לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2006, 22:36
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
LPT זה חיבור סריאלי כגון חיבור למכונת כירסום או למדפסת ... - אקיצר, הוא לועג לך ...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי davidman שמתחילה ב "מה זה LPT ? דיי משעמם לי ועם..."

אם כבר לנצל זרם של מחשב מבחוץ אז תשתמש בUSB (הוא כולל בתוכו 5 וולט של זרם) ... - אבל זה לא כל כך קשור...
*אל תדאג, אני מבין את הראש שלך, אתה רוצה להרכיב מעגל חשמלי המכיל לדים שיעבור בכל המחשב שלך (כמו המנורות על העצים העלו בחג המולד של הנוצרים) ושיהיה ניתן להפעיל ולכבות אותם ע"י מפסק (מתג) שמחובר למעגל החשמלי...
-*-*-שכח ממה שאמרתי ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בכל מקרה עזוב שטויות, אני רואה שאתה לא מבין בכלום אז תתחיל מאפס:
גש לפורום אלקטרוניקה ושאל אותם מה הוא: מעגל-חשמלי, מוליך, לד, נגד ,מפסק, איזולנט, נתך - שיסבירו לך ואז תשאל אותם איך להרכיב את המערכת הרצויה לך (תתאר אותה היטב בכמות המפסקים והלדים ומה מדליק את מה והם כבר יעזרו לך) ...
בהצלחה.

ד"א אם אתה יותר מתמצא וסתם פקפקתי בך או שהפנמת את הנושא אז הרשה לי לשתף אותך ברעיון שלי:
לדעתי ניתן לחבר את הלדים על ידי בקרי המאווררים (הכפתור המסתובב שמאיט את עוצמת המאוור כדי להחליש את פעילותו ואת עוצמת הרעש שלו) וע"י חיבור זה יהיה ניתן להדליק את הלדים מתי שרוצים ובאיזו עוצמה שרוצים (ולא רק את המאווררים)..., מה דעתכם על הרעיון הזה {מקורי, נכון?}... ?

נערך לאחרונה ע"י MCGP בתאריך 03-05-2006 בשעה 22:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר