לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2006, 15:34
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
מיקרוסופט מזמינה האקרים לבדוק את Windows Vista

מיקרוסופט שמה דגש על אבטחה: היא מבקשת ממומחים לנסות ולפרוץ את מערכת ההפעלה החדשה שלה, Windows Vista. האם Vista תהיה באמת בטוחה יותר מקודמותיה?
דן גודין, אי פי

אחרי שסבלה מאין ספור בעיות אבטחה בשנים האחרונות, מנסה מיקרוסופט שיטה חדשה; היא מזמינה מומחי מחשבים בעלי שם עולמי לנסות ולמצוא פרצות במערכת ההפעלה החדשה שלה, Windows Vista .

מערכת ההפעלה אמורה להיות משווקת רק בתחילת 2007 , אך מיקרוסופט הכינה גירסת ניסיון לכ-3,000 מומחי אבטחה, וחילקה להם אותה אתמול, ב-Black Hat - מפגש מומחי אבטחה מהחשובים בעולם, המאגד אנשים שהתחביב שלהם הוא לחפש פרצות אבטחה בתוכנות.

ג'ון קאלאס, מנהל טכנולוגי ראשי בחברת ההצפנה PGP, אמר שמיקרוסופט הולכת לאנשים שאומרים עליה דברים רעים ושיש להם תמריץ למצוא דברים לא טובים הקשורים במיקרוסופט.

הכתבה המלאה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3286140,00.html

מיקרוסופט סוף סוף קלטו את הדרך לבדיקות תוכנה יעילות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2006, 16:36
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
מצטער לאכזב אותך...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "ממש לא"

אבל ככל שמתקדם הזמן, יש פחות ופחות מערכות "חלונות" עם פורטים פתוחים לאינטרנט, בייחוד בזכות נתבים ביתיים (במקום "חייגנים") שגורמים לאפקט פיירוול, וגם כי הם השכילו לכלול סוג-של-פיירוול-לא-משהו במע"ה עצמה באופן אוטומטי החל מ XP SP2. מערכות ההפעלה של המתחרות, אם כן, יהיו חשופות יותר לאינטרנט, עם יותר שירותים (כי הן רוצות להיות חשופות - למשל שרתי WEB, FTP, וכו'). המצב הולך "לרעת" המתחרות, ובכל זאת, יש לי הרגשה מוזרה שחלונות תמשיך להיות המערכת עם האבטחה הגרועה מכולן. זה לא קשור לנפוצות. זה סתם FUD. זה קשור לתכנון לקוי מהיסוד, ולמערכת שבכלל לא תוכננה מהבסיס להיות מודולרית ומוגבלת בהרשאות (ותעיד על כך העובדה שלא ממש ניתן לעבוד איתה בצורה הגיונית אם אין לך הרשאת מנהל...)

בהצלחה לסוכני המכירות של מיקרוסופט בעתיד. עצה שלי: צרו מערכת הפעלה טובה, ואז לא תצטרכו כל כך הרבה אנשי מכירות, ומתחריכם יעלמו כי לא יהיה צורך בהם... (סתם, אני יודע שלא תעשו את זה - ביום שבו תעשו מערכת הפעלה טובה, כולם יקנו פעם אחת ולכם לא יהיה ממה להרוויח יותר...)

ישן 04-08-2006, 17:18
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
זה מה שגרוע בהוצאה ש"הלכה בעקבות ראש של מפתח אחד"
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מצטער לאכזב אותך..."

לדעתי רק מערכות הפעלה שהם קוד פתוח יצליחו. כל עוד מיקרוסופט תשמור לעצמה את הקוד, יהיו לה ליקויי אבטחה אבל אי אפשר להאשים אותה שיקולים כלכלים הם הכי חשובים.
אני לא רואה עתיד במיקרוסופוט, צר לי אבל אני איתך בעניין, מערכת הפעלה שלא תיהייה פתוחה לשינוי בקוד תיכשל.
חוץ מזה אפקט הפיירול היה תמיד קיים בלינוקס, ורק עכשיו תפסו שכל אנשים משתמשי ווינדוז והחלו להוציא את עצמם מתלות במיקרוסופט והתקינו נתב, כוונת מיקורוסופט היא ליהיות לינוקס אבל היא לא תצליח.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 04-08-2006 בשעה 17:26.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר