לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2006, 18:53
  ברי_1 ברי_1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
שיבוץ בצה"ל

שלום לכולם אני חדש בפורום. אני סמ"ר משרת בבקום בתור עוזר קציון מיון . אך עוד חודש אני יקבל תקן של קצין מיון.
אני יכול לומר משלוש השנים שאני בבקו"ם שאופן המיון הוא מעל ומעבר ביחס למסגרת צבאית.
החיילים לרוב הם מקור הבעיה שיש כמה תירוצים : רפואי , כלכלי, נפשי ,
רפואי - חיילים שטוענים שלא יוכלו להשתבץ ביחידות קרביות אע"פ שהם כשרים ונבדקו כבר ע"י רופא או שמשחקים אותם צולעים וכל מיני טריקים.
כלכלי- חיילים שטוענים שבלי פתרון כל הבעיות שלהם הם לא יכולו לשרת. לגביהם : הצבא לא מחוייב לספק לחיילים כלל עזרה כלכלית חוץ מחיילים נשואים.דהיינו שזה הטבה.
אעפ"כ אנו מציעים להם עזרה רבה ע"י סגל המשקיו"ת ת"ש . לא אסתיר שיש הרבה ליקויים בעבודה של המשקיו"ת ת"ש ושרובם לא מוכשרות היטב אך עדיין בסופו כיום כל חייל מקבל עזרה כלכלית כך שהטענה הזו לא רלוונטית.
נפשי - החיילים משתמשים בקב"ן כמפלט אחרון כנגד הקצינים. אם זה ע"י שינוי השיבוץ בפועל.או יציאה מהשירות .
היה לנו חייל לפני שבועיים ששיבצנו אותו ליחידה סגורה והוא מייד לאחר ששמע זאת אמר : אני רוצה קב"ן. זה מראה כמה הוא משקר. לאחר הפגישה עם הקב"ן הוא קיבל פסיכאטר ויצא מהצבא וזה דבר שמפריע לנו בתור הגוף שממיין ומקשה עלינו - אנחנו לא יכולים להיות בטוח שהחייל הזה יישאר עוד חודש בתפקיד.רוב החיילים משתשמים בקב"ן שלא לצורך . אך עליי להסתייג שעדיף מאה חיילים שעבדו על הקב"ן מחייל אחד שיתאבד.
ויש את הסוג הריביעי שזה הבכיינים או ליתר דיוק הבנות הבכייונות - אלו לרוב בנות "שמציגות" לקצין המיון הרבה בכי על מנת שיגלה כלפיהם רחמים ויקל את השיבוץ. אבל כבר קציני מיון למדו לזהות את הבחורות הללו ואנחנו איננו מתחשבים בבכי אלא רק בנתונים - לרוב.אבל אם הבעיה היא מוכחת אנחנו עוזרים ומאוד.
יום אחד שמעתי בחורה שאמרה לי לפני שהיא נכנסה לקצין המיון אם היא תבכה לו הרבה - האם היא תצליח לבלבל אותו. וזה עוד שהיא צחקה לי בפנים.

נערך לאחרונה ע"י ברי_1 בתאריך 01-11-2006 בשעה 19:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר