לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2006, 23:51
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
מידע צריך עצה - רוצה לקנות מסך ולשדרג את המחשב.

אני צריך עזרה מהמומחים באתר,
כבר חצי שנה שאני לא בעניינים בנוגע למחירים/טכנולוגיה.

אני רוצה לשדרג את המחשב שלי, כרגע יש לי:
לוח אם 915G של Gigabyte דגם
GA-8I915G-MF
מעבד אינטל 2.8GHZ HyperTreading
1024MB זיכרון פנימי במהירות 400mhz על 4 כרטיסים של 256MB.
כרטיס מסך PX7900 GT TDH Extreme של Leadtek
מסך "17 עתיק של Digital
שלושה דיסקים קשיחים של WD אחד IDE אחד Sata דור ריאשון ואחד Sata דור שני כולם 120GB 7200 RPM.
מערכת הפעלה XP Pro
זה ניראה לי העיקר.

לפי דעתי הדבר הבא לשדרג זה מעבד+לוח אם+מארז ואולי זיכרונות.

אני מחפש שידרוג בסביבות 2000 ש"ח, אתם חושבים שזה אפשרי במחיר כזה?
אני מאוד אשמח אם האנשים הטוב
ים שבעניינים במחירים בטכנולוגיה ובחנויות יוכלו להגיב עם כמה מפרטים מחנויות במחיר הזה.
המחשב הוא בעיקר למשחקים.
אפשר לחשוב על אפשרות של שמירת הזכרונות ובכך לחסוך עליהם כסף ולשדרג ללוח שתומך בהם, אם אתם חושבים שזה חכם, אני חושב שהיום חובה שיהיה 2048MB כדי לעבוד חלק ובגלל זה רציתי לקנות עם הלוח החדש 2048MB זיכרון במהירות שהולכת עכשיו.

בנוגע למארז אני מחפש משהו זול לא עם קירור או עם כל מיני מנורות שניראה כמו חללית, וגם יש לי ספק חזק כבר, אני מחפש רק מארז שיכיל את כל הדיסקים הקשיחים שלי ושיהיה גדול עם הרבה מקום לחבר בו מאווררים, במארז השיש לי עכשיו הוספתי שלושה מאווררים וגם מאוורר לכרטיס מסך שיושב על חיבור PCI.
חוץ מזה אני מלא מאמין במותגים כמו kingston או כל דבר כזה, כל דבר שעובד ויש לו ביקורות טובות הוא בסדר (לא עתיד להשרף אחרי שנה), לא חייבים לקנות את הכי יקר, זה בד"כ לא הכי טוב כמו שזה יקר.
אני חייב לוח אם שכולל כרטיס רשת וכרטיס קול כי אין לי כאלה, כרגע אני משתמש ב On Board!
אתם חושבים שלעבור ל AMD זה שווה? זה יותר זול? יש להם איזושהי מגרע שאני אבחין בה במשחקים לעומת אינטל? אשמח לראות גם הצעות בנוגע ל AMD אם אתם חושבים שזה שווה.

חוץ מזה אני מחפש מסך שטוח.
מישהו יכול להסיר לי את הקריטריונים שלפיהם אני צריך לחפש מסך כזה, אני רואה כל הזמן 8ms או 4ms מה זה אומר? פחות זה יותר טוב? מה עוד צריך לבדוק במסך כזה?

בכך אופן אני מחפש משהו בגודל "19 או "21 אולי מסך רחב, משהו שאני יכול לראות בו סרטים בכיף, דרך אגב, זה באמת שווה מסך רחב? או שזה תוספת בשביל כלום? איך XP תומך בזה? בכל אופן אני מחפש משהו בסביביות 1700 ש"ח.
מה ההבדל בין 16:9 ל 16:10 עם מה עובדים עכשיו?

אני מודה לכל מי שישקיע בי זמן ויגיב, תודה רבה!

נערך לאחרונה ע"י balvan64 בתאריך 26-11-2006 בשעה 00:12. סיבה: הוספתי שאלה בנוגע ל-AMD
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 02:31
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "למה? מה הבעיה עם המחשב הנוכחי?"

הבעייה היא שאני לא ממש מעודכן בקשר למעבדים של אינטל, אני רואה שיש ארבע סוגים:
1. Intel® Pentium® 4 processor supporting Hyper-Threading Technology
2. Intel® Pentium® 4 processor Extreme Edition supporting Hyper-Threading Technology
3. Intel® Pentium® D processor
4. Intel® Pentium® processor Extreme Edition

אני חושב ששלי הוא מהסוג הראשון, בקשר לשאר אני לא יודע לאיזה לוחות הם מתאימים מי יותר cost effective ועם איזה chipset הם כן או לא עובדים, אני אשמח אם תלמד אותי דרך אגב או שתתן איזה לינק לאתר שיש בו מדריך שמסביר טוב כמו tom 's hardware או משהו כזה.

במעבדי AMD ואיך לקנות אותם ולמה הם מתאימים אין לי מושג לגמרי.

בקשר ללחץ לשדרג, אין לחץ, ותמיד אפשר לחכות שיהיה יותר זול אבל בכסף שדברתי עליו לא התכוונתי לקנות את הכי חדש בשוק התכוונתי למצוא את הכי טוב שאפשר כרגע במחיר הזה, למה כדי לחכות? יש משהו מיוחד שהמחיר שלו צריך לרדת?

האמת ששקניתי את ה 7900GT ציפיתי לשיפור ביצועים ענק והתאכזבתי, אני מרגיש שיש צוואר בקבוק שלא נותן לי לנצל אותו כמו שהוא יכול לפעול, ואני מניח שזה לוח האם והזכרון, בקשר למעבד אני לא בטוח, לא ניראה לי שזה המעבד. אצל חברים שלי שיש להם chipset 925X ו 2048MB זיכרון פנימי עם כרטיסי מסך טובים פחות יש ביצועים הרבה הרבה יותר טובים.
יש לך רעיון אולי מה צוואר הבקבוק שלי? כי אני חושב שזה זה.

דרך אגב, אשמח גם אם תוכל להסביר את ההבדל בין סדרות ה chipset והשפעה שלהם על הביצועים.

בכל אופן אשמח אם תוכל/ו לתת לי הצעות מגוונות לשדרוג בסביבות 2000 ש"ח, או לפחות רעיונות בקשר למה לקנות מנסיונכם שכניראה יותר רחב משלי.
וגם הצעת מחיר ו/או הסבר איך לקנות מסך שטוח טוב, אני מחפש משהו בסביבות 1500-1700 ש"ח "19-20 אולי רחב, אם זה טוב.

נערך לאחרונה ע"י balvan64 בתאריך 26-11-2006 בשעה 02:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר