לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2006, 13:47
  liricaliving liricaliving אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
צריך ייעוץ כיצד למלא טופס בצורה חכמה

אז ככה... נראה לי שזה תחקיר ביטחוני... יש את כל השאלות הביטחוניות, אבל העיקר היא שאלה אחת. "מתוך מגוון התפקידים המוכרים לך בצה"ל, ציין חמישה בהם היית מעוניין לשרת ודרג אותם על פי סדר העדיפויות האישי שלך".

באופן העקרוני החלום שלי הוא להגיע לעוקץ. אבל לגיבוש עוקץ אני לא מוכן ללכת (להתחייב לחטיבה 900) אז השלמתי עם העובדה שאני אשאף הכי גבוה ואם יצא לי מזל אני "אפול" לעוקץ... אז זה לא נרא הלי בחירה אסטרטגית נכונה למלא עוקץ באפשרות הראשונה כי זה לא ממש ישנה משהו...

אז באופן עקרוני, אני רוצה תשובה כללית של "לשרת בטוב ביותר שאני יוכל להגיע אליו"...

אז כאילו מה לכתוב בתפקידים 1-5?... כאילו אם נגיד אני כותב בראשון סיירת מטכ"ל סתם כי זו היחידה הכי מובחרת שאני מכיר זה יעזור לי במשהו?...

אני בסך הכל רוצה לנסות להגיע להכי מובחר שאני יכול, אם אני אפול לחטיבה או משהו גם עם זה אני אסתדר... לא דחוף לי משהו ספציפי (חוץ מעוקץ שאם הייתי מגיע לשם הייתי החייל הכי מאושר בצה"ל).

קיצר יכול מאוד להיות שאין לזה שום משמעות אמיתית כי זה לא מנילה או משהו... אבל בכל זאת אשמח אם תתנו לי טיפים איך למלא... בצו ראשון ובצוות אוויר הראתי היסוס מסויים (פחד) מקרבי... היום אני קרבי לכל דבר וזו ההזדמנות שלי להראות את המוטיבציה...

תודה מראש

Winston Churchil.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר