לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2006, 19:31
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בעית ראייה

אם יש לי בעיה בעין, בעיה שבשום בדיקה "רגילה" לא עולים עליה,
גם עם הטיפות ה"רגילות" של הרחבת האישונים, גם עם בדיקת עדשה עדשה ומתי אני רואה בסדר וגם עם המכונה הזו שדוחפים שם ת'פרצוף

רק בדיקה אם טיפות *מיוחדות* שגם מרחיבות את העיניים, אבל לא הטיפות שציינתי כ"רגילות"
הטיפות הרגילות שמים ואחרי כמה דקות (10 עד רבע שעה) מבצעים את הבדיקה וקיים טישטוש לכמה שעות
הטיפות שיכולות לעלות על הבעיה שלי זה טיפות שמטפטפים לעין, לאחר שעה של המתנה נבדקים וקיים טישטוש למשך יומיים.

רציתי לדעת האם בבדיקות של לשכ"ג, מר"י, ירפ"א וכו' (אם יש בכלל LOL) הבדיקות נעשות עם הטיפות (אם בכלל) הרגילות או הטיפות שיש צורך להמתין שעה ורק אז להבדק?..

שאלה נוספת: אם אני הולך לרופא עיניים פרטי אחרי הצו ראשון והוא בודק עם הטיפות ה"מיוחדות" ומוצא את הבעיה שלי.. איכשהו דרך התיק הרפואי שלי או משהו אפשר לעלות על זה? -אני מתכוון אם הצבא יכול לעלות על הבעיה שלי לפי התיק רפואי. זה בכלל יצויין בתיק רפואי או שלא? הבעיה שלי היא לא בעיה קריטית.. פשוט יש לי מספרים שונים בשעות שונות של היום |:
ביום יש לי מספר 0.25 בשני העיניים ו 0.75 צילינדר בשני העיניים
בלילה יש לי מספר אחר, כמובן שמספר יותר גדול כי בלילה אני רואה יותר גרוע.. עדיין אני לא יודע כמה המספר שלי, כי אני לא רוצה ללכת להבדק ולגלות מספר שמונע ממני הרבה דברים (סתם לדוגמא) ואז להדפק עם זה בצו ראשון כסעיף כי את הבדיקות ראייה אני שולח ללשכ"ג כדי לחסוך בדיקה שם

שווה בכלל לעשות את זה? זה יכול לפגוע ב"אמינות" שלי?
אם לא הבנתם אני אסביר שוב :/

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2006, 21:17

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "אין לי מושג על כל הקטע עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי frydman
אין לי מושג על כל הקטע עם הרופא הפרטי ....
אבל בבדיקות של מר"י וירפ"א יש הטיפות ה"רגילות" ...
אבל אם הבעיית ראייה שלך מפריעה לך בראיית לילה תגיד ללשכת הגיוס ...
תחשוב שאתה עושה תמרון קרב בלילה ולא רואה טוב ובטעות נכנס בחבר שטס ליידך ...
מה תגיד לאמא שלו ?

עם משקפיים אני רואה מצויין (גם לשאלה של E1tan) אבל פשוט יחשבו שיש לי משקפיים של 0.25 כשיהיה לי למשל 1.5 =]
זה יהיה נורא ? :\

אני לא אוכל לשחק אותה ראש קטן וכשישאלו אותי למה לא אמרתי על הבעיה שלי, אוכל לומר שלא ידעתי? כי בתכלס לא פשוט לעלות עליה.. הייתי כבר אצל 3 רופאי עיניים ואף אחד לא גילה אותה, וגם הרביעי לא, רק אם אציין לו לבדוק אותי עם הטיפות המיוחדות

נערך לאחרונה ע"י Musicman0 בתאריך 31-08-2006 בשעה 21:20.
ישן 01-09-2006, 20:59

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "א' אתה פרנואיד ב' אתה חייב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bstar
א' אתה פרנואיד

ב' אתה חייב להבין שאי אפשר לעבוד על הצבא מסיבה אחת פשוטה - הצבא לא סתם מציב דרישות ומגבלות - אם אתה לא עומד בהם ואתה עצמך מרגיש שאתה לא רואה טוב אז תדווח ובלי זיוני שכל למיניהם , כי מהרגע שהתחלת לכתוב בפורום אתה רק מתעסק עם העיניים שלך.
ג' אני לא יודע עד כמה הצבא גולש לתיק הרפואי שלך , יש לי חבר עם מספר אחד במשקפיים ובצו ראשון הוא לא דיווח על משקפיים וקיבל ראיה 6/6 ויצא בלי סעיף עיניים , וכל המשתמע מכך .
ד'בדיקה אצל אופוטמטריסט פרטי לא תכניס כלום לתיק האישי הרפואי שלך.

בע .

א. תרגע
ב. לא, לא רק בעיניים שלי.. פשוט העיניים זה הבעיה היחידה שקיימת אצלי.. ובגלל שאין לי "בעית עיניים רגילה" (מספר וזהו) אז יש הרבה שאלות..
ג. בסדר
ד. לא דיברתי על אופטימטריסט אלא על רופא עיניים. זה שונה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר