לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2006, 00:13
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
שלפוחית/יבלת

היום שיחקתי (ממש כמו ילד רחוב) כדורגל במגרש (אספלט) יחף..
ואני לא יאמר: "לא משנה למה".. כי זה משנה.. אני לא רוצה שתחשבו שאני פריק
הנעליים נקרעו לי אז שיחקתי עם גרביים.. ותנחשו מה קרה (או קרע ) לגרביים.. כמובן שנקרעו
אז שיחקתי יחף.. תוך כמה דקות הרגשתי שהרגל שלי מתפוצצת ואז ראיתי שלפוחית בכף הרגל, ממש ענקית.. בערך בקוטר של 4 ס"מ על 4..
כולה מלאה בנוזל לבן ( ).. ממש קשה לדרוך על הרגל ובכלל- אי אפשר ללכת..

רציתי לדעת אם דברים כאלו קורים בגיבושים (כמובן שבגיבושים לא רצים יחפים על בטון, אבל רצים הרבה).. זו סתם שאלה שעלתה לי כרגע ומעניינת אותי..

למישהו פעם זה קרה? שהוא היה בגיבוש עם נעלים (וגרביים) ונוצרה לו שלפוחית בכף הרגל ?

ואם זה קורה, ואתה לא יכול להמשיך לרוץ ולסבול (גם לא מנטלית, זה פשוט לא אפשרי).. אתה עף?

נערך לאחרונה ע"י Musicman0 בתאריך 01-09-2006 בשעה 00:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2006, 02:26
  שחרגל שחרגל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
לי אישית בגיבוש צנחנים:
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "אני פשוט עייף.. זה לא שאני..."

בגיבוש קיבלתי שני יבלות בכל רגל בידיוק באותו מקום...יעני בכל רגל שתי יבלות והמיקום שלהם זהה בשני הרגליים...

אני יפרט ממה זה קורה...

כאשר אתה מזיע בכף הרגל המים של הזיעה נספגים לתוך העור כתוצאה מזה נוצר "שק" כזה שאוגר את המים בתוכו...כאן כבר נוצרת השלפוחית...קשה לדרוך על הרגל וכואב מאוד...
הדרך היחידה לטפל בזה היא פשוט עם מחט לפוצץ את השלפוחית..(לעשות כמה חורים) ולוציא את כל המים שיש בתוכה..
לאחר מכן לשים על זה פולידין או "יוד" איך שלא תקרא לזה...ולכסות עם פלסטר...

זהו לחכות כמה ימים עד שזה יתרפא!

ישן 01-09-2006, 02:48
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
הדרך הטובה יותר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שחרגל שמתחילה ב "לי אישית בגיבוש צנחנים:"

לא לפוצץ סתם ובטח שלא לחתוך, אלא להחדיר מחט+חוט תפירה מכותנה מצד אחד לצד השני, להשאיר את החוט בולט במקצת מצידי השלפוחית ואז לתת לנוזלים להתנקז באיטיות החוצה (כמובן לחטא את המחט ואת המקום). השארת החוט לאורך זמן מאפשרת ניקוז מתמיד מאשר רק יצירת חור שעלול להסתם. כמו כן, השלפוחיות לא נוצרות מזיעה עצמה, הן נוצרות מזיהום בקטריאלי באזור החיכוך/פצע קטן שבעקבותיו נוצר נוזל מוגלתי או קדם-מוגלתי.

בכל מקרה כדי להמנע במסעות ארוכים (או גיבוש)משלפוחיות הכי טוב להשתמש בשני זוגות גרבים. זוג ליינר פנימי שעשוי מחומרים מנדפי זיעה ולא סופגי זיעה(כלומר לא כותנה) וזוג חיצוני עבה יותר ומרופד. כמובן שיש להשתמש בנעליים טובות שכבר מותאמות לרגל ולא בנעליים חדשות (במיוחד לא הצבאיות כאשר הן חדשות).

טיפ אחרון
ישנם פלסטרים מיוחדים שהם מין חומר גמיש סופח נוזלים (compeed ) שמצויינים אפילו כפעולת מניעה באזורים שעומדים לפתח שלפוחית. שמרתי תמיד חבילה קטנה איתי בסדיר ועדיין במילואים.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 01-09-2006 בשעה 02:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר