לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2006, 22:24
צלמית המשתמש של yaluden
  yaluden yaluden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06
תמונות- אני יודעת שאני חדשה פה ועוד לא יצא לי להכיר את רובכם, אבל אני מרגישה צורך

מה שנאמר בהתחלה... ולו הקטן ביותר לראות את מספר הצפיות בדף הזה עולה על 1. תודה.

תודה לרועי הירש על העיצוב בפוטושופ שבזכותו אני יכולה להעלות לכאן שלוש תמונות בשחור לבן שפיתחתי לבד (כן, עם הכימיקלים וכל זה). המחשב קצת הרס אותן, כי אלה תמונות שבמקור נועדו שלא יסתכלו אליהן מקרוב (בגלל זה הן מרוטשות קצת). אבל נקווה שזה לא יהיה נוראי...

טוב אז התמונה הזו היא תמונה של ידיד שלי שעמרי מכיר מסיירות. תמונה שתפסתי ממש ברגע האחרון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

והתמונה הזו היא של עוד מישהו מסיירות שגם עמרי מכיר. בתמונה אחרי הוא מתקרב אליי כדי להרביץ לי. במקור התמונה ממש קטנה, אז תסלחו לי על החוסר ריטוש.

והתמונה האחרונה... תמונה של השתקפות שתפסתי אחרי יום צילומים מפרך באזור מרכז העיר...

אני אשמח לביקורת...

"אז תפתחי צמצם"

נערך לאחרונה ע"י yaluden בתאריך 07-07-2006 בשעה 22:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2006, 01:56
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yaluden שמתחילה ב "תמונות- אני יודעת שאני חדשה פה ועוד לא יצא לי להכיר את רובכם, אבל אני מרגישה צורך"

היי,

אני יודע שאת אוהבת ש/ל, פילם וכל זה, אבל את צריכה להכיר באיכויות הדיגיטליות. זה משהו אחר - אין את כל התהליך באמצע שדופק את האיכות... אני בטוח שהן נראות יותר טוב על נייר.

בכל מקרה, לתמונות:

קודם כל, הסריקה בטוח בטוח בטוח דפקה את האיכות, וחבל.

ולתמונות ():

הראשונה והשניה - מעבירות קצת תחושה של סנאפשוט. אין להן איזו קומפוזיציה מעניינת, משהו מיוחד שיתפוס את העין. הן כן שונות מתמונות שאנחנו רגילים אליהן (לפחות אלו שלא מספכלים בספרי צילום וכל הבלה בלה בלה), אבל בכל זאת - שחור לבן ב-400 ASA זה לא מספיק בשביל ליצור תמונה טובה.

השלישית יותר טובה, I guess. הושקעה בה יותר מחשבה (זה עם ה-35-105, אני מניח, אבל איזה צמצם?), ואני אשמח אם תראי לי את הפיתוח שלה, כי אני די בטוח שהיא נראית יותר טוב מודפסת. בכל מקרה, אנחנו צריכים ללכת לצלם מתישהו.. ללמוד אחד מהשני טריקים וכאלה.. מישהו מהירושלמים רוצה להצטרף?

עמרי
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 08-07-2006, 16:12
צלמית המשתמש של yaluden
  yaluden yaluden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06
אז...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי OmriP שמתחילה ב "היי, אני יודע שאת אוהבת ש/ל,..."

כן, זה בהחלט דפק אותן, ללא ספק. אבל מצד שני, הצלחתי להשיג בהן מבטים ואיכות גוונים שבהרבה מאוד תמונות לא הצלחתי להשיג. אז אולי הקומפוזיציה לא מורכבת, אבל האנושיות של התמונות מאוד מצאה חן בעיניי...

תראה, אולי בדיגיטלית שומדבר לא נדפק, אבל מצד שני יש איכות שונה. אני לא נגד דיגיטלית, אני בטוחה שלפה מתאימות יותר דיגיטליות מאשר כל דבר אחר, אבל אני עדיין חושבת שיש משהו בדיגיטליות שלא מצליח לקבל את מה שיש בפילים ובפיתוח העצמי.

אני לא יכולה לומר לך מה הצמצם, אם אני לא טועה הצמצם היה 6.5, אבל בפיתוח עצמו הצמצם היה 8 או 11, כך שזה משנה את כל התמונה. (כל התמונות של האובר אקספוסד שיש פה, אפשר לתקן את זה בפיתוח של פילים, לא כמו בדיגיטלית, לדוגמא, אבל יש לה גם את היתרונות שלה...)

אני בעד ללכת לבריכת ממילא לצלם כשיש מים, התמונות השתקפות שם מדהימות. אם תרצה אני יכולה להראות לך כמה או אפילו להעלות לכאן...

"אז תפתחי צמצם"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר