לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2006, 17:00
  Nissan-el Nissan-el אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
OMG ניחשתי את כל השאלות במבחני צוות אוויר ועברתי.. :|

מי שזוכר ת'סיפור שלי - לא הלכתי איזה 4 פעמים לצוות אוויר עד שהתקשרו אלי ובאו 2 אנשים ממשטרה צבאית אלי הביתה.. אז הלכתי.. ועשיתי את המבחן הראשון - 5 שאלות ראשונות עניתי.. אחרי זה כבר לא היה לי כוח אז ניחשתי.. ואז במבחן השני והשלישי עשיתי חצי מהתרגילים וגם שם סתם רשמתי מספרי תשובות כי לא היה לי כוח.. ועברתי.. אז אמרתי לעצמי.. אם עברתי את זה אני כבר יעבור את שאר היום, אז עברתי את כל השאר וזהו :\
יאללה ירפא א' =]

נ.ב. מה זה הבוחנות הזונות האלה... אחת סתם מתחילה לצעוק עלי למה אני מדבר על המבחנים. ובכלל לא דיברתי.. עיצבנה אותי.. כאילו אני מוסר פרטים על המבחן שזה ישפיע על קבלה של מישהו לירפא א'.. קיצור חרטה הצוות אוויר הזה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 17:33
  office office אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "אני גבר ? :P"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nissan-el
לא מנסה לצאת גבר.. פשוט המערכת קצת דפוקה שם.
במיוחד בקטע של המבחנים... הבוחנות באמת היו מפגרות אין מה להגיד חוצמזה..
ועוד הכי הרגיז אותי שהיא אומרת לי שדיברתי על המבחנים ובכלל לא דיברתי :\
והיא עושה לי "אל תיתמם"..תשמע.. היא באמת יצאה מפגרת מכל הסיפור הזה...
חוצמזה, שאני בכלל לא מרגיש ש"דפקתי ת'מערכת" כי אין לי בדיוק מה לדפוק פה.. זה הכל תלוי באם אני רוצה או לא.. וחוצמזה שאם אני יגיע לגיבוש אני יעשה אותו בשביל החויה, לראות אם אני מסוגל לעבור.. ובכל מקרה יחתום ויתור בסוף.

תחשוב שזה שאתה בגיבוש יש מישהו אחר ראוי יותר אך עם פחות מזל ממך ובטח רוצה יותר ממך שלא יהיה שם.
עצה שלי מאדם לאדם אם זה הכיוון שלך אז תוותר על הגיבוש..
ישן 26-11-2006, 23:54
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
יש לי שקל אחד ושתי ידיים, מאיזו מהן אתה רוצה לקבל כאפה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "OMG ניחשתי את כל השאלות במבחני צוות אוויר ועברתי.. :|"

באמת עם כל הכבוד, אתה פשוט בנאדם מתנשא, יהיר וחסר צניעות. חושב שאתה יותר טוב ממישהו?
נותנים (עלק נותנים, מציעים) לך לבוא להתמיין לאחד מהמסלולים היוקרתיים ביותר בצה"ל ואתה לא רק שמזלזל בזה בצורה הבוטה ביותר, שהיא לא לבוא ולתת להם לרדוף אחרייך (אפילו שממש לא מגיע לך), אתה עוד בא, מנחש הכל ועובר.

אתה הגבר.

גם אני עברתי את זה (וגם ירפ"א א' לצורך העניין, מחכה ל-ב'), וואלה אני לא ממש מת ללכת לקורס טיס אבל נתתי את הנשמה במבחנים בשביל לנצל את ההזדמנות שהצבא הביא לי לידיים.

יש לך מושג כמה ילדים חולמים לקבל את הזימון הזה אבל לא יקבלו על דברים כמו משקפיים וכ'ד, אפילו שהם הרבה יותר ראויים ובעלי מוטיבציה להיות טייסים מבנאדם מתנשא שכמותך, אתה פשוט דוגמא מושלמת לבנאדם עם הרבה מזל, שיום אחד יגיע והמזל לא ישחק לך, ואז תקבל את האמת בפנים.

ואם כבר עברת, אז וואלה תשקול טוב טוב אם עצמך איך אתה ממשיך את התתמיינות שלך לתפקיד הזה, לפחות יש לך משהו אחד שיש להרבה טייסים: התנשאות. אז לא פלא שעברת...

אילו תגובות חשבת שתקבל פה? "אתה הגבר!" "אין כמוך" מה לעזאזל חשבת לעצמך כשכתבת את ההודעה הזאת?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר