לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2006, 00:44
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי OmriP שמתחילה ב "אישית אני לא ממש אוהב את..."

מחשבות...
טוב, אז בראשונה ניסיתי להקטין את המצולמת בפריים ולתת תחושה של ניכור ושל ריחוק. הקיר הרקוב והישן בגוונים חסרי צבע נותן לי אישית הרגשה של יושן, עזיבה, נטישה וכו', והפוזה של המצולמת, המופנמת בתוך עצמה (עצובה אולי?) מתקשרת לי עם הרקע.
האור מחזק לדעתי את התחושה שמדובר במקום נטוש ומנוכר. הצללים נראים כשל מסגרת חלון ישנה וחלודה (ניתן לראות שהיא עקומה והיא ללא זכוכית).
האור מראה בבירור את הקיר הרקוב והישן לעומת הצללים החזקים.
למטה מחזק את הדמות בתאורה טבעית ומבליט אותה מעל הרקע.
למעלה בונוס שאני אישית אוהב בגלל הויזואליות שלו, והמיקום שלו בפינת הזהב.

בשניה הרעיון היה צילום של רואים / לא רואים.
השימוש בקונטרסט גבוה והבחירה בשמש ישירה לעומת רקע מוצל נועד בשביל להצילח לצייר על הגוף באמצעות הסורגים של החלון. הסורגים עוברים בכוונה על הפנים בניסיון הן לחלק אותו, והן להסתיר חלק ממנו. אחד הסורגים האנכיים מחלק את הגוף בדיוק בחצי, והיד השמאלית (הימנית בפריים) יוצאת החוצה מהמסגרת הטבעית שנוצאה מהצללית של החלון (מה שמסביר גם את השם שבחרתי לתמונה).
בדומה לתמונה השניה, הידיים מאחורי הראש, העיניים עצומות ולי התמונה מעבירה כניעה וחולשה.
הכניעה והשילוב של הסורגים אולי מזכירים קצת בית כלא, והדמות לכודה במציאות שלה?

בכל מקרה, כל אחד יכול לפרש את הצילומים האלה איך שהוא מבין.
אלו הן נקודות המבט שלי, שבריר שניה לפני שלחצתי על כפתור המחשף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2006, 00:34
צלמית המשתמש של אודי אבן חיים
  אודי אבן חיים אודי אבן חיים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל אודי אבן חיים שלח הודעה דרך MSN אל אודי אבן חיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מתוך סט אישי בבית הנטוש."

אני יודע שהרוב יחשבו שהתמונות ממש מעולות וואלה מבחינה טכנית קלעת בול אבל אם תסתכל טוב טוב אני חושב שפספסת משהו ואני אסביר
בראשונה- ניסית להעביר תחושב של התכנסות עצמית אבל הבחורה נראית בפוזה סטטית מאולצת ולא כאילו היא באמת מסוגרת בתוך עצמה- אני הייתי רוצה לראות שרירים מכווצים ביד ושיראו עליה שהיא באמת מכונסת ולא סתם יושבת ושמה את הראש בין הרגליים.
השניה דווקא יותר טובה מהבחינה הזו- היא נראית חצי חולמת על מקום אחר (לא יודע אם זה מה שהתכוונת) אבל זה עדיין לא מושלם והיא עדיין נראית מאולצת קצת ואני חושב שיכולת לעשות את זה הרבה יותר טוב.
אני מקווה שתיקח את הביקורת שלי ותנסה להבין למה התכוונתי- אני מגיב כי באמת שהתמונות מצאו חן מאוד בעיני אבל היה חסר לי הטאץ' הקטן שלך בכיוון של המשחק שלה מול המצלמה כדי שאני יוכל לרשום- "וואו"... קפיש?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר