לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2006, 18:12
  sagi_keren sagi_keren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל sagi_keren שלח הודעה דרך MSN אל sagi_keren
בקשה לעזרה ב VB6 עם מסדי נתונים

שבת שלום לכולם,
אני נסיתי לבנות טופס פשוט שקשור לאיזה מערכת, ותפקידו או פשוט לבדוק אם השם משתמש והסיסמה שהוקלדו לו הם בתוך המאגר נתונים מקושר מאקסס.
בתוך התיבות טקסט הוגדרו ה Datasource ו ה- Datafields הנחוצים אך עדיין יש בעיה.

קוד:
Private Sub Comm_ok_Click() 'Tuser--> user id textbox 'Tpass--> user password textbox If Tuser.Text = "" And Tpass.Text = "" Then GoTo errhendler If Tuser.Text = "Select* FROM clients WHERE clientID==tuser.text " And Tpass.Text = "SELECT * FROM clients WHERE clientPASS==Tpass.text" Then Me.Hide frmmain.Show Else: GoTo errhendler End If Exit Sub errhendler: MsgBox "Null input Error or wrong input, try again", vbMsgBoxRight, "sys_ error" End Sub

הוא תמיד נכנס ל errhendler ולא מציג את הטופס הבא, למרות שאני מכניס לו נתונים מתוך הטבלאות של המסד (כביכול שם משתמש וסיסמה נכונים)

תודה רבה על העזרה !
שגיא קרן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 20:12
  NitzanRaz NitzanRaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sagi_keren שמתחילה ב "בקשה לעזרה ב VB6 עם מסדי נתונים"

הי.
בלי להעליב, מה שעשית ממש רחוק ממה שאתה (אני מניח) התכוונת לעשות.
התוכנה שעשית בודקת האם השדות האלה מכילים את הביטויים שרשמת שם. כלומר, כדי שהתוכנית תחזיר "אמת", אתה תצטרך להקליד (פיזית) את הביטוי "Select* FROM clients WHERE clientID==tuser.text " בתיבה הראשונה ואת הביטוי "SELECT * FROM clients WHERE clientPASS==Tpass.text" בתיבה השניה, שאני מניח שזו לא הייתה התוכנית המקורית שלך.
אני חושש שאובייקט הרקורדסט לא תומך בשאילתות SQL, בטח לא איך שאתה שמת אותן. מה שאני הייתי עושה זה לקשר את השדות במסד הנתונים לתיבות טקסט בלתי נראות (visible=false), לעבור על הרשומות אחת אחת, וכל פעם להשוות את השדות שהמשתמש הכניס לשדות הבלתי נראים שיצרנו. אין דרך אחרת שאני מכיר בVB6. אם תצטרך עזרה בקוד, אל תהסס לפנות אלי.
יום טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר