לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2006, 17:29
צלמית המשתמש של ohad123321
  ohad123321 ohad123321 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
המלצה סתם שיטה שלי כך תהסבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ohad123321 שמתחילה ב "פעם ראשונה שצבעתי תמונה ..... כנסו ותנו תגובות ...."

דבר ראשון בלי מדריכים ובלי נעלים .....

גזרתי חלק עשיתי העתק הדבק והיו לי אחד התמונה המקורית ו2 הגזירה של הפרח נגיד הגדלתי את התמונה ומחקתי עם המחק לאט לאט כול חלק שלא ניראה לי ואז כך המשכתי לכול חלקי הפנים גזרתי וצבעתי תפרח למשל ואז זה מה שיצא ....
זה ממש שיטה טובה תנסה גם אתה זה ממש קל

מקווה שהבנת אותי ותודה
ואם לא הבנת אני יסביר לך טוב יותר טוב באייסי :219511266
מי שרוצה שיכנס

נערך לאחרונה ע"י ohad123321 בתאריך 04-09-2006 בשעה 17:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2006, 17:51
צלמית המשתמש של ohad123321
  ohad123321 ohad123321 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
סתם........ ולא עיצבתי ----צבעתי----
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ohad123321 שמתחילה ב "פעם ראשונה שצבעתי תמונה ..... כנסו ותנו תגובות ...."

ולמה ניראה לך שהתמונות כאן באמת ילמו אותם וגם ניראה לך שמענין את הבנאדם שצילם את זה לאאאאאאאא די רד מיזה זה סתם תירגול סתם תמונה ולמה מה רצית שאני יצבע אם אני רוצה לצבוע תמונה שאני יצא בחוץ ויגיד לאחותי קחי פרח ואני יצלם אותך ואחר כך יעשה את זה שחור לבן ויצבע את זה כדי ששרון היה מרוצה ...........
אז תחשבי בהגיון נורמלי ...........

ו נ.ב. מיזה הצלמת למה את מכירה אותה ???

את סתם מנסה לעצבן ואת מצליחה ואם את מכירה אותה שליחה תאתר שלה הוא משהו.............

ועוד משהו זה בן או בת????.

נערך לאחרונה ע"י ohad123321 בתאריך 04-09-2006 בשעה 17:57.
ישן 06-09-2006, 07:44
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ohad123321 שמתחילה ב "ושרון אם זה לא ניראה לך אז אין לי מה לעשות לא עצבני לא כלום"

אוהד, ענב צודקת מליון אחוז.
בתור צלם אני אומר לך, אין לך שום זכות לקחת תמונות שאתה מוצא באינטרנט (גוגל שמוגל) ולהשתמש בהן ולפרסם אותן הלאה, על אחת כמה וכמה תחת השם שלך.

כמה מכרים שלי כבר תבעו בבית משפט גופים שהשתמשיו בתמונות שלהם - שים לב, זה לא צחוק, ומעבר לכך שזה נושא רציני, זה לא מכובד ולא אתי.

אין לך דרך לצלם תמונה בשחור לבן?
יש פה פורום קטן (השלישי בגדלו בפרש) בשם פורום צילום.
כנס לשם ותאמין לי שיעזרו לך לצלם, ואולי אפילו יביאו לך אישור להשתמש בצילום בחינם (אפילו אחד מעאפן - הרי זה רק בשביל התרגול בצביעה, לא?).

קרדיט לצלם - תמיד תמיד תמיד תמיד תמיד תמיד תמיד תמיד! חובה!
אסור לשכוח. איך נותנים קרדיט? אתה כותב:
צולם ע"י: רוז סמית'. אפשר לתת גם קישור לאתר שלה אם יש, אם לא, זה לא חובה.
הכי פשוט בעולם.
ואגב - היא לא סתם צלמת - קומפוזיציה כזו והקפדה על תאורה - זו לא סתם צלמת...
זו מישהי שיותר מוכשרת מרוב האנשים שאני מכיר מהתחום.
תן קצת ריספקט לאמנים, אחרת אף אחד לא יכבד אותך.

ישן 07-09-2006, 09:29
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי zvik שמתחילה ב "ישנם צלמים אשר מעלים את..."

אל תתנשא חוצפן!
אתה לא מכבד את זכויות היוצרים של הבעלים החוקיים של התמונה הזו!
אני מדבר ברמת העיקרון. אל תמתח את הדיון למקומות אחרים. במידה והיוצר וויתר על הזכות שלו לתמונה והיא נתרמה בחינם לשימוש פרטי של כל העולם ואישתו, תביא הוכחה לכך.
חובת ההוכחה היא עליך, כיוון שכל צילום אוטומטית מקבל זכויות יוצרים, ואם אתה רוצה להשתמש בצילום כלשהו, שאינו שלך, אתה צריך זכויות עליו (בקניין או הוכחה שהוא חינמי).

אני לא הולך לתבוע אותך וסביר להניח שגם היוצר של הצילום לא יתבע אותך ולא יראה את הפוסט הזה. אבל תבין את מה שאני אומר, תפנים את האתיות שבנושא (על אחת כמה וכמה בתור אומן וויז'ואל יוצר) ותפסיק לגנוב תמונות מגוגל (שהם בעצמם גנבים גדולים).

אמרתי לך - רוצה תמונות? או שתלמד לצלם (ואתה יותר ממוזמן לפורום שלנו), או שתבקש ממישהו תמונה. מה הבעיה? אני בטוח שיביאו לך תמונות נהדרות לצביעה.

ישן 07-09-2006, 09:51
צלמית המשתמש של zvik
  zvik zvik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.04
שלח הודעה דרך MSN אל zvik
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אל תתנשא חוצפן! אתה לא מכבד..."

לא רק שאתה פה הוא החוצפן אלא אתה גם הטיפש פה, אם תסתכל למעלה תראה שזו לא העבודה שלי בכלל.
לך תתלבש על אנשים אחרים.

בקשר לצילום, נכון שיש עליו זכויות יוצרים, אך חובת ההוכחה היא על אף אחד, מכיוון שאתה כלכך להוט להטיף פה לאנשים בלי בכלל להסתכל בפרטים הקטנים (כמו שאני לא פירסמתי את העבודה, או בכלל כל מה שרשמתי).

אם כל ילד שיושב בבית עם פוטושופ ולוקח תמונה מהאינטרנט לאימון עצמי אמור להיות נתון תחת תביעה תאמין לי שאנשים כמוך שמברברים פה על תביעות היו כבר מזמן עושים הון על הנושא הזה, אך מכיוון שאין פה שום עילה לתביעה, כמו שחברה שהתעסקה בצילומים שהיא צילמה (במקרה הזה פורנו) תבעה את גוגל והפסידה במשפט כך אין שום סיכוי לזכות בתביעה מול ילד שבסך הכל התאמן במחשב בביתו על צילום.

כמו כן מדוע אף אחד לא ממשיך לתבוע את GOOGLE IMAGES ? הרי הם לא ביקשו רשות מכל הצלמים והאמנים אשר עבודותיהן מוצגות בגוגל IMAGES.

ככה שאתה יכול להפסיק להטיף ולהפחיד, כי אני אישית לא שם עליך קצוץ.

ישן 07-09-2006, 09:59
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי zvik שמתחילה ב "לא רק שאתה פה הוא החוצפן אלא..."

אסכם את ההודעה האחרונה כדי לענות לך לעניין, לא בשבילך, אתה באמת ילד קטן שלא יודע להדיין ברמה גבוהה, אלא בשביל האחרים שקוראים פה, למען יפנימו את האמת.
אתה יכול ללכת לאונן As far as I care.

אתה יכול להוריד את התמונה למחשב שלך ולהתאמן עליה - כן.
אתה לא יכול לפרסם את התמונה תחת הכינוי שלך מבלי לקבל אישור של הצלם.
אתה מבין את ההבדל או שאני צריך לצייר לך את זה?
עזוב את זה שגם אוהד (לא שמתי לב ששניכם זה לא אותו משתמש, ולצורך העניין זה לא משנה כי אתם מחזיקים באותה הדיעה) חתם את השם שלו למטה, שזו בכלל חוצפה מדרגה ראשונה.

אם אתה משתמש בצילום של מישהו אחר, ומעלה אותו לפורום (עם בקשת רשות, או בלי בקשת רשות), נהוג לתת קרדיט.

"זאת תמונה שצבעתי, אשמח לתגובות,
צילום: Narxx"

קשה? מסובך?
ועזוב מי הפסיד בתביעה או לא הפסיד בתביעה, אני לא מכיר את הסיפור, אבל אני מכיר את החוק (ואת ההגיון האתי). גם אנסים ורוצחים במדינה הזאת מקבלים ענשים קלים מדי, מה לעשות, לא תמיד המשפט עובד כמו שאנחנו רוצים שיעבוד בתאכלס, אבל ברמת העקרון, גניבה וז גניבה.

עכשיו - כל מי שקרא את זה - החכים ולמד.
מי שרוצה מידע נוסף, מוזמן לפנות אלי.
אני נוטש את האשכול הזה כי רמת הדיון פה נמוכה טילים.

מנהלים - אתם מוזמנים לנעול את האשכול, ולכתוב בחוקי הפורום איזו שורה בנוגע לזכויות יוצרים של אחרים, אנחנו כתבנו בפורום שלנו את זה בסעיף הראשון!

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:10

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר