לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2006, 22:05
  Paladin Paladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
מישהו פעם בנה משחק רשת ויכול לעזור לי במשהו?

טוב, אז ככה.
אני מעוניין לבנות משחק רשת בפלאש ואני יודע שאי אפשר לעשות את זה בלי קישור TCP/IP (יש כבר כותרת פתוחה בנושא שדרכה הבנתי שאני יכול ליצור את הקישור הזה ב PHP).
הבעיה היא שבכדי לעשות את זה ב PHP אני צריך שבכל מחשב שהמשחק יהיה מותקן וירצו לארח דרכו יהיה מותקן שרת PHP וזה לא מצב אידיאלי.
ולכן, אני מעוניין לדעת האם ישנן דרכים אחרות ליצור קישור TCP/IP, בשפות אחרות. אולי JAVA וכד'.
אם מישהו אי-פעם עשה את זה ומעוניין לספר לי באיזה שפה הוא השתמש זה יעזור לי נורא.
כמובן שאני צריך שפה שבה אני לא אצטרך שלמחשב המארח תהיה תוכנה מסוג כלשהו מותקנת על המחשב בשביל להפעיל אותה.
המצב האידיאלי יהיה שהקובץ EXE שנוצר על ידי פלאש יהיה באותה תיקיה עם קובץ של שפה עצמאית והקובץ פלאש ישלח לקובץ השני פקודה שתיצור קישור והקובץ השני יעשה זאת (יארח או יתחבר זה כבר לא רלוונטי).

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-09-2006, 19:39
  freak2100 freak2100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.06
למה ארוך?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Paladin שמתחילה ב "[font=Verdana]טבכל זאת. אתה..."

יש לך שני ת'רדים בC - אחד לתקשורת עם הפלאש, אחד לתקשורת עם המחשב השני.
התקשורת נראית ככה:
פלאש 1 <-> אפליקציה 1 <-> אפליקציה 2 <-> פלאש 2
זה לא כזה נוראי...

בעקרון אני לא ממש יודע C וC++... אני יודע ככה בערך, את הבסיס...
עזרו לי מאוד בפורום שפות תכנות בתפוז, יש שרשור שבו קיבלתי תשובה גם לגבי איך להשתמש בsocketים (מה שעזר לי גם עם התקשורת עם הפלאש וגם עם התקשורת בין המחשבים) וגם לגבי איך לעשות כמה ת'רדים (שכמה דברים יעבדו במקביל - למשל, פונקציה אחת שתקבל הודעות מהמחשב השני ותעביר אותן לפלאש, פונקציה אחת שתקבל הודעות מהפלאש ותשלח אותן למחשב השני או תבצע פעולות אחרות (למשל תתחבר לIP וכאלה))
אתה צריך ללמוד בעקרון את הבסיס, בעיקר עבודה עם סטרינגים זה עניין די מסובך בC, איך לעשות CLASSים, ואיך לעשות CLASSים שהם singleton...

אם יש לך שאלות תשאל, לא בטוח שאני אדע לעזור לך אבל אולי אני עוד זוכר משהו....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר