לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2006, 23:49
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "אנשיםםםםםם"

אין שום בושה לדבר על כסף.

אין שום סיבה שחייל קרבי יספור את הפרוטות כשהוא יוצא הביתה. לדעתי, חיילים קרביים צריכים לקבל משכורת גבוהה - זה גם יכול לסייע לגייס חיילים עם בעיות כלכליות לשירות קרבי, וזה גם נותן קצת מוסריות לחיילים שמסכנים את עצמם, אבל נאלצים להסתדר עם פקקט 600, 800 או 1000 שקל בחודש.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2006, 23:53
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
צודק...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אין שום בושה לדבר על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
אין שום בושה לדבר על כסף.

אין שום סיבה שחייל קרבי יספור את הפרוטות כשהוא יוצא הביתה. לדעתי, חיילים קרביים צריכים לקבל משכורת גבוהה - זה גם יכול לסייע לגייס חיילים עם בעיות כלכליות לשירות קרבי, וזה גם נותן קצת מוסריות לחיילים שמסכנים את עצמם, אבל נאלצים להסתדר עם פקקט 600, 800 או 1000 שקל בחודש.

אתה צודק ב100% חייל קרבי צריך לקבל תתמורה שמגיעה לו....אבל מה יהיה עם כל אחד יחשוב על כסף כשיתגייס? אנשים יילכו ליחידות מובחרות בגלל המשכורת הגבוה יחסית??
לדעתי זה לא כל כך נכון....כל אחד צריך ללכת למקום שבו הוא יכול לתרום כמה שיותר ולא בגלל המשכורת!!

ועדיין זה לא סותר את מה שאמרת חייל קרבי שמסכן תעצמו באמת חייב לקבל תנאים ותמורה בהתאם!!
ישן 01-05-2006, 00:04
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "תראה אני רוצה להבהיר פה משהו,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rafi-8
תראה אני רוצה להבהיר פה משהו, אני לא בשום פנים ואופן חושב על כסף זה הדבר האחרון שמעניין אותי בצבא פשוט זה סיקרן אותי.. אני לא חושב שכסף הוא המניע הנכון כדי להתגייס לקרבי בכלל וליחידות מיוחדות בפרט..
למרות שאני חושב שצריך לתת לחיילים בקרבי משכורת יותר גבוהה באופן משמעותי ככה זה יעלה את המוטיביציה של המלש"בים שמתלבטים זה יעזור להם להחליט כי יש כאלה שזה גורם משמעותי בשבילם..

אז כמו שאמרתי....זה נכון שיש המוןןןןןןןן מה לשפר בתנאים שחיילים קרביים מקבלים(משכורת,אוכל,וכו')
אני פשוט אומר וזאת דעתי האישית אני לא בא לשפוט אפחד שהמשכורת לא צריכה להיות הגורם הקובע בבחירת היחידה שבה ישרת החייל!!

ואתה בהחלט צודק שיש אנשים שזה מה שחשוב להם והתוספת של ה200-300 שקל בחודש זה משמעותי מאוד בשבילם אבל עדיין עם בנאדם יילך לשרת ביחידה מובחרת בגלל המשכורת ולא מרצון ומוטיבציה
אני חושב שהוא לא יוכל לתרום את כל מה שיש לו להציע...
חוץ מזה שעם זה בגלל המשכורת ולא מרצון הבנאדם פשוט יסבול 3 שנים וזה לא כל כך טוב!!
עוד פעם אני אומר זאת רק דעתי האישית אני לא שופט אפחד כל אדם והזכויות שלו!
ישן 01-05-2006, 00:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "צודק..."

גם אם יתנו 4000 או 5000 ש"ח, עדיין יותר קל להרוויח את זה באזרחות. אף אחד לא ילך לירוק דם בשביל סכום כזה.
אם אני אנופף מול אנשים חבילה של 2000-3000 שקל בגיבוש מטכ"ל, הם יחשבו על זה בדיוק 5 דקות....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר