לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2006, 01:33
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DOCTOR21 שמתחילה ב "חבר'ה. אני צריך עזרה: 669 או שלדג??? דברו איתי קצת"

אני דווקא הייתי הולך על שלדג.. 669 אותי אישית פחות מעניינת העבודה שלהם.. שזה חילוץ של טייסים/ חיילים בשטח אוייב.. וכשאין חיילים פצועים בשטח אוייב הם מחלצים מטיילים תקועים בכל מיני נחלים או דברים כאלה.. אז ככה ששלדג שהייעוד שלהם חסוי אבל בעיקרון יא יחידת הקומנדו של חיל האויר אז ככה שהם מתעסקים הרבה עם מסוקים והתקשורת הזרה מדברת על כך שהם מסמנים מטרות בשביל חיל האויר.. אבל אלו רק שמועות שבכלל לא בטוח שזה נכון.. אז ככה שאתה צריך לחשוב מה אתה מעדיף.. אבל יש פה כאלה שמבינים יותר ממני מה הייעוד של שלדג בדיוק אז ככה שתחכה אולי הם יבואו וייעצו לך..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2006, 08:42
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי XeLe7oR שמתחילה ב "שלדג ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי XeLe7oR
לא אומר ש669 לא טובים אבל שלדג זה כמה רמות מעל מה קורה איתך אתה יודע מה הם עושים אלה תותחים חבלז ו669 בלי לפגוע לא עושים כזה הרבה הם סך הכל יחידת הצלה כלומר היינו בטיול והיו עוד קבוצות שם איזה אחת נפלה וזה אז הזמינו אותם זאת אומרת הם עובדים לא רק עם הצבא גם אזרחים אבל הם באמת טובים חילוצים גם של חיילים בקרב וכאלה ... עדיפות ? שלדג .

יש להם יעוד אחר לגמרי.
ל-669 יש מסלול אכזרי ביותר הם לומדים לצאת מכל מצב, יחידה קשה ובאמת שיחידה טובה
שלד"ג יחידת הקומנדו של חיל האויר לי אישית אין ממש מושג מה היא עושה חוץ מזה שפעם היא הייתה מסמנת מטרות לחיל האויר לא יודע אם גם היום הם עושים את זה בכל מקרה לשני היחידות יעוד שונה לחלוטין... החלטה אישית מה אתה מעדיף שתיהן מעולות.

ד"א אתה לא יכול לגשת לשני הגיבושים?

ישן 20-10-2006, 01:56
  RX7 RX7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DOCTOR21 שמתחילה ב "חבר'ה. אני צריך עזרה: 669 או שלדג??? דברו איתי קצת"

שלדג

מידע אודות היחידה
המסלול ביחידת העילית שלדג, יכשיר אותך לרמות גבוהות ביותר של לחימת קומנדו, שטח, שרידות וטכנולוגיות לחימה הקיימות בצה"ל ובעולם.
את משימות הלחימה המוטלות על יחידת הקומנדו של זרוע האוויר של צה"ל לא ניתן לפרט. עם זאת, ניתן לומר שהן ידרשו ממך מיצוי ופיתוח מלא של כישורייך הפיזיים והמנטליים. ההצטרפות ל"משפחת שלדג" היא הצטרפות לקומץ רעים - לוחמים שאין שני לו.

קורס מקצועי:
מסלול ההכשרה בשלדג מרתק, מאתגר ומגוון. משכו כשנה ועשרה חודשים. המסלול כולל טירונות חי"ר (חיל רגלים), קורס צניחה, קורס טרור וקורסים רבים נוספים בתחומי הקומנדו והשטח, ג'יפים ותחומים נוספים שלא ניתן לפרט כעת. הכשרה זו תקנה לך יכולת קומנדו מהגבוהות בעולם.

המועמדים שיתקבלו ליחידה ויעמדו בדרישות המסלול ידרשו לחתום 18 חודשי קבע

יחידת החילוץ של חיל האוויר או בשמה הלא רשמי (669)

מידע אודות היחידה
ייעודה המרכזי של היחידה הינו חילוץ טייסים שנטשו את מטוסם מעבר לקווי אויב, חילוץ כוחות לוחמים במצוקה ופינוי בהיטס של פצועים בלחימה. בנוסף, היחידה עוסקת בחילוץ ופינוי בהיטס של חיילים ואזרחים במתארים מורכבים בשגרה.

תיאור התפקיד
הלוחם ביחידת החילוץ נדרש למיומנויות בנושאי עזרה ראשונה וחילוץ משטח אויב מתוואי שטח שונים (ים, קניון, מערות, גבים ועוד) ובתנאים מגוונים. פעילות היחידה מבוצעת בחוליות קטנות ומיומנות המורכבות מלוחמי חילוץ ומאנשי רפואה שהוכשרו למשימה. לעיתים תבוצע המשימה על-ידי לוחם בודד עליו מוטלת כל אחריות החילוץ וההצלה.
לפיכך, לוחם ביחידה נדרש למקצועיות, קור רוח, יכולת פיזית וטכנית, יכולת מחשבתית ועליו להיות מסוגל להתמודד עם מצבים מסובכים ומורכבים.

קורס מקצועי
מסלול הכשרת לוחם החילוץ הינו מסלול ייחודי הנמשך 18 חודשים וכולל: טירונות חי"ר, קורס חובשים קרביים, הכשרה מתקדמת כלוחם קרקעי, והכשרה ייעודית בתחומים של צלילה, טיפוס וגלישה, פריצה לכלי טיס, לוחמה, צניחה, ניווט, קשר, עבודה עם מסוקים ועוד. תפקיד לוחם חילוץ הינו תפקיד מגוון, מעניין ומרתק הדורש עמידה באתגרים קשים, יוזמה ויכולת אילתור.
מועמדים שיתקבלו ליחידה ידרשו לחתום 16 חודשי שירות קבע, במהלכם ישולבו בתפקידים ייחודיים

נקלח מaka.idf

עכשיו השאלה היא מה יותר מענין אותך
מה היא השאיפה שלך
היכן אתה רואה את עצמך נותן הכל ומגיע למצויינות המרבית שאתה יכול להפיק.
לא ענין של מענין כי שני היחידות הללו עושים תפקידים מעניינים מאוד ומתאגרים כלל
איכותיות ברמה יוצאת דופן!

אם תרצה לשמוע את דעתי האישית תגיד
אני לא אוהב סתם לפרסם
תהנה
ומקווה שתגיע להחלטה נכונה שתסב דרכך בהמשך
בהצלחה בכל

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר