לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2006, 15:14
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
19 טילי קסאם נורו לעבר ישראל

19 טילי קסאם נורו לעבר ישראל

מצבו של עובד התחזוקה בבי"ס שער הנגב שנפצע מהירי מוסיף להיות קשה, לאחר שעבר 2 ניתוחים. צה"ל הרג 2 פעילי חמאס
יום ראשון, 11 ביוני 2006, 12:02 מאת: מערכת וואלה!

נמשכת ההסלמה ברצועת עזה, בעקבות אירועי סוף השבוע - כ-19 טילי קסאם נורו במהלך היממה האחרונה מרצועת עזה. אחד הטילים נפל סמוך לבית הספר היסודי שער הנגב, הנמצא במתחם קריית החינוך שער הנגב (שבו נמצאת גם מכללת ספיר).

יונתן אנג'ל, בן 60, עובד תחזוקה של בית הספר, תושב שדרות, נפצע קשה מהדף ומרסיסים, ופונה לבית החולים ברזילי באשקלון, שם הוא נותח. בתום הניתוחים שעבר, מצבו מוסיף להיות קשה אך יציב.

עוד שני בני אדם נוספים נפצעו קל, וטופלו במקום. טיל נוסף נפל באזור התעשייה של אשקלון, ועוד שלוש נחתו בשטחים פתוחים. אתמול נורו יותר מעשרים טילי קסאם לתחומי ישראל.

בקיבוץ נחל עוז סמוך למעבר קרני נחתו שני טילי קסאם. אחד הטילים פגע ישירות בבית, והשני נפלה בלול עופות. קודם לכן, התפוצץ טיל ביישוב אחר במערב הנגב. לא היו נפגעים אך נגרם נזק לאחד המבנים.

בתגובה, ירה חיל האוויר לעבר חולית שיגור קסאמים. מדובר צה"ל נמסר, כי הירי בוצע זמן קצר לפני שהחולייה עמדה לשגר רקטות לעבר ישראל. מהירי נהרגו שני פעילי חמאס, ונפצע פעיל נוסף.

לנוכח האירועים, פתחה המועצה האזורית שער הנגב מוקד מידע לציבור, שמספרו 08-6806450.

גדודי עז א-דין אל-קסאם, הזרוע הצבאית של חמאס, קיבלו עליהם את האחריות על שיגור הטילים, ואמרו כי הירי על שדרות ימשך, עד "שתהפוך לעיר רפאים ואחרון תושביה יעזוב אותה".

ראש העיר שדרות אלי מויאל, החליט הבוקר על השבתת מערכת החינוך בעיר בשל ההתרעות. מויאל קרא להורים שלא להוציא את הילדים מהבית.

מוקדם יותר הבוקר, נפגש מויאל עם המזכיר הצבאי של ראש הממשלה ומנכ"ל משרד ראש הממשלה, רענן דינור. בפגישה גולל מויאל את המציאות הקשה שחווים תושבי העיר. בעיצומה של הפגישה נחתו 4 הטילים באזור העיר.

(וידאו: רויטרס)
באתר יש סירטון סיקור

http://news.walla.co.il/?w=//921581

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2006, 05:14
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
עוד בטוי של הסתה מבית מדרשו של מנהל מתוסכל
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "גם כשאנחנו מוסריים אתה טוען שלא, אז זה כבר לא משנה."

נכון אני אינני שייך לחבורה העיוורת שלך .

אבל אני ואולי גם אתה, אלא אם הוצאת את עצמך מכלל ישראל, שייכים לעם ישראל וחיים ורוצים להמשיך לחיות במדינת ישראל. צר לי שישנם טיפוסים כמוך העושים ככל יכולתם (אולי ללא כוונת זדון) להשהות את הישועה, ללבות יצרים ולשוש על כל שפך דם, במיוחד כאשר הוא של ערבים - אבל גם הרג יהודים "הולך" טוב אצלכם.

דבר לא יעזור ויגיע היום, שמדינת ישראל תייצב את גבולותיה (רצוי וחשוב בהסכמה ולא גם חד-צדדי ילך) על פי קו מנחה (הקו הירוק) +- שנויים שהזמן והמצב גרמם. חבל רק שככל שמתמהים נשפך יותר דם והישגינו מצטמצמים והולכים.

ולמשטינים לא תהיה תקווה
ישן 12-06-2006, 07:25

כמנהל אתה הוא חולה הנפש והפסיכופט
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב ""הרג יהודים הולך טוב אצלכם". על מי אתה מדבר רחמנא ליצלן ?!"

מנהל שאיננו מסוגל להגיב כראוי איננו שוה את התואר

אני מתפלא על הנהלת הפורום שאיננה לוקחת את הדבר לתשומת ליבה

למרות טיפוסים שכמותך, שרק הדם מרצה אותם ולא חשוב מאיזה כוון, אני אמשיך להביע את דעותי בפורום. אתה יכול רק לעצום את עיניך, שבין כך הן עוורות לנעשה סביבך.

אולי תבין פעם שאין כל פסול בשיחות ולמרות עמדות הפתיחה הקיצוניות, ניתן להגיע להסכמה מסויימת ואם לא, אין מפסידים דבר. מה שלא קורה בשמוש בכוח - בו תמיד נהרגים אנשים, אפילו כאשר מנצחים.
החוכמה היא השילוב הנכון במינון הנכון ובזמן הנכון - רק בזאת ניתן להגיע להישגים ולהרגעת המצב הנוכחי.
ישן 12-06-2006, 08:47
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
טוב, הגיעה העת להפסיק להתחמק ולכתוב בסיסמאות, דן...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "קורא המחשבות ואיננו קורא את הנכתב"

אנא ענה לשאלות הפשוטות הבאות לגבי "חייבים להמנע עד כמה שאפשר בפגיעה במי שאיננו שייך
לקבוצה זו":
1. אתה שר הבטחון, קיבלת מידע על חולייה היורה קסאמים מתוך חצר בית בבית חאנון. אתה יודע
בוודאות שאזרחים נמצאים בקרבה מיידית לחולייה המשגרת. האם תורה לפגוע בחולייה היורה,
למרות שברור שאזרחים ייפגעו?
2. ידוע לך על מפקד בג'האד האסלאמי שנוסע לכל מקום בלוויית בני משפחתו. האיש מעורב עד מעל
לאזניו בתכנון טרור, אלא שלעולם אינו נפרד מהם, ופגיעה בו משמעה פגיעה בהם. האם תורה על
חיסולו, למרות שמשפחתו תיפגע גם היא?
3. מהעיר בית חאנון יורים מדי יום עשרות רקטות, ובתי העיר משמשים מקום מחסה לחוליות הירי,
לאחר מעשה. האם תורה על הריסת בתים שמשמשים מקום מחסה נוח למחבלים היורים על ישראל
(כמובן, לאחר מתן אולטימטום למשפחה לצאת מהבית)?
4. זוהתה מעבדת חבלה ענקית בבניין בלב עזה, שסמוך למבני מגורים אחרים. מתן אזהרה לשכנים,
יאפשר פינוי חומרי הנפץ המיועדים לפיגועים. ביצוע תקיפה רגלית יסכן עשרות לוחמים שלנו. האם
תורה על תקיפה אווירית, למרות שברור שגם אזרחים ייפגעו בה?

אני מחכה לתשובותיך המשכילות. אני יכול לומר שאני עונה ב"כן" מהדהד על כל אחת מארבע
השאלות. מסקרן אותי לראות אם תשיב אחרת, ולו גם על אחת מהשאלות...
ישן 12-06-2006, 09:50

למרות שבכל מקרה לא תקבל את תשובותי או תעוות אותן, אני אענה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "טוב, הגיעה העת להפסיק להתחמק ולכתוב בסיסמאות, דן..."

0. אינני שר הבטחון ואין לי כל כוונות להיות כזה - לפיכך גם לא מצויים בידי כל הנתונים הכוללים להחלטה. החלטה חייבת להתקבל כאשר מודעים, למידת הצלחת הפעולה, מהי תרומת הכוללת ומהן ההשלכות הכוללות שלה.

1. כל חולייה היורה קסאמים בזמן אמיתי, חייבת להיות מחוסלת ללא כל התייחסות לאתר ממנו מבוצע הירי. לבצוע חייבים להשתמש בנשק המדוייק ביותר שיש בידי צה"ל על מנת למקד את הפגיעה במטרה.

2. אם ידוע על מפקד בג'האד האסלאמי או כל טרוריסט אחר המעורב עד מעל לאזניו בתכנון טרור, שלעולם אינו נפרד מבני משפחתו, ופגיעה בו משמעה פגיעה בהם, אין לחסלו אלא אם הוא עוסק בירי בזמן אמת.
המצב שהבאת איננו מצב אמיתי וניתן לחסלו ו/או לעצרו גם ללא פגיעה במשפחתו, תוך כדי הפרדה בינו לביניהם וכבר היו דברים מעולם.

3. כל מקום המשמש מקום מחסה לחוליות הירי, דינו לההרס. כמובן לאחר פנויה או אפילו אזהרה של האוכלוסיה האזרחית לפנות את המקום בזמן סביר.,

4. כל מעבדה, מחסן ובית מלאכה המשמש ליצור ולאכסון חומרי חבלה וכלי משחית, חייב לההרס ללא כל קשר למקום המצאו. כמובן שאם הוא נמצא באזור מגורים חייבים לפנות ולהזהיר את התושבים ולתת להם שהות מספקת לפני התקיפה, על מנת למלט את נפשותיהם, אפילו אם הדבר יביא לפנוי חומרי החבלה. שמוש בתבונה באזהרה, יאפשר להביא למספר אפשרויות: משך זמן מספיק למילוט - אבל קצר מדי לפנוי;
אדרבא, שיעסקו כל הזמן בפנוי - עד שיאלצו למקם את כלי
המשחית באזור הרחוק מאוכלוסיה אזרחית;
בכל מקרה יש להרוס את האתר לאחר פנוי התושבים;
5. לכל הקושיות שהצגת, אין תשובות מוחלטות של כן או לא - התשובות הן גם וגם, הכל קשור למצב הסביבתי הכולל והעיקר לפעול תוך שקול דעת ומחשבה ולא מן המותן, על פי הרגש.

אני מקווה שספקתי את סקרנותך. .
ישן 12-06-2006, 11:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חרף ההתחמקויות (לענות לשאלה היפותטית ב"זה לא אמיתי" - זו התחמקות), נחשפה אמת קשה:
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "למרות שבכל מקרה לא תקבל את תשובותי או תעוות אותן, אני אענה"

אתה מעדיף נפגעים אזרחיים אצלנו, מנפגעים אזרחיים אצל האוייב.
אני נתתי שאלות חדות, שהמצב שבהן הוא בכוונה חד משמעי, וזה שאתה ניסית לטשטש אותן, לא
משנה את העובדה שהאמת בכ"ז חלחלה אצלך: אם ידוע על מפקד בג'האד האסלאמי או כל
טרוריסט אחר המעורב עד מעל לאזניו בתכנון טרור, שלעולם אינו נפרד מבני משפחתו,
ופגיעה בו משמעה פגיעה בהם, אין לחסלו אלא אם הוא עוסק בירי בזמן אמת
זה מה שכתבת, ומשמעות הדבר היא שאם האיש עסוק "רק" בתכנון הפיגוע, וחיסולו ימנע פיגוע
בעתיד - עדיין אין לגעת בו, שכן חיי בני משפחתו קודמים לחיי היהודים שאותם הוא מתכנן להרוג...

אתה מעדיף לתת לפלסטינים הזדמנות להסליק חומרי נפץ (המיועד לרצח יהודים), ובלבד שלא ייפגעו
אלו שבקרבתם הוא מיוצר (ה"תבונה" שלך אמנם מרתקת למדי, אבל מרגע שנתת התרעה, סמוך
על המחבלים שהם יבינו שלא תפציץ את המקום בטרם פונו האזרחים, ועל כן האזרחים יושארו במקום
עד להסלקת החנ"מ במקום אחר).
ישן 12-06-2006, 12:52

ידעתי מראש שתעשה מתשובותי "מטעמים"
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "חרף ההתחמקויות (לענות לשאלה היפותטית ב"זה לא אמיתי" - זו התחמקות), נחשפה אמת קשה:"

1. "אתה מעדיף נפגעים אזרחיים אצלנו, מנפגעים אזרחיים אצל האוייב" === מסקנה בלתי נכונה, בלתי ראויה ומלכלכת.
פשוט התעלמת מתשובותי ש"לא מצאו חן בעיניך" ומוכיחות בדיוק את
ההיפך.
2. אין מצב חד משמעי ותמיד קיימות אלטרנטיבות של פגיעה במחבלים בעת
פעולתם תוך כדי מזעור הפגיעה בסביבתם.
אתה נתת מצבים היפוטטיים זמניים וניתן לפעול תמיד בין הזמנים
3. אם אתה מצטט אותי תציג את מלוא הקטע - אין שקר ועוות גדול יותר
מחצאי אמת.
ההשלמה היא: "המצב שהבאת איננו מצב אמיתי וניתן לחסלו ו/או
לעצרו גם ללא פגיעה במשפחתו, תוך כדי הפרדה בינו לביניהם וכבר היו
דברים מעולם."
ומסקנתך משוללת כל מציאות.
4.שמוש בתבונה באזהרה, יאפשר להביא למספר אפשרויות:
משך זמן מספיק למילוט - אבל קצר מדי לפנוי;
אדרבא, שיעסקו כל הזמן בפנוי - עד שיאלצו למקם את כלי המשחית באזור הרחוק מאוכלוסיה אזרחית;
בכל מקרה יש להרוס את האתר לאחר פנוי התושבים
אם זוהי בעיניך מתן הזדמנות - שיהיה.

5. אתה גם מניח מה שיבינו המחבלים - אם זאת תהיה הבנתם "אללה ירחמו"

6. אני מחפש דרכים, שגם תהינה יעילות וגם תחסוך שפיכות דמים בראש וראשונה של אזרחי ישראל, תושבי ישראל וכל מי שנמצא בתחומי מדינת ישראל ואפילו בהתנחלויות. אבל גם של פלסטינאים שאינם עוסקים בטרור.

אתה מחפש את הדם - קודם כל של הפלסטינאים באשר הם והרבה, ואין דעתך נתונה לשפיכת הדם של ישראלים (בשבילך יהודים), שהדרך לה אתה מטיף לא פועלת כהוא זה למזעורו
תלמד פעם אחת ולתמיד, שהרג גורם להרג גורם להרג. קיים הבדל תהומי בין הרג בשגגה או הרג מתוך אין ברירה לבין הרג מסיבי מתוכנן מבית מדרשך. ברגע שנפעל בצורה מסיבית ללא מחשבה וללא הבחנה - נדע שהמחבלים נצחו אותנו. אני מקווה שממשלת ישראל לא תתן להם את התענוג הזה.
ישן 12-06-2006, 13:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שום סילוף לא יועיל. מעבר לכך שעצם התחמקויותיך הוכיחו את דבריי - הרי שכתבת זאת מפורשות
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ידעתי מראש שתעשה מתשובותי "מטעמים""

1. דן, זה שתיתן כינויים צבעוניים, לא ישנה אמת מחריקה. הרוגים יהודיים מפריעים לך פחות מהרוגים
ערביים.
2. מצב היפותטי יכול להיות חד משמעי, דו משמעי, תלת משמעי וכן הלאה - כאן הוא היה הכי חד
משמעי בעולם, ואתה בכוונה התפתלת כדי לא להגיד את האמת הכואבת: אסור להרוג אזרחים ערבים, גם במחיר מותם של אזרחים יהודים (חיילים או אזרחים). השאלות נוסחו כך שתענה עליהן,
ולא תחווה דעתך על סיכויי התרחשותן...
3. הציטוט שהבאת הוא של המשפט כולו. המשפט הבא שהבאת, הוא בסה"כ פלפול משעמם שנועד
לטייח את העובדה שבעיניך משפחת הרוצח-מתכנן-הרציחות, חשובה ממניעתו הוודאית של רצח
יהודים (כך נוסחה השאלה, ואתה ענית לה במשפט הראשון...).
4. אתה מוכן לוותר על השמדת אמל"ח המיועד להרג יהודים, ובלבד שלא ייפגע המגן האנושי שלו.
אין שום משמעות אחרת לכך שאתה נותן התרעה מראש על הריסת המבנה. זה שכרגיל אתה נכנס
לפלפולי "זה לא מציאותי", לא משנה דבר. נשאלת שאלה, וענית עליה כרגיל באופן הברור ביותר:
אתה נ-ג-ד פגיעה באזרחים פלסטיניים, גם במחיר הסלקת אמל"ח שמיועד להרג יהודים.
5. אני לא מתיימר להניח מה יבינו המחבלים, אלא מה יבינו אנשים עם עם יותר משני איי קיו בראש. הנטייה המשעשעת שלך לזלזל בערבים מצד אחד, אבל להעדיפם על יהודים מצד שני,
כרגיל מבלבלת אותך: הערבים (גם ובעיקר אלה שרוצים להשמידנו) הם פחות מטומטמים מכפי
שאתה סבור. זה שאתה חושב שהם לא מנצלים את כל ההנחות שאתה נותן להם, בדמות המנעות
מפגיעה בהם כשהם בסביבה אזרחית - רק מראה שאתה די נמנע מהסתכלות מסביב...
6. אתה מחפש דרכים בעולם הוורוד שבו המגדלים נבנים מהשמיים לכיוון הארץ...
השטות הקלישאית על "ברגע שנפעל בצורה מסיבית ללא מחשבה וללא הבחנה - נדע שהמחבלים נצחו אותנו", היא איוולת מהדרגה העליונה (מעבר לכך שחוסר מחשבה
הוא דווקא מאפיין של אלה שתומכים בהגנה על אזרחי אוייב על חשבון אזרחי שדרות,
למשל...). ברגע שנפעל בצורה מאסיבית - סביר שהמחבלים יהיו עסוקים בלמות או
להתחבא, ולא כ"כ ירגישו מנצחים. באותם רגעים, היהודים היחידים שיחשבו
שהמחבלים ניצחו, הם אלה שמלכתחילה מעדיפים את הצד השני על פני הצד שלנו.
על פי תשובותיך, לא קשה לנחש איפה אתה עומד...
ישן 12-06-2006, 14:31
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "למרות שבכל מקרה לא תקבל את תשובותי או תעוות אותן, אני אענה"

אויי לי...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
0. אינני שר הבטחון ואין לי כל כוונות להיות כזה - לפיכך גם לא מצויים בידי כל הנתונים הכוללים להחלטה. החלטה חייבת להתקבל כאשר מודעים, למידת הצלחת הפעולה, מהי תרומת הכוללת ומהן ההשלכות הכוללות שלה.

1. כל חולייה היורה קסאמים בזמן אמיתי, חייבת להיות מחוסלת ללא כל התייחסות לאתר ממנו מבוצע הירי. לבצוע חייבים להשתמש בנשק המדוייק ביותר שיש בידי צה"ל על מנת למקד את הפגיעה במטרה.
מדובר על לייזר, כמה חבל שעדיין לא פיתחו אותו או אוליי שדה מגנטי שיבלע את המחבלים.אתה חיי בסרט מדע בדיוני.

2. אם ידוע על מפקד בג'האד האסלאמי או כל טרוריסט אחר המעורב עד מעל לאזניו בתכנון טרור, שלעולם אינו נפרד מבני משפחתו, ופגיעה בו משמעה פגיעה בהם, אין לחסלו אלא אם הוא עוסק בירי בזמן אמת.
המצב שהבאת איננו מצב אמיתי וניתן לחסלו ו/או לעצרו גם ללא פגיעה במשפחתו, תוך כדי הפרדה בינו לביניהם וכבר היו דברים מעולם.
כלומר מה שאתה אומר פה במילים אחרות, עד שלא יהייה פיגוע\ירי רקטה שתפגע באנשים\בבתים של אותו מחבל אין לחסלו!
איפה אתה מפגין את כל הידע הזה?!

3. כל מקום המשמש מקום מחסה לחוליות הירי, דינו לההרס. כמובן לאחר פנויה או אפילו אזהרה של האוכלוסיה האזרחית לפנות את המקום בזמן סביר.,

4. כל מעבדה, מחסן ובית מלאכה המשמש ליצור ולאכסון חומרי חבלה וכלי משחית, חייב לההרס ללא כל קשר למקום המצאו. כמובן שאם הוא נמצא באזור מגורים חייבים לפנות ולהזהיר את התושבים ולתת להם שהות מספקת לפני התקיפה, על מנת למלט את נפשותיהם, אפילו אם הדבר יביא לפנוי חומרי החבלה. שמוש בתבונה באזהרה, יאפשר להביא למספר אפשרויות: משך זמן מספיק למילוט - אבל קצר מדי לפנוי;
אדרבא, שיעסקו כל הזמן בפנוי - עד שיאלצו למקם את כלי
המשחית באזור הרחוק מאוכלוסיה אזרחית;
בכל מקרה יש להרוס את האתר לאחר פנוי התושבים;

5. לכל הקושיות שהצגת, אין תשובות מוחלטות של כן או לא - התשובות הן גם וגם, הכל קשור למצב הסביבתי הכולל והעיקר לפעול תוך שקול דעת ומחשבה ולא מן המותן, על פי הרגש.

רגש?! איזה רגש בדיוק יש לצד השני? אצלהם אין ערך לחיים, אנחנו אלו שצריכים ליהיות רגשיים?

סיפקת את סקרנות כולנו עד עכשיו חשבתי שאתה בן אדם טיפש אבל הבנתי שטעיתי ואתה בן אדם גם מטומטם בנוסף לכל.

ישן 12-06-2006, 16:12

הכל בא מאלהים ומן אללה - אז על מי אתה מלין
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אויי לי... [QUOTE=ישראל..."

אויי לי...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה

1.קטונתי לקבוע את שיטות הפעולה של צה"ל ואינני מומחה גדול שכמותך לליזרים. לכן כתבתי שיש להשתמש בנשק המדוייק ביותר שיש בידי צה"ל על מנת למקד את הפגיעה במטרה וקיים נשק כזה ולא צריך להמציאו.
פצצה של טון איננה כלולה ברשימת נשק זה.
2.
כלומר מה שאני אומר פה במילים ברורות שקיימת גם קיימת אפשרות חיסול או תפיסהתוך כדי נסיון שלא לפגוע במשפחתו.

אני מתייחס אך ורק לשקול הדעת שלנו- לפעול תמיד מתוך מחשבה ולא אוטומטית מתוך רגשות נקם.

סיפקת את סקרנות כולנו עד עכשיו חשבתי שאתה בן אדם טיפש אבל הבנתי שטעיתי ואתה בן אדם גם מטומטם בנוסף לכל.
את דברי הבלע תשמור לעצמך ולא אגיב עליהם.
רק נתחת את דברי בדרך עקומה ולא הבאת שום דרך יעילה ישימה אחרת

ישן 12-06-2006, 14:45
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לולא פושעי אוסלו גם במחבלים לא היו פוגעים רק אחרי משפט שבו יוכח במאה אחוז
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "טוב, הגיעה העת להפסיק להתחמק ולכתוב בסיסמאות, דן..."

ויתנו זכות הגנה לנאשמים, וימוצו כל הדיונים.

ככה זה באזרחי, גם אם יש פושע הכי חמור גם אותו לא דנים רק אחרי משפט ארוך. אחרת זה לינץ'.

אבל, במלחמה יש חוקים וכללים אחרים. בגלל שנוצר מצב שאם לא יעשו את הדברים שמתחייבים מבחינה בטחונית, כל המדינה עלולה לקרוס, ולכן אין ברירה.

גם מה שלוקחים חיילים ושולחים אותם למשימות מסוכנות מבלי לשאול אם הם רוצים גם זה לא הוגן, אבל, כאמור, זה מצב של מלחמה.

המצב יכול להיות עוד יותר חמור - מלחמה גרעינית, שעל זה כנקמה מחסלים גם אוכלוסיה האזרחית בבחינת תמות נפשי עם פלשטים, בגלל שזה המענה היחיד והדרך היחידה להפחיד את הצד השני.

לכן, מי שלוקח פושעים שלא היו במצב של מלחמה, שאז היו מביאים אותם לדין ושופטים אותם, ובמקום זה הוא נותן להם נשק, שטח וארגון צבאי, או-אז זה הפשע הכי חמור, בגלל שהוא לקח מצב נתון שבו היה אפשרי לעשות שיטור ומשפט, והפך אותו למצב של סיכולים ממוקדים וגרוע מזה. אלו הם פושעי אוסלו הידועים.

כל זה בא כמענה האם מותר לצה"ל לפגוע באוכלוסייה אזרחית ואם כן - באיזה נסיבות.

אבל בכל זאת אחרי שפושעי אוסלו הביאו אותנו לאן שהביאו, במצב שלנו כעת, הדרך הכי טובה והכי יעילה לפעול זה שעל כל ירי שלהם הם יאבדו שטח ולא אנשים. ככה יהיה גם פחות על מצפונם של פושעי אוסלו.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-06-2006 בשעה 14:49.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר