לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2006, 15:09
  ap8 ap8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.05
מקצועות מעניינים בצבא...

אז ככה, יש לי פרופיל 97, קב"א 53 ואני מיועד לקצונה לפי מה שהבנתי...
אני לא רוצה קרבי בכלל! אני לא מתאים לזה מבחינה מנטלית...
אני רוצה לעסוק במשהו שיתן לי לאחרי הצבא...או משהו שלפחות מעניין אותי...
הכי מעניין אותי זה עיצוב גרפי, או עיסוק עם מערכות מחשב...
או איזה תפקידים מעניינים אתם מכירים שהם לא קרבי?
בעניין הדרישה שלי אני יודע שקשה מאוד להגיע למקומות האלה עם הפרופיל הזה שיש לי אבל אני הולך לשבת להם על הראש ולעשות באלגן עד שאני יתקבל למשהו שאני רוצה ולא ישרוף 3 שנים סתם...
חשבתי על ממר"ם אולי אבל זה שנתיים וחצי קבע לפי מה שהבנתי וזה הרבה בשבילי...
מה גם שהקורס הקדם צבאי הוא 25 שבועות ואני מתגייס במרץ כבר...
איזה עוד מקצועות מעניינים???

תודה לעונים! שבוע טוב שיהיה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 15:46
  office office אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "הסירוב פינוי מקרבי ללא קרבי..."

לאו דווקא, כל מקרה לגופו. חבר שלי עשה דבר שאני לא מסכים איתו- סירב פינוי לקרבי ולא סתם לקרבי אלא לתותחנים חיל שגם ככה יש לו בעיות בלקלוט חיילים. ישב בכלא יום או יומיים אני לא ממש זוכר כי זה היה באמצע המלחמה ככה שזה לא היה הדבר שהעסחק אותי באותו הרגע הוא סתם דיבר עם כל מיני גורמים ובסוף הגיע לטכני ועכשיו הוא בקורס.. אחד מהאנשים בבקו"מ אמר שיש לו מזל שהוא בא מרקע טכנו' - היה במגמת הנדסת אלקטרו' ומשחשבים. מצד שני, אחד אחר מהשכבה שהוא פגש סירב להנדסה קרבית והיה נכון לאותו רגע תקוע שם שבוע, אני לא יודע מה קרה לו לבסוף.[

על כל מקרה לבחור שמתכוון לסרב שתדע זה הימור אני לא ממליץ לאפחד ללכת על זה.
ישן 30-10-2006, 21:34
  office office אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ap8 שמתחילה ב "שמע אם לא תיהיה ברירה אז..."

כמו שאמרתי לחבר שלי היה את המזל בגלל הרקע שלו- גם אמרו לו שזה בגלל הרקע. במקרה באותו זמן היו צריכים לפתוח קורס בחי"א וככה הוא הגיע לשם. אז אם למדת משהו טכנו' בבצפר אולי רק אולי זה יעזור לך.

לפני רגע כתבתי לך הודעה ארוכה על כך שהרבה לא מתאים להם קרבי וגם לי לא (הכוונה כמובן חברה לפני צבא) ובעצם זו דרך חיים שזרה לנו, הרעיון היה להסביר שאתה לא לבד במצב.. אבל בגלל שפתחת את האשכול להמלצות על ג'וב אז מחקתי את כל ההודעה ומה שאני כן אומר זה בעצם למה שלא תנסה ללכת לקרבי? מי שלא מב\סתדר הרי בסוף נפלט...

ועוד דבר אחד אחרון זה שאתה מכיר בנאדם שהסתדר תוך 5 שעות אז סבבה אבל מי אמר שגם אתה תסדר תוך מעט זמן ועוד לג'וב טוב?

עצתי תתגייס לקרבי אם תסתגל אז תסתגל אם לא אז תיפלט בלאו הכי אין לך עכשיו פרוטקציה או מקום שאליו בוודאות תגיע אם תסרב..
ישן 31-10-2006, 14:59
  abac abac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.05
טוב תקשיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ap8 שמתחילה ב "מקצועות מעניינים בצבא..."

רוב הסיכויים שהולכים לשים אותך בשיבוץ קרבי. אם תסרב להתפנות אני מבטיח לך שלתפקיד איכותי אתה לא תגיע, אלא בפרוטקציה ואם יש לך אז עדיף לך עכשיו להפעיל אותה. וכן אתה הולך להיות לוחם( או ג'ובניק בלאי במקרה שממש תתעקש בבקו"ם על לא להתפנות). צבא לא נועד בשביל לתת לך כלים לאזרחות, צא מהסרט שלך. מה שכן, אתה יכול לנצל את מה שיש לך ביד( שזה בעיקר נתונים גבוהים) לתרום בדרך שהצבא יתן לך ואני מבטיח שתרוויח הרבה גם ככה.
לא תמיד דברים שמרוויחים מהצבא זה דברים שניתן לכמת אותם לנייר( כגון תואר, קורסים של מחשבים וכו'...).
קח לדוגמא מישהו שהיה מפקד, פיקד על חיילים, עבד עם המון אנשים בשירות שלו והתמודד עם הרבה אתגרים( ולהיות מפקד זה מאתגר תהיה בטוח), הוא הרוויח המון מהשירות הצבאי שלו. זה ניסיון וידע שלא תוכל להרוויח בקלות באזרחות. בצבא לעיתים קרובות נותנים לאנשים צעירים כמויות של כוח ואחריות שלא תקבל באזרחות גם בעבודה אחרי עשר שנים...(ראה ערך פיקוד, מ"כ טירונים ועוד...)
כנ"ל לגבי חוויות, הכרת המדינה, יציאה מהראש האטום שחיית בו עד כה...
ואל תדאג בקשר לקושי, לאף אחד זה לא קל. אתה מסוגל להרבה יותר ממה שאתה מדמיין.
לפי דעתי ככל שתפנים יותר מהר שאתה הולך להיות לוחם, ככה יהיה לך הכי טוב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר