לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2006, 11:44
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
בימים אלה כל ישראל חברים- סיפור אישי

ם זוכרים את הקטיושה שנחתה לפני מספר ימים בבת גלים בחיפה והרסה בית בן קומות?

הבית הזה ממוקם בדיוק לפני הבית שלי. החצרות שלנו גובלות.
בזמן נחיתת הקטיושה שהינו אני , שני ילדי ושני חברים של הילדים בבית . הרעש היה מחריש אזניים. הבית רעד, הדף האויר הורגש, חלונות ותריסים התנפצו, תמונות נפלו אבל ברוך השם נותרנו כולנו בריאים ושלמים אם כי המומים ומזועזעים.
מאחר ובת גלים ואיזור קו החוף והנמל בחיפה הפכו להיות מטרה מטווחת שרוב הקטיושות שנפלו בחיפה מצאו דרכן אליה- היה ברור לנו שאנחנו הולכים לעזוב את הבית עד יעבור זעם, והשאלה היתה לאן.
עוד אנחנו תוהים והופכים בשאלה הזאת, הגיע טלפון ממקום העבודה של אחד מאיתנו.
בקיצור, המשפחה שהיא בעליו של מקום העבודה של אחד מאיתנו הציעה לנו מקלט אצלה בבית. מדובר באחת המשפחות המפורסמות במדינה ולא אחשוף כאן את זהותה.
עוד באותו יום ארזנו את עצמנו במהירות, נסענו לסביון והתארחנו מספר ימים בבית המשפחה . האירוח היה חם, לבבי ומחמם את הלב .
חזרנו חזרה לחיפה, כיוון שהפיליפינית המטפלת באימי גילתה סימני עצבנות הולכים וגדלים , היו לנו גם סידורים אישיים בחיפה וגם לאחר שהייה במקום בו אין צפירות וקטיושות והחיים בו מתנהלים בשגרה מבורכת, הזעזוע הראשוני הלך והתפוגג.
כיום אנחנו מתארחים אצל חברים יקרים ומקסימים בחיפה שיש להם מקלט בתוך הבית וגרים ברכס הכרמל, אליו עדיין לא הגיעו הקטיושות, ומקווים לחזור במהירה הביתה.
אני חייב לציין, שבימים האחרונים קיבלנו עוד הצעות מקרובים וידידים להתארח אצלם ובאמת יש הרגשה שבעת צרה עם ישראל מתפקד כמשפחה אחת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר