לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2006, 18:28
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
הדיינים החרדים חקרו: "ברור שזה לא רצח"

"לא ייתכן שאב הורג את בנו. אם אכן עשה זאת, סימן שיש לו מחלה". כך אמר אמש (יום ו') ל-ynet סגן נשיא ראש בית הדין של העדה החרדית, הרב משה שטרנבוך, לאחר שביקר את ישראל אשר ולס, האב שנאשם בהריגת בנו התינוק.

הרב שטרנבוך ביקר את האב בבית המעצר בערב החג, יחד עם הרב יצחק אולמן. השניים נחשבים לבכירי הדיינים בבד"צ. מאז ביקורם החלה מתפשטת ברחוב החרדי חרושת שמועות לגבי תוכן השיחה בין הרבנים לנאשם.

היו שטענו כי השניים שמעו את האברך הצעיר מודה במעשיו ואחרים טענו כי הרבנים יצאו מזועזעים מהעוול שנעשה כביכול לאב, ולכן שוב התלהטו הרוחות אתמול. בתום הפגישה סיפר הרב שטרנבוך: "עדיין אי אפשר לקבוע אם הוא הודה או לא. ברור שלא היה רצח כפשוטו. השאלה היא אם הייתה אי זהירות או רשלנות. את הסוגיה הזו אנו נברר. אנו לא מקבלים שעשה זאת בזדון ובשאט נפש. יכול להיות שהייתה רשלנות, שוב, צריך לדון בזה".

בכירי העדה החרדית נמצאים בקשר שוטף עם המשטרה. ערב החג הם דרשו את שחרורו למעצר בית: "דיברתי עם ראש המשטרה בירושלים. אמרתי לו שאנחנו בינתיים נגד הפגנות. אם היה רוצח אז ברור שאסור לשחררו מסכנה לציבור אבל לא כך", אמר הרב שטרנבוך.

כשנשאל לגבי סימני הנשיכה על גופו של הילד השיב הרב: "הנשיכה לא הייתה משהו שסיכן את הילד".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3239810,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2006, 23:43
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
העניין הוא כזה .
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "חוסר כבודו כבר פסק שהוא רצח"

המשתוללים העלו את הטענות המופרכות ביותר כדי לזכות את האב, משום שלא היו להם טיעונים אחרים . בין היתר הם טענו שהוא היה עדין, שהוא למד הרבה דפי גמרא ודברים מסוג זה משום שכנראה הם מבינים שהוא אשם אבל לא מוסגלים לקבל את העובדה שתפסו "חרדי" אשם. בדרך כלל אני לא ממהר לחרוץ דין - אבל הפעם התוצאה נראית ברורה. אני לא רואה דרך אחרת לפרש את הנסיבות שהובילו למותו של הילד פרט לדרך הזו.

אגב, לא ראיתי אותך ממהר להביע את אותה ביקורת על חריצת דין מהירה על הדיינים הבודקים.

בניגוד למה שכתבת לא התייחסתי לכל החרדים. התייחסתי בדיוק לשלוש וכל מי שקרא את ההודעה שלי - ראה זאת.
ישן 16-04-2006, 10:05
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
"חס ושלום..אני יכה אותה? ילדה חלשה, כ"כ נחמדה...אני יכה אותה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "הדיינים החרדים חקרו: "ברור שזה לא רצח""

אני סה"כ באתי בבית, היא לא רצתה לתת לי להיכנס, טוב אני ככה בעדינות אתה יודע נכנסתי אתה יודע, בכל זאת לא רצתה לתת לי להיכנס...הרמתי אותה בשביל לשים אותה על המיטה, התחלקה לי מהיד נפלה...נעלבה בראש ברחה"...

הגשש החיוור - כותב הבקשות.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 16-04-2006 בשעה 10:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:25

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר