לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2006, 21:19
  IHNIWTR IHNIWTR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.06
בעיות עם TVout של nVidia.

שלום. לפני שנה קניתי את הכרטיס הגרפי 6800 GT של חברת nVidia. כרטיס זה אמור לבוא עם תמיכה בצפיה באותה תמונה על צג המחשב ומסך הטלויזיה בו זמנית, או clone mode. כדי להשתמש במצב זה קניתי כבל s-video המתחבר לטלויזיה ( מכיוןן שאין שום פורטים אחרים הניתנים לשימוש עליה ), אך התעוררה בעיה: כאשר אני מנסה להעביר בין המצב הרגיל ל-clone mode דרך תפריט nVidia Display, המצבים האחרים בכלל לא מופיעים. החשב בכלל לא מצליח לאתר את הטלויזיה כצג נוסף, למרות שלחצתי מספר פעמים על "איתור צג" ו"הכרח איתור צגים". למרות כל זאת, אני יכול להעביר את התצוגה הראשית ( ז"א, מסך יחיד ) בין צג המחשב למסך הטלויזיה. בנוסף לכל זאת עלי להוסיף שאני משתמש בדרייברים העדכניים ביותר.

אני ממש אובד עצות. כל מי שאני מכיר אומר לי שעלי להחליף כרטיס מסך, אבל אני עוד רוצה לנסות. האם הבעיה בכבל שבו אני משתמש? אם כן, האם ישנו דבר כזה כגון כבל s-video to DVI שאני יכול להשתמש בו במקום? האם הבעיה אכן בכרטיס עצמו? האם עלי לאפשר משהו נוסף במחשב בכדי להפעיל את ה-clone mode? או אולי התשובה היא משהו אחר?

תודה רבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר