לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2006, 10:18
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
אימות לחשדות בדבר האזנות חיזבאללה לסלולאריים וטלפונים צבאיים

פשיטה של כוח ישראלי על מפקדת חיזבאללה בעומק דרום לבנון חשפה עמדות האזנה לרשתות סלולאריות וקשר צה"לי , נתפסו שם מסמכים רבים .
הכוח הפושט (כנראה חדר מהים) השתלט על המפקדה ותפס חומר מודיעיני רב.
(ע"פ פרסום במעריב)

צה"ל מפספס שוב ושוב את האפקטים התקשורתיים של פעולות שכאלו ,במקום לבזבז מלל יכלו לשחרר לפרסום צילומים מהפשיטה.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2006, 10:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אנחנו עוד בסרט של "ניתן להם להיות בערפל"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "אימות לחשדות בדבר האזנות חיזבאללה לסלולאריים וטלפונים צבאיים"

כאילו שהחיזבלה מפרסמים איזה דו"ח רבעוני לבעלי המניות ואם הם לא ידייקו אז הרשות לביקורת ארגוני הטרור תתן להם קנס, או עונש רדיוס.

עד שכבר מישהו מביא צילומים מתוך לבנון, מה הוא מראה? 5 קלצניקובים, 3 רובי ציד, שני אקדחים קטני קליבר, טלפון נל"ן ומכשיר סלולרי שאם היתי רואה מישהו מדבר איתו, הייתי שם לו מטבע של 10 ש"ח בתור נדבה. מה לומדים מזה? שהחיזבלה חמושים פחות טוב מכנופיה עזתית?

זורקים מספרים על אבידות ושיוך יחידתי שלהם, אבל לא תומכים בעדויות (מה שנקרא חצי הריון). החיזבלה יודעים שלחלק מהלוחמים ישנן מצלמות על הקסדה ושהקרב מנוהל גם ויזואלית מן העורף, אז מה הבעיה לתמוך במספרים עם כמה צילומים? או שלא יראו כלום ויהיו "מקצוענים" עד הסוף, או שיראו משהו שיראה אמין.

שלא תבינו לא נכון: כמי שהיה במצבים כאלה, ברור לי למה אין להסתכן בלגרור כמה פגרים ורובים של ערבים מבין הטארסות או מגג של איזה בניין מטווח היטב. אף אחד לא רוצה להיות זה שיהרג ממטען פתאים בגלל שניגש לפגר של חיזבלה שחוסל ע"י פלאשט או צלף, אבל ברור לי שישנן תמונות אינדיקטיביות שמראות מה המצב בשדה הקרב. מי שזוכר את מלחמת של"ג, יודע איך נראה שטח שטוהר ממחבלים.

ישן 30-07-2006, 10:54
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אנחנו עוד בסרט של "ניתן להם להיות בערפל""

נראה לי שלא ביקרת באשכול תמונות היום של אתמול שם הוצגו קצת יותר משלושה קלאצ'ים.

בנוסף ידוע לי על אמצעים שנתפסו אך עדיין אסורים בפירסום. כשתשמע שהיה אותם לחיזבאללה תבין עד כמה הם רחוקים מלהיות כנופיה עזתית.

ישן 30-07-2006, 11:03
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נראה לי שלא קראת עד הסוף את מה שכתבתי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "נראה לי שלא ביקרת באשכול..."

המסר שלי היה "או שמראים משהו שתומך במה שטוענים, או שלא מראים בכלל". וכן, היו שם כמה טילים ואמצעים שאין לעזתים ושפורום סקופים הוא לא הבסיס המקצועי לדון בהם, אבל תסכים איתי שכמותם והאקראיות שבה הם מוצגים, לא תואמת את התדמית שאנחנו עשינו לחיזבלה. מי שמצרף רובי ציד ואקדחי back up לערימה לא גדולה של אמל"ח, לא מבין שהוא יוצר את הרושם ההפוך. בשביל מה מכלילים מספרי מחסניות ב"שלל"? מי בדיוק חשב על הרעיון הגאוני הזה?

הרושם שמקבל מי שלא מכיר דינמיקה של לחימה מהתמונות האלה הוא אחד מהשניים: או שצה"ל לא מצליח לפגוע בהרבה מהם או שהם גורמים לנו צרות צרורות עם חימוש שיש (פחות הטיל) לכל חמולה בדואית בנגב.

זה מתחבר גם למה שהראו אתמול בערוץ 2 על השתלטות על תדרי אל מנאר: יופי שחשבו על זה, אבל למה ניצלו את ההיזדמנות? לאיזה קליפ שכאילו ילד ברוטר הכין, על נסרלה ואיזה נאום שלו עם תמונות שחור לבן שכבר מזמן לא עושות רושם? תומכי החיזבלה לא יודעים שחיל האויר יכול לפגוע בכל מה שחשוף? לא היה ראוי יותר להראות תמונות ש"מדברות אליהם"? הרס בכפרים ומחבלי חיזבלה שוכבים מתים ברחובות (אן ישנה תמונה כזאת), חיילים צה"ל מחייכים בחוזרם מלבנון, דייויד ברוזה שר במקלט ואפילו קטעים מארץ נהדרת (אני רציני!). במקום להתחבא מאחורי טכנולוגיה, שמראש הערבים רואים אותה ככסות לפחדנות בשדה הקרב, צריך להראות להם לאן הם מובלים וכמה שהישראלים מחזיקים מעמד. מישהו צריך לנער טוב טוב את האחראים על כך, כי מסתבר שאחרון האזרחים היה עושה את זה טוב כמוהם.

על כל מיני "נשק יום הדין" זה או אחר, דובר הרבה מאז המאמר השושואיסטי של ברנע. אין לי מושג על מה מדובר ונצתרך לחכות לאחרי הלחימה כדי לדעת. אם יסתבר שהסתירו את זה מסיבות "מבצעיות" שיסתברו כנחותות לעומת אלה ה"תעמולתיות", אני מקווה שמישהו יתן את הדין על כך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר