בדרייבר של nVidia - ניסתי להתקין כ-3 גרסאות ישנות יותר, ובכולן הבעיה חזרה.
2. זו כנראה לא בעיה בכרטיס הקול, כי אני לא רואה אפשרות שבעיה בכרטיס קול תגרום לתצוגה כל כך מוזרה על המסך.
3. אני מצרף תמונה כדי להקל על הבנת הבעיה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v305/yohanan14/untitled.jpg]

ישנו דבר אחד שלא בדקתי - DirectX.
בעקרון, אני עובד כרגע עם גירסה 9.0c (למי שרוצה את ה-build המדוייק: 4.09.0000.0904). לא ניסיתי להתקין את DirectX מחדש, או לשנות גירסה (אני בכלל לא בטוח שזה אפשרי ו/או מומלץ).

אודה לכל רעיון שיהיה למישהו.

ישן 17-01-2007, 14:21

הי.

מידע חדש:

קיבלתי מייל בחזרה מ-Leadtek, והם אומרים שכנראה אין לכרטיס מספיק חשמל. בעקרון, ספק הכוח שלי עומד בדיוק בדרישה המינימלית שלהם - 20A לערוץ של 12V+, אבל כנראה שצריך קצת יותר...

אני שוקל להחליף את הספק ל-OCZ Modstream 520W, שלפי מה שראיתי נותן 28A לכרטיס המסך. יש למישהו רעיונות לספקים אחרים?

בעקרון לפי מה שאני רואה, ספק כוח שמוגדר כ"תומך SLI", למעשה נותן מעט מדי זרם אם משתמשים בכרטיס מסך אחד - לרוב פחות מ-20A. הספק שלי נותן פעמיים 20A, שזה המון, אבל יוצא שהכרטיס מקבל רק 20A ולא יותר.

אם יש למישהו משהו להגיד בנידון אני אשמח לשמוע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר