לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2006, 15:26
  Kd0g Kd0g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "בלי חתימת הורים לא תוכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי frydman
בלי חתימת הורים לא תוכל להתגייס לקרבי בכלל ובטח שלא לסיירת מטכ"ל שייטת חובלים שלדג 669 או צוללות....
אבל בנים יחידים מקבלים ימי סיירות בכל מקרה בגלל שהמיונים הם בפרק זמן רחוק אחד מהשני (כל חצי שנה) ולכן הצבא לא רוצה שיווצר מצב ששכנעת את ההורים שלך לחתום אבל אבוד לך כל הסיירות בגלל שפיספסת את המועד....
זה נכון גם לגבי צוות אוויר....

לכן קיבלת זימון ליום סיירות אבל זה לא אומר שייתנו לך להתגייס לסיירת בלי חתימת הורים .....

מדוע אבוד לי?
קיבלתי זימון ל3 לינואר...זה עוד חודש...
ומי שאמר שזה חרטא.. קיבלתי.. אין לי כוח לצלם ולהעלות ואני לא מוצא את הצורך להוכיח...

אז רגע.. יש לי סיבה בכלל ללכת? אם אני מאמין שיש עוד מצב שאני אוכל לשכנע את ההורים שלי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2006, 15:33
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Kd0g שמתחילה ב "[QUOTE=frydman]בלי חתימת..."

זה בדיוק מה שנסית להגיד...
לא אבוד לך בכלל ... אבל בוא נגיד שלא היית מקבל זימון ובפברואר היית מצליח לשנכע את ההורים שלך לחתום לקרבי אז כבר היה מאוחר מדי כי היום סיירות הבא הוא ביולי... בגלל זה הצבא שלח לך בכל מקרה בלי קשר לחתימה של ההורים זימון לינואר...
לום סיירות אתה יכול ללכת בלי קשר להורים שלך .. להתגייס אתה לא יכול ...
אז אם אתה חושב שתצליח לשכנע את ההורים שלך (וגם אם לא) לך ליום סיירות ...... עדיף שתלך עכשיו מאשר שתצטער אח"כ....
בהצלחה !

דרך אגב... הבחור שאמר חרטא התכוון להגיד את זה לזה שאמר שלא מקבלים זימון ולא לך .. בגלל זה אתה רואה שהתגובה שלו מופיעה מתחת ולצד שמאל מהתגובה של זה שלפניו כי הוא מיועדת אליו ....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר