לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2006, 01:22
  avshush avshush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
שתי אופציות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי greentiger שמתחילה ב "אי אפשר לחלץ את כולם יש לי כ..."

קודם כל את לא יכולה ליצרוב את זה בצורה שתוכלי לראות את הסרט מהדיסק ליפני שפתחת את הקבצים על המחשב. ובישביל לפתוח את הקבצים על המחשב יש לך שתי אופציות:

אם הורדת את הסרט מראפיד שר אז תלכי לקובץ ראר הראשון ותלחצי עליו לחצן ימני ובטבלה שתופיעה לך תלחצי על extract hare וזה כבר יפתח לך את כל הקבצים אוטומטי לקובץ אחד , אחר כך תוכלי לימחוק את כל קיבצי הראר.

אם הורדת את זה בביטרונט או בתוכנה דומה אז: תיכנסי לתיקיה של כל קיבצי הראר ובמקום פנוי בחלון (כלומר לא על קובץ כל שהוא) תלחצי לחצן ימני בעכבר ואז תלחצי על "תצוגה" ואז על "רשימה".
כל הקבצים יסתדרו לך אוטומטי לפי סדר ההורדה שלהם וימוספרו מ 1 ועד כמה שיש לך 30 40 לא משנה.

לתחצי על הקובץ האחרון (שממוספר בסיפרה הכי גדולה) לחצן ימני ואז extract here וזה כבר יפתח לך את כל הקבצים אוטומטי לקובץ אחד ןאחר כך תוכלי למחוק את כל קיבצי הראר.

כדי שכל מה שכתבתי יעבוד לך את צריכה שתיהיה לך התוכנה winrar במחשב (אם הקבצים של הראר מופיעים לך עם תמונה של ערימת ספרים זה אומר שיש לך) אם אין לך תשאירי הודעה פרטית ואני אשלח לך את זה באימייל.

מקווה שזה עזר כי לא השארת יותר מידי פרטים אם זה לא עזר תכתבי שוב באשכול הזה ואני מקווה לחזור ולעזור.

נערך לאחרונה ע"י avshush בתאריך 01-10-2006 בשעה 01:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר