לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2006, 18:01
  Dmitry Perets Dmitry Perets אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Sagilevi שמתחילה ב "לדעתי אתה יכול להשתמש באתר..."

ציטוט:
לדעתי אתה יכול להשתמש באתר הזה:
http://www.av-comparatives.org/
אני חושב שתוכל לסמוך על האתר הזה.

כן, אלה באמת השוואות טובות. רק תשים לב מה משווים. יש להם השוואות בנפרד של מודול אחד מסוים (Retrospective\Proactive זה נקרא שם). זה גם חשוב, אבל פשוט צריך להבין מה בדיוק מראים שם - לא לקחת את התוצאות כתוצאות סופיות.

והכי חשוב - אל תקרא השוואות ב-ynet, walla, PC-Magazine וכו'... אולי רק כדי לצחוק =)

ציטוט:
שום מה אני לא רואה את קספרסקי 6 שם, רק את 5, אולי זה יתעדכן בחודש הבא.

הוא יתווסף בהמשך. אבל זה לא משנה משתי סיבות:
א. הגרעין הוא אותו גרעין, לכן בהשוואות כלליות התוצאה לא תשתנה
ב. החידוש המכריע של קספרסקי 6 הוא Proactive Defense Module. אבל כדי לבדוק אותו, צריך להריץ את כל הווירוסים. והם כנראה לא יעשו את זה (כך אמר ה-"משורר"), כי יש להם יותר מדי, זה הרי דורש המון זמן. יש שם אבל חקירה נפרדת רק של אותו מודול של קספרסקי 6...

ציטוט:
אם אתה ממש ממש רציני בנושא, שלח ליצרן אימייל (או פוסט בפורום רשמי שלו) במילים מאוד ברורות: תנו לי רשימה של אתרים שהשוו אתכם למתחרים ודירגו אתכם הכי גבוה (או בין הגבוהים). הם כבר יעשו את העבודה בשבילך.

לא הייתי בונה על זה =) אם יצרן כלשהו מספק לך מעט אתרים כאלה, זה אומר רק דבר אחד: השיווק שלו עובד חרא =) וכלום יותר מזה. אז תשכח שיש השוואות שקונים. ויש יותר כאלה מאשר השוואות הוגנים... ובכלל השוואות - זה דבר בעייתי. צריך להבין היטב מה בודקים ואז לבד לחבר את כל התוצאות לתמונה שלמה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2006, 13:17
צלמית המשתמש של פיקצייה
  פיקצייה פיקצייה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pyr0 שמתחילה ב "אפשר בבקשה אתר עם השוואות לאנטיוירוסים עכשוויים?"

תשתמש בטריק שלי. לפעמים קשה למצוא בגוגל אתרי השוואות או כתבות שמשוות אז מה שאני לפעמים עושה זה הולך לדף הבית של יצרן מוצר כלשהו ורואה באיזה פרסומים הוא מתגאה ("המוצר שלנו נבחר הכי טוב פה ופה ופה!"). לרובם אין במה להתגאות...

אם אתה ממש ממש רציני בנושא, שלח ליצרן אימייל (או פוסט בפורום רשמי שלו) במילים מאוד ברורות: תנו לי רשימה של אתרים שהשוו אתכם למתחרים ודירגו אתכם הכי גבוה (או בין הגבוהים). הם כבר יעשו את העבודה בשבילך.

בבוטום ליין - אין לך שום סיכוי לגלות משהו שונה ממה שכולנו כבר מזמן יודעים - KAV או NOD המלכים ושום דבר אחר...

אבל! בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י פיקצייה בתאריך 08-08-2006 בשעה 13:20.
ישן 09-08-2006, 18:24
  Dmitry Perets Dmitry Perets אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי deepsleep שמתחילה ב "רק רציתי להוסיף שאני לא יודע..."

לצערי זה ייתכן. זה ייתכן עם כל האנטי-וירוסים. כי אנטי-וירוס נכנס עמוק לתוך ליבה של מערכת ההפעלה =) הוא חוטף כל מיני שגרות מערכת, תופס תהליכים וכו'. לכן ייתכנו קונפליקטים עם תכניות אחרות, שמשום מה לא יקבלו את החטיפות האלה בפנים יפות. והאשם הוא לא בהכרח האנטי-וירוס! דווקה להיפך בדרך כלל... למרות שכמובן גם הוא אשם הרבה פעמים. אז המפתחים של האנטי-וירוס מתחילים להתכתב עם המפתחים של אותה תכנה, ומנסים לקבוע מי יותר אשם ואיך פותרים את הבעיה... ואז פותרים... ואז אולי מוציאים קונפליקט אחר...=)

לפני חצי שנה הייתה בעיה עם קספרסקי 6 (אז עוד BETA). לפעמים הוא הפריע לצריבה של הדיסק ב-NERO. והדיסק פשוט נדפק. חבל =) אז התחילו לחפש, החברה מ-NERO אגב לא ממש עזרו, אם אני לא טועה... מצאו בסוף, ש-NERO משום מה נופל במקרה מסויים, למרות ששולחים לו שאילתה סטנדרטית לחלוטין... אבל זה כמובן לא עוזר למשתמש... אז בסוף מצאו דרך לעקוף את הבעיה. עקפו. זאת רק דוגמא אחת של הקונפליקט שקרה. זה קורה עם כל אנטי-וירוס. וככל שהוא מגן יותר, כך הוא נכנס יותר לתוך המערכת, וכך יהיו לו יותר קונפליקטים עם תכניות אחרות כנראה... הכי גרוע זה קונפליקט ברמת הדרייברים - כלומר עם עוד איזושהי תכנה שגם היא נכנסת עמוק לתוך המערכת... כל קונפליקט ברמת הדרייברים מביא לנפילה, קרי למסך הכחול...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר