לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2006, 14:06
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
יש לסתום את פיהם של כל פורעי החוק, המגדפים והמסיתים, קלי היד על המקלדת
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן, רועי, אתה מובן לחלוטין. יש לסתום את פיו של מי שלא מוצא חן בעיניך..."

ומנצלים את היותם דמויות וירטואליות. לצורך העניין, אלו אנשים שמאוד לא מוצאים חן בעיני!

אגב, תגובה מאוד לא מתאימה לך "שהחסומים יילכו למשטרה"..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2006, 14:27
צלמית המשתמש של רועי AZ

אורי.. אל תיתמם. אתה יודע בדיוק על מה אני מדבר.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה כנראה לא הבנת כמה חמור מה שכתבת לגבי הפיכת המשטרה למפקחת על חופש הביטוי."

כשגולש בא וטוען שהשלטון סורח/מושחת זה בהחלט מתקבל על הדעת. אך משיש פה קריאות גנאי והסתות וזה עובר פה לאנשים בשתיקה, או שחוסמים למראית עין, אז כן, אני בעד שתהיה פה אכיפה מוגברת ו"מדינת משטרה". הסמכות היא בידי מי שניתנה לו סמכות להגן על החוק וגם מי שניתנו לו האמצעים לכך כמובן תחת מגבלות ולפי חוקי מדינת ישראל...

למושג הפשיעה נוסף בשנים האחרונות גם תחום המחשבים, שבו כידוע האפשרויות גדולות וקל יותר לבצען תחת שם בדוי/מאחורי המקלדת.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 03-12-2006 בשעה 14:31.
ישן 03-12-2006, 14:42
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ההתממות פה, היא שלך. היחידים שלדעתך "מסיתים"/"מגדפים" וכד', הם אלה שחושבים אחרת ממך..
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אורי.. אל תיתמם. אתה יודע בדיוק על מה אני מדבר."

אתה בסה"כ רוצה שיהיה מי שימנע ממי שחושב אחרת ממך לכתוב ככל העולה על רוחו, בזמן שלך
ולדומיך יינתן קארט בלאנש לכתוב ככל העולה על רוחכם...
ובכן, "החסימות למראין עין", כפי שהגדרת זאת, הן טיעון די קלוש מצידך, בהתחשב בכמות הפעמים
שהיית על סף החסימה (או שחצית אותו ונחסמת בפועל), בעוון גידופים והשתלחויות בגולשים.
לו נתקבלה שיטתך, ונאכפה ללא משוא פנים, כבר הייתי צריך להעביר אייפי שלך למשטרת ישראל...

הסיבה היחידה שאתה תומך ב"אכיפה מוגברת" היא מכיוון שאתה מניח שהיא תיאכף רק המקבילים
שלך מימין...
ישן 03-12-2006, 15:00
צלמית המשתמש של רועי AZ

למה אני לא מתפלא... ישר אתה מחלק ל"אתה ודומיך" "שמאל וימין"...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ההתממות פה, היא שלך. היחידים שלדעתך "מסיתים"/"מגדפים" וכד', הם אלה שחושבים אחרת ממך.."

אדון אדמין נכבד... אני מודה שהיו לי פה ושם החלקות, אך אני ישר כפלס לעומת גולשים אחרים שמסיתים ומפזרים ארס. נו, מה אני יעשה שכל אלה באים מן הצד הימיני במפה הפוליטית? אני לא רואה פה את דן או מר "מצפון" מפזרים ארס כל שהוא, אשמח אם תעמיד אותי על טעותי. אולי משתנתם הפוליטית מזיקה אך הם עושים זאת בצורה חוקית למהדרין.

עלילות השווא שלך שאני רק מגדף ומקלל, הרי זה הגיוני שתעשה כך כחלק מן הדמוניזציה שאתם עושים, לכל מי שלא תומך במשנתכם הפוליטית המטורפת. חוץ ממספר מעידות אני זך וטהור אפילו לעומתך.

ישן 03-12-2006, 15:23
צלמית המשתמש של רועי AZ

תשמע, אתה אדם טוב ומיטיב :). אתה יודע טוב מאוד שאני
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין לך על מה להתפלא או להלין. כמגדף סדרתי, אתה האחרון שצריך לתמוך באכיפה נוקשה..."

ממשיך לכתוב פה בפורום "פרש", בדיוק מן הסיבה שמניתי. להגיב ברוגזה כלפי מבזי שואה או פצועי צה"ל, הרי שזה בהחלט מתקבל על הדעת. כשאני אומר שיש צורך באכיפה משטרתית וכאשר חה"כ חסון מדבר על כך, הוא דווקא מדבר עליך ועל חבר מרעיך שמפיצים הסתה וארס.

אתה מוזמן להגיש תלונה במשטרה נגדי על שכיניתי גולש - "אפס" או "אידיוט". אני רק יודע שלא תעשה כן, קל וחומר כשחמאה על ראשך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר