לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2006, 08:48
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shaye20 שמתחילה ב "אם אפשר לקבל בכלל פירוט לגבי..."

בכל מה שקשור לעדשות קנון, יש את משה (carish1), אולג (Olegis), ניר (Nir-Vana), אודי אבן חיים ואודי גילת שמבינים בתחום (שכחתי את ליאור [shoko], אז הנה הוספתי גם את השם שלו).
לצילום אירועים הם בטח ימליצו לך על עדשות L ויפרטו את הייתרונות שלהן על פני עדשות פשוטות וזולות יותר.

הייתי שמח לעזור, אבל אין לי הרבה נסיון עם עדשות קנון ואני לא יכול באמת להמליץ לך מהנסיון שלי על כל עדשה כזו.
חכה שמשה יחזור לפורום בלילה...

אהה, ומשה, אף אחד לא ינסה לשכנע אותו לקנות מצלמות ניקון. בטווח המחיר של ה 30D אין שום מצלמה של ניקון שהיא טובה יותר. היחידה שטובה יותר זו ה D200 והיא לא קרובה למחיר שלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2006, 14:53
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaye20 שמתחילה ב "אני צריך עזרה"

הי שי.
איזה אירועים בדיוק אתה מצלם?
חתונות? כולל צילומים בחוץ? עם נוף?
אתה צריך כיסוי של מ 16-17 מ"מ עד גג 200 מ"מ.
זה אומר שאם הייתי במקומך, הייתי מתחיל על 24-70 (ואיזה כרטיס זיכרון נחמד של 2 גיגה לפחות) וסגרת 3000 דולר.
אם התקציב שלך יגדל בעתיד, תקנה קודם 16-35 ואחרי זה איזה 70-200 ולא חובה 2.8 כי אתה מצלם איתה בחוץ, אז F4 זה לא רע.
אם אתה לא חושב שהתקציב יתרחב בעתיד, קנה 17-70 שי סיגמה כדי לכסות את הרחב + טלה בינוני... ואחרי זה 70-200.
היתרון שלך הוא שאתה מראש יודע שאתה קונה ציוד שיכניס לך כסף (בשאיפה) אז הייתי הולך על ה"יותר טוב" כי בסוף אתה גם ככה תנסה לקנות את זה...
אני מצלם אירועים בעיקר בפנים אז אני משתמש ב 16-35 90% מהאירוע ואם אני מצלם פורטרטים בחוץ זה עם ה 70-200. את ה 24-70 אני שומר למידה ואני צריך עומק שדה בפנים אבל היא כבדה מאוד יחסית לצורה שבא אני משתמש, עם כבל TTL (אז יד שמאל שלי לא פנויה לתת קונטרה למצלמה).
אם יש לך עוד שאלות, דבר איתי.

ישן 23-05-2006, 16:53
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי shaye20 שמתחילה ב "שלום לך, קודם כל תודה על זה..."

העדשות L הם הטובות ביותר שיש לקנון להציע. הם עדשות מחומרים מיוחדים וליטוש מיוחד שהתוצאות הם הטובות ביותר שיש היום מאופתיקה של 35 ממ. ככול שהעדשה היא בעלת צמצם פתוח יותר כך היא יכולה להכניס יותר אור. העדשה 2.8 היא העדשה עם הצמצם הפתוח ביותר שיש כיום לעדשות זום. אבל לרוב אתה לא תישתמש בצמצם 2.8 כי בה זה על חשבון העומק שדה. שאני מצלם ארועים לרוב אני עובד על צמצם 6.7 כי כך יש לי עומק שדה אבל כמובן שעם יש תאורה של האולם זה תמיד נחמד לצלם ליפעמים עם צמצם פתוח ואז אתה מקבל את האור של האולם. ככול שהעדשה היא רחווה יותר המיספר הוא קטן יותר לדוגמה עדשה 17 ממ נחשבת רחווה אבל אסור לישקוח שהעדשות הרחבות הם מאבתות את האוביקט. ולכן ממלץ שלא לצלם תמיד עם עדשה רחוהה. אני אוהב לצלם בחופה עם העדשה 17 ממ שלי. כי כך אני מקבל את כול האנשים שעומדים שם. העדשה 70-200 עי עדשה מקרבת. וה IS הוא מיצב. כך שאת יכול לצלם עם מהירות תריס נמוכה יחסית.
ישן 23-05-2006, 18:45

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shaye20 שמתחילה ב "24-70, 17-70, 70-200 מה..."

לכול העדשות האלו אין שום חיסרון. הם הטובות ביותר בשוק. זו סידרה של עדשות שמשלימות זו את זו. מעדשה רחווה 16-35לעדשת תווך בנוני 24-70 לעדשה מקרבת 70-200 . עם אתה קונה עדשת L אז אתה קונה עדשה סוף הדרך היא גם עולה כך. כול עדשה שפחות מ 50 ממ נעבתת את האוביקט במידה מסוימת. עדשה שפחות מ 28 נותנת עיבות רב יותר ומאגלת את האוביקט.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זה צולם ב 17 ממ בפרים מלה לך לא יהיה פרים מלה כי אתה קונה את ה 30D .
הסט L הוא הטוב ביותר שאפשר ליקנות. הוא משלים את כול מה שצריך והרבה יותר כדי לצלם ארוע. עם אתה קונה אותו אז אתה מסודר מכול בחינה שאתה רוצה להיסתקל על זה. אני אישית לא אהיתי קונה את ה 70-200 עם כול המתרה שלך לצלם ארועים כי זו עדשה שלרוב לא משתמשים בה בארועים ופו אני אהיתי חוסך כסף וקונה 75-300 שהיא הרבה פחות טובה אבל לכמות שמישתמשים בה היא מספיקה.
ישן 23-05-2006, 20:43

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shaye20 שמתחילה ב "ה L זה השם של הסידרה? אז מה..."

העדשות L הם העדשות המקציות של קנון והאכותיות ביותר. הם בנויות מחומר מילחי מיוחד (MgCi) עם אני לא תוהה בתירקובת. אבל בכול מיקרה זה חומר עם הנפיצות הנמוכה ביותר מכול החומרים שיש. מה שאומר שהאכות של התמונה היא הטובה ביותר. לא רק זה גם העדשה היא אה ספירית במקום עדשה ספירית. שזה ליטוש מיוחד של הזכוכית או במיקרה הזה מלח שגורם לתמונה להיות יותר חדה.

העבדל בין ה 70-200 לה 75-300 הוא אצום. ה 70-200 היא L ועם צמצם 2.8 . מה שהופך אותה לעדשה פצצה. אבל היא יקרה מעוד. אני לא אומר שזה לא מוצדק אבל השאלה היא כמה תישתמש בה. והעדשה 75-300 היא עדשה בנונית ביותר. היא לא כול כך טובה ולא כול כך חדה ולא כול כך מהירה. הצמצם שלה הוא 4.5-5.6 והיא בנונית ביותר.

שחחתי לצין שהפוקוס של כימעת כול העדשות L הוא מהיר ביותר. ובכול העדשות שמושה הציעה לך הפוקוס הוא מהמהירים ביותר בעולם. יותר מדויק להגיד שהפוקוס שלהם הוא המהיר ביותר מכול העדשות הקימות בשוק.
תחשוב טוב מה הצרכים שלך וכמה שבה לך להשקיע בכול עדשה. אני אישית בימקום העדשה 70-200L אהיתי קונה את ה 5D של קנון. היא כול כך יותר טובה מה 30D . יכול להיות שכדי לך ליקנות עדשה אחת פחות ולהשקיע בגוף טוב יותר. ובמידת הצורך עם באמת אתה תרגיש שאתה חייב אז ליקנות את ה 70-200L
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר