לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2006, 07:30
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
פרשת הבלופים על הרצח בקצרין

שוחרר העצור השני בפרשת הרצח בקצרין
יום שני, 11 בדצמבר 2006, 22:45 מאת: מערכת וואלה!

ישראל נפתלי, גנן בית הספר "נופי גולן" בו נרצחה הנערה תאיר ראדה, שוחרר ממעצר. מנהל בית הספר: הרוצח לא הגיע מביה"ס

המשטרה שיחררה היום את ישראל נפתלי, גנן בית הספר "נופי גולן" בקצרין, שנעצר בפרשת רצח הנערה תאיר ראדה בעיר. העצור הראשון בפרשה, רפאל כהן, שוחרר מספר ימים לאחר מעצרו, וכעת אין חשודים ברצח או בקשר לרצח.

יוסי דגן, מנהל בית הספר, אמר היום בבוקר בראיון לגלי צה"ל כי להערכתו הרוצח לא הגיע מתוך בית הספר. "אני מכיר קצת את תלמידי בית הספר, והם ילדים טובים ירושלים, למרות שגורמים מסוימים מנסים להראות פנים אחרות שלהם. אני לא מאמין שמעשה כזה נעשה על ידי תלמיד בית הספר. זה מעשה של פסיכופת. אבל אני שומר את הסיכוי של אחד למיליון שאני טועה".

אתמול פורסם בוואלה! חדשות, כי בפורום בית הספר נופי גולן, הופיעו תגובותיהם של תלמידים הטוענים כי הם מכירים את הרוצח, וכי מדובר בתלמידים של בית הספר. כמו כן, היה תלמיד אשר טען שהוא הרוצח, ואחרים שטענו שסייעו לו. מיד לאחר פרסום הכתבה, פנתה המשטרה והסירה את התגובות המדוברות על מנת להעמיק בחקירה.

*-----------------------------------------------------------------------------------------*
עד כאן מהכתבה בWALLA.

אני רחוק מלהאמין בקונספירציות, אבל התחושה שלי שיש פה איזושהי קונספירציה לא לתפוס את הרוצחים האמיתיים, כנראה מדובר על ילדים שהוריהם משתייכים לאליטה הישראלית. לכן הם אפילו נטפלו לאנשים ישרים וטובים והחזיקו אותם במעצר. חייבים לדרוש חקירה ממלכתית.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-12-2006 בשעה 07:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2006, 07:45
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

שאלה הגופה של הילדה שכבה יותר משש שעות בתוך השירותים ואף אחד לא ידע
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צביליך שמתחילה ב "אז בגלל שהם אליטה להערכתך, כל המערכת מסתירה זאת."

עשיתי חיפוש בגוגל, בערוצי חדשות הרגילים אין את החדשות האמיתיות. הנה מה שמצאתי ראיון עם אבא של הילדה:

http://news.nana.co.il/Article/?Art...ypeID=1&sid=126
אביה של הילדה נשאר ער כל הלילה ולא הצליח להבין כיצד לקחו ממנו את הילדה האהובה עליו. "מדי בוקר אני מביא אותה לפתח בית הספר ומפקיד אותה בידי המורים שם, כי מדובר במקום סגור ובטוח, אך מזעיקים אותי בערב כדי להגיד לי שהילדה שלי נרצחה באכזריות בתוך בית הספר. לאיפה הגענו, וכיצד זה קורה? בית הספר אמור לשמור עליה. הגופה של הילדה שכבה יותר משש שעות בתוך השירותים ואף אחד לא ידע".

-------------------------------------------------------*

למה אין כותרות ראשיות עם המשפט הזה: "הגופה של הילדה שכבה יותר משש שעות בתוך השירותים".

האם אתה חושב שזה יכול להיות שבמשך 6 שעות אף אחד לא הלך לשירותים?

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-12-2006 בשעה 08:06.
ישן 12-12-2006, 07:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

זה יותר גרוע מפרשת רצח רבין. מדובר על ילדה תמימה שלא הביאה מחבלים לארצנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "פרשת הבלופים על הרצח בקצרין"

הוריה של תאיר ראדה דורשים הקמת ועדת חקירה
http://www.haaretz.co.il/hasite/pag...SubContrassID=0
שמואל ראדה, אביה של תאיר שנרצחה בשבוע שעבר בבית הספר "נופי גולן" בקצרין, קרא אתמול (ראשון) להקים ועדה לחקירת הרצח. הוא סיפר כי מאז האירוע הוא שומע על עוד ועוד מקרי אלימות שאירעו בין כותלי בית הספר. לדבריו, אשתו אילנה, סיפרה על שיחה שהיתה לה באחרונה עם תאיר - ובה סיפרה הילדה כי בבית הספר הוצבו מצלמות למעקב אחר גניבות מתיקי התלמידים. לדבריו, תאיר שאלה בבית הספר "מדוע שמים מצלמות על התיקים ולא עלינו, התלמידים?".

"אני מתפלל שהרוצח ייתפס ושהוא לא יהיה מבית הספר", אמר המנהל יוסי דגן. "אם כך יהיה, ניערך גם לזה". דגן דחה את הטענות שמועלות על טיוח התופעות השליליות בבית הספר, וציין כי רק לפני שלושה שבועות נערכה חקירת משטרה בנוגע לאירוע סמים. "המשטרה באה מטעמנו", אמר. הוא ציין גם כי בבדיקת פתע שערכה לאחרונה המשטרה בתיקי התלמידים, נמצא רק סכין יפאנית אחד.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-12-2006 בשעה 07:51.
ישן 12-12-2006, 08:08
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לילדה הזאת היה בלוג באינטרנט....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "פרשת הבלופים על הרצח בקצרין"

http://israblog.nana.co.il/blogread...logcode=5142433

מצאתי את זה בROTTER:
http://rotter.net/forum/scoops1/8359.shtml

יש גם פורום של הבית ספר:
http://www.nofey-golan.org.il/index.asp?id=1190#self

והנה אחת התגובות:

ציטוט:
מוזר מאוד שדווקא בתאריך שנחשב לחשוב בקרב כת השטן בוצע הרצח המתועב !!!!!!

בבית הספר מסתובבים רוצחים בשם השטן....הגיע הזמן לבצע מעצרים של תלמידים שחשודים בהשתייכות לכת

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-12-2006 בשעה 08:12.
ישן 12-12-2006, 08:23
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

"המקרה הזה טויח ולא טופל כראוי"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3338074,00.html
סם בייניש, ממושב נאות גולן, היה מורה בבית הספר עד השנה האחרונה. לדבריו, אשתו, שגם היא מורה, נפלה לפני כשנתיים קורבן למקרה אלימות שלא טופל כראוי. "באישון לילה לפני כשנתיים הוצתה מכוניתנו על ידי תלמידים מבית הספר", הוא מספר. "המקרה הזה טויח ולא טופל כראוי. כאב לי לראות את אותם תלמידים מקבלים באותה שנה תעודת גמר על 12 שנות לימוד מוצלחות בבית הספר. אצלנו הכתובת כבר היתה על הקיר, ומן הראוי היה שאז כבר יטופל הנושא ברצינות המתבקשת. אולי זה היה מונע מקרי אלימות נוספים, ואולי אף את הרצח של תאיר".

ישן 12-12-2006, 08:37
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

בפורום התיכון בקצרין "יודעים מי הרוצח"

http://finance.walla.co.il/?w=/1/1021581
בפורום התיכון בקצרין "יודעים מי הרוצח"
יום שני, 11 בדצמבר 2006, 0:06 מאת: דוריה למפל, מערכת וואלה!

"אני יודע מי רצח אותה כי אני עזרתי לו". כך נכתב בפורום ביה"ס של תאיר ראדה ז"ל. בעקבות הפרסום, הורדו חלק מהתגובות בפורום

חמישה ימים עברו מאז שגופתה של תאיר ראדה ז"ל נמצאה בשירותים בבית הספר ועליה סימני אלימות קשים. בד בבד עם שני המעצרים שביצעה המשטרה בחשד לרצח, מתנהל פורום אינטרנט של תלמידי בית הספר "נופי גולן". אם משטרת ישראל תשוטט בו, קיים סיכוי שכיוון החקירה שלה ישתנה, ובמקום לתור אחרי הרוצח ברחבי הגליל והגולן, יתחילו לבדוק בין כתלי בית הספר.

עשרות הודעות פורסמו בימים האחרונים בפורום בעקבות הרצח. רבים מהכותבים טוענים כי הם לומדים בבית הספר ובידיהם מידע על רוצחי הנערה והנסיבות שהובילו למותה.

אחד הנערים שכינה את עצמו "אני יודע" כתב כי "הילדים המקובלים רצו סקס וגמרו עם סכינים". תגובה נוספת שמעלה חשוד ברצח ואף איומים לרצח נוסף, היא תגובתה של מי שמציגה את עצמה בשם 'אליה טואבי', ומספרת כי היא חברה טובה של תאיר. טואבי כותבת בתגובתה: "אני בכיתי ימים ולילות אחרי שחברתי הטובה נירצחה על ידי תלמיד כיתה י"א רק אני יודעת את זה כי ראיתי את הרצח.והוא איים עליי שעם אני אגלה הוא ירצח אותי גם כמו תאיר".

מגיבה בשם 'אלמונית' מציינת שהכתובת היתה על הקיר : "אל תגידו שלא ידעתם שיש סכינים בבית ספר אחרי ששנה שעברה ילד איים על ילד אחר עם סכין באחד הטיולים ולא עשו לו כלום... מעשנים בבית ספר ולא רק סיגריות אחרי שהשעתם 10 ילדים על עישון סמים.. אל תגיד שהכתובת לא הייתה על הקיר אחרי שהתחילו לגנוב , להרביץ, לעשן.. והכל מתחת לעניים שלכם.. תאיר.היא רק קורבן של כל המערכת השגויה של ה"מוסד החינוכי " שאני לומדת בו..".

לא כל הפורום כואב את מותה של תאיר ז"ל. חלק מהתגובות מכילות קללות ואף לקיחת אחריות כזו או אחרת על המעשה, כמו בתגובתו של משתתף שאינו מזדהה בשמו, וכותב: "אולי נרצח עוד ילדה תמימה שלא יודעת כלום אני יודע מי רצח אותה כי אני עזרתי לו!!!!".

גילה ביטון, רכזת השכבה בבית הספר, אמרה היום בראיון לתכניתו של רפי רשף, כי "אין פה נוער אלים עם מעשי אלימות קשים. יש כאן תגרות שמטופלות. אנחנו לא מטייחים ולא מטאטאים שום דבר מתחת לשטיח. זה נוער איכותי בצורה בלתי רגילה".

רונית מועלם, דוברת מרחב גליל במשטרת ישראל, אומרת כי "משטרת מרחב הגליל מטפלת בחקירת הרצח ועשרות חוקרים, רובם חוקרי נוער, וכוחות מתוגברים פועלים במרחבי המחוז על מנת לפענח מהר ככל הניתן את הרצח. כמו כן, נבדקים מספר כיווני חקירה אפשריים ומתבצעות פעולות שונות, הן חקירתיות והן מודיעיניות בתיק החקירה. קיים שיתוף פעולה מלא של המשטרה הן עם ראשי המועצות בגולן והן עם הנהלת ביה"ס וצוות המורים. גם מתלמידים נגבו עדויות". מועלם מוסיפה, כי "ההתייחסות היא לכל ההיבטים בכל הרמות. משטרת מרחב הגליל פרושה בכוחות מתוגברים על פי הנחיית מפקד המחוז לצורך אבטחת ביה"ס, היישוב והשבת תחושת הביטחון לאזרחים".

דקות לאחר פרסום הכתבה בוואלה! חדשות הורדו התגובות מהפורום והתווספה בו הודעה : "עקב חקירת המשטרה הורדו חלק מההודעות שנכתבו בפורום".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר