לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2006, 18:15
  BELTZI BELTZI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.05
סתם משו שרשמתי פעם. לא אמיתי.

יצאתי לשחק כדורגל עם חברי ילדות.. זה היה יום שישי אחרי שבוע ארוך במיוחד.
השירות לאחר הטירונות התחיל לא מזמן וטוחנים אותנו ברמות שלא ייאמנו.
אני מגיע לכדורגל נותן חיבוק ארוך ואמיתי לכל חבר וחבר, הם שמחים לראות אותי.
שבוע שלם הם נפגשים כל יום בערב, ואני לא מגיע.
פעם היינו יותר קרובים. היינו חבורה של שישה.
כל השבוע היינו נפגשים.
היום נפגשנו, היה קצת שונה...
התחלנו לשחק כדור רגל.
תמיד הייתי הכי טוב, שיחקנו 5על5 עם עוד ארבעה חבר'ה,
עשיתי את המשחק לקבוצה שלי.
עברה חצי שעה ואדם, חבר שלי, התעייף. הוא נשכב על הרצפה
כשרק התחיל המשחק ואמר דיי אני גמור, הוציא סיגריה והלך לשבת בספסל.
5 דקות אחרי זה, חברה של שלומי התקשרה, הוא יצא לדבר איתה..
לאט לאט כולם כבר רצו לסיים את המשחק, הם גמורים,
הם לא מבינים איך אני רץ כל כך הרבה.
הם יושבים בבית רוב היום, חלק מהם קופצים לצבא מידי פעם להדליק ממטרות או לסדר מסמכים למלש"בים,
חלק לא באים בכלל..
הם בכלל לא מבינים מזה לסגור 28 ולדבר בקושי עם המשפחה.
אדם סיפר לי עכשיו על המשחק שהוא ראה עם אבא שלו, ושבארסה נתנו בראש לצ'לסי ואיך שאבא שלו התעצבן.
רבאק אני כבר לא יודע מי משחק בבארסה.
מתי פעם אחרונה ישבתי עם אבא שלי לראות משחק..
שלומי ומזרחי סיפרו לי על החברות שלהם, איך שוואלה הם התאהבו אחרי כל השטויות וכמה
שהם נפגשים עם החברות ומפנקים אותן.
הם שאלו אותי על דנה, אמרתי שרבנו לפני חודשיים.
וואלה הם לא מבינים בכלל כמה בא לי עכשיו איזה בחורה על ידי, כמה שכל השבוע אני רק חולם שביום שישי יהיה לי איזה מלכה לחזור אליה.
הם אומרים לי כל היום על כמה שהם מפרקים בערימות.
התחלתי לספר להם על השירות בנח"ל, כמה שאני גאה ביחידה שלי וכמה שהחבר'ה שם בסדר.
כל אחד דואג לחברים שלו והגאוות יחידה שמה שולטת. אני יכול להשבע שאף אחד מהם לא הקשיב לי. שלומי הפסיק אותי באמצע ואמר לי : 'עזובתך אחי, חופשי זה 21'.. אם לא היה את האיסור הצה"לי הזה מזמן הייתי מזיין לו את הצורה.
הם הכריחו אותי להיפגש איתה, עם דנה. החלטתי לקפוץ אליה בהפתעה,
סיפרתי לה מה עובר עליי. אמרתי לה שאני עדיין חושב עליה הרבה, שאני אשמח אם ננסה שוב.
היא אמרה שלא יכול להיות מצב כזה, היא לא מוכנה לראות את חבר שלה פעם בשבועיים,
היא מעדיפה לחפש משהו אחר, לא לבזבז את הזמן שלה על חייל קרבי.
"את יודעת מה? תזדייני. " בגלל בנות כמוך יש גברים שלא הולכים לשרת בקרבי ".
סתם אמרתי את זה, הרי אין אחד כזה.
חברים שלי נשארו החברים הכי קרובים, לי יש חברים חדשים, עם עקרונות,
עם ראש על הכתפיים. אנשים שמוכנים למות בשבילי וגם הוכיחו לי את זה.
יש לי את הגאווה לשרת את המדינה שלי, יש בי את הרצון למות על האדמה
הזאת אם המלחמה תבקש את זה, ההורים שלי, למרות שלא רצו שאני אהיה קרבי,
גאים בי על ההחלטות שלי.
מעולם לא תרמתי לקהילה, אבל וואלה, אנשים הקדישו את החיים שלהם
בשביל שתהיה לי מדינה, אני יכול לתת את ה3 שנים האלה.
אז נכון, לא תהיה לי חברה, וההורים שלי יאבדו קשר חזק איתי,
והחברים שלי ימשיכו להיות קשורים בעצמם ולצאת עם אפס מהתקופה
הכל כך משמעותית הזאת אבל אני ירגיש שעשיתי משהו.
אני הולך עכשיו עם אף מורם ברחוב, עם חזה מתוח וגאה, עם חולצה
של סיום טירונות ומי יכול לדבר אליי בכלל? כי המדבקה שלי על האוטו תגיד את זה הכי טוב-
"קרבי זה הכי- אחי"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2006, 18:31
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BELTZI שמתחילה ב "סתם משו שרשמתי פעם. לא אמיתי."

אמנם הסיפור כתוב יפה ועם רגש אך לא שמת אותו פה רק בשביל המחמאות.

לדעתי הסיפור הוא אנמי ובנאלי ברמות בלי מתוארות, עם רעיונות וערכים שחוקים ללא שום חידוש ורעיון מקורי. עם ביקורת לא מוצדקת כלפי האוכלוסיה הלא קרבית והלא משרתת (איזה זכות יש לצפלון כמוך לרצות להרביץ למישהו עם 21?! מי שמך מעל לקצין ששחרר את אותו אדם על פי חוק? מי שמך לשופט את הפקיד בלשכה אשר לא יכל או לא רצה לטחון מחסומים ולהרוג ערבים למען המולדת?)
ריח הפעירות ושטיפת המוח שעשו לך בבית ספר הורס כל כוונה טובה שהיתה לך בשעת כתיבת סיפור זה. יותר גרוע הוא הזלזול כי הג'ובניק הוא בהכרח מדליק ממטרות, בעל ה21 הוא בהכרח פרזיט, וכל הקל"בים בהכרח חיים טוב עם חברות, ואתה הקרבי המסכן היחיד בלי חברה וטוחן כל השבוע.
קודם כל אין לי רחמים עליך אדון קרבי ששמח למען המולדת להרוג אחרים.
שנית כל אני רוצה לחדש לך אדון קרבי שיש המון קרביים שדווקא ללא כושר בכלל אם זה בגלל פציעות של הצבא, או חוסר מעש בקו (יש לי כמה וכמה חברים שגידלו כרס).
ושלישית כל אדון קרבי, הרצון שלך למות הוא לא בשביל האדמה הזאת כי אתה לא מגן עליה בשיט, הרצון שלך למות הוא בשביל ולמען גחמה של דגנרל זה או אחר אשר רוצה לשלוח אותך לשם או לכאן עקב רצון ושיקול פוליטי זה או אחר מול דגנרל אחר.
רביעית כל אני בכלל לא בטוח שאתה בצבא. ואם כן, אז שייבושם לך. אבל אנא אל תשפוט ותתעלה על אנשים אחרים. כי אין לך על מה.

סיפור יפה.
ישן 01-04-2006, 19:51
  Sir yes sir Sir yes sir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
תגובה נוקבת, אפשר גם עליך?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "אמנם הסיפור כתוב יפה ועם רגש..."

אני בטוח שלא קראת את נושא הדיון, שכן אם היית קורא אותו היית מבין שזהו סיפור בדוי, להזכירך "סתם משו שרשמתי פעם. לא אמיתי.", ולכן אין כל סיבה לדברים האקוטים שכתבת כלפי מחבר הדיון. יתרה מזאת, הייתי ממליץ לך לקרוא מחדש את הסיפור שנכתב, משום שרוב טענותיך יתנפצו כשתבין למה כותב הדיון התכוון.
אני יתייחס למספר דברים שמחית כנגדם -
  • הסיפור הנ"ל אולי בנאלי ושכיח, אבל הוא סיפור שמציג מקרה מציאותי שקורה לרבים מהחיילים הקרביים.
  • כותב הדיון ציין את חברו שאמר - "שלומי הפסיק אותי באמצע ואמר לי : 'עזובתך אחי, חופשי זה 21", אינני חושב שהכוונה פה הייתה לצאת כנגד אנשים עם מגבלות רפואיות, אלא כנגד אנשים המחליטים לבדות בעיות כאלה ואחרות כדי לקבל את הפרופיל שיפתור אותם משירות צבאי. בנוסף, כותב הדיון מחה כנגד חבריו שהחליטו כי אין בכוונתם לשרת את המדינה, אף על פי שיש ביכולתם לתרום.
  • כמו כן, מחית בעזות רוח כנגד הרג המוני, עשית מאנשים קרביים רוצחים חסרי רגש, אבל אל תשכח, איסטניסט שכמותך, שהם אותם האנשים שמגנים עליך ועל משפחתך, ומקריבים לא מעט מעצמם.
  • עוד ציין כותב הדיון כי חשוב לו מאוד גאוות היחדיה ואהבת המולדת, מחית גם כנגד זה בטענה שאין פה שום מידה של אומץ, אלא של יהירות יטיפשות. סלח לי אדון מקלדת נעלה, אך אינני מסכים איתך, הגאווה והאומץ של אותם בחורים, מציל אנשים רבים כל יום.
לסיכום אומר שלהבא הקפד לקרוא את הדברים ביתר תשומת לב, ובכך תינצל מדברים חסרי טעם.

בנוגע לדיון, סיפור יפה.
ישן 01-04-2006, 20:43

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sir yes sir שמתחילה ב "תגובה נוקבת, אפשר גם עליך?"

תגובתי.

סיפור בדיוני אכן. אך סיפור בדיוני הנכתב ע"י כותבו ומשקף את דעתו. דעה מסוכנת, אגרסבית ומתנשאת על כל מה שזז. יש מקום להוקיע דיעות כאלה, המזלזלות בכל מה שלא יורה ולא רץ בתעלות.

1. שיהיה.
2. מדינה חופשית. אני מציע לך לשנן את המושג הזה 10 פעמים. אם מישהו לא רוצה/לא יכול לשרת? תגרור אותו בכוח? תן לו רובה ביד ושלח אותו לשטחים? לידיעתך יותר חיילים התאבדו בשנים האחרונות מאשר חיילים הנהרגו למען המולדת. אתה לוקח על עצמך את האחראיות בכך שאתה תומך בשליחת חיילים לשטחים למרות שהם לא רוצים? אנשים הם שונים מטבעם. לא כולם לוחמים באופי, למה אתם לא מבינים את זה לעזאזל? למה אתם מתייחסים אל כולם כאל מקשה אחת?!
3. הם לא מגנים עליי. הם כובשים ובכך מושכים אגרסיביות של פלסטינאים אשר מתאבדים לי מתחת לבית. אבל זה ויכוח פוליטי.
4. ראה סעיף 3 אדון ציני אך תמים במקצת. גם אתה בולע את התעמולה הישראלית. אני מקווה שלפחות טעים לך.
ישן 01-04-2006, 21:13
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
מושכים אגרסיות? תגיד לי אתה מטומטם?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "תגובתי. סיפור בדיוני אכן. אך..."

עזוב את העניין שקודם כול אתה צריך לבדוק מחדש את סיבות פרוץ אירוע האינתפאדה, האגרסיות של הטרוריסטים לא באים כמו שהתקשורת הערבית שאתה בולע בהנאה מפעולות חיילי צה''ל, היא תמיד הייתה שם. בדתם, בתרבותם, ובאמונתם.
בשביל הטרוריסטים שמבצעים את הפיגועים זה הכבוד הגדול ביותר לרצוח ולקטול אזרחים יהודיים, לאו דווקא כי חיילי צה''ל אתמול חיסלו מבוקש בשכונה שלהם שהיה אחראי על הרג כזה וכזה של יהודים (זו הסיבה שהם מספקים לעיתונות זרה, ולאו''ם), אלא כי הם רוצים להחשב גדולים בפני בני עמם, לעזור למשפחתם, ולזכות כיביכול בתענוגות שבעולם הבא.
בגלל זה אתה רואה גם נסיונות של מחבלים להכנס מירדן, למרות שצה''ל לא בדיוק ''מושך אגרסיות'' לדבריך שם.
האגרסיביות הרצחנית באות מהמטיפים הקיצוניים במסגדים ברחבי השטחים, בתעמולה פלסטינית, בשטיפת מוח של אירגוני טרור, וכדומה.
צה''ל בלם, בולם, ויבלום את הטרוריזם כול עוד הוא מתרחש והוא הדבר היחידי כרגע שעומד בין טרוריסט חמוש עם קלאצ' לפינת המחשב הכה יקרה ללבך שממנה אתה פולט שטויות וכפיות טובה.

יפה נפש שכמותך

ישן 01-04-2006, 21:54
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
SYCOFAT..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "תגובתי. סיפור בדיוני אכן. אך..."

תתבייש לך שזה מה שאתה חושב על הצבא שלנו תתבייש לך שאתה לא מעריך את הצבא שמגן על התחת שלך ושל כל משפחתך ..! אתה מדבר כאילו שלא כל יום החיילים שלנו מסכנים את עצמם והולכים לבצע מעצר של מחבל שלמחרת התכוון לבצע פיגוע שאולי אחד מבני משפחתך או אתה היה נפגע בו.. אתה מדבר כאילו שאם הצבא ה נ-ה-ד-ר שלנו לא היה מבצע פעולות כנגד הפלסטינאים ששונאים אותי ואותך וכל יהודי בעולם ובישראל בפרט אז הם לא היו מפגעים בישראלים אז הם לא היו חודרים לישובים והורגים תינוקות במיטתם והם לא היו מפוצצים אוטובוסים והורגים משפחות שלמות אלא הם היו אומרים "אהה איזה יופי הם לא עושים נגדנו פעולות אז נשאיר את חגורות הנפץ שלנו במחסן ונחכה שהם יעשו פעילות כנגדנו ואז נפגע בישראל".. תפנים את זה הם שונאים את היהודים וכל הזדמנות שתיהיה להם הם ינסו לפגוע בנו בשביל זה אנו צריכים להגן על עצמנו ומי אם לא אנחנו הצעירים שמסוגלים להגן אם לא אנחנו מי יגן עלינו?
ישן 01-04-2006, 20:46
  BELTZI BELTZI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sir yes sir שמתחילה ב "תגובה נוקבת, אפשר גם עליך?"

לגבי ה'סיפור הבנאלי ואנמי עם רעיונות שחוקים ללא חידוש ורעיון מקורי'- הערכים בצבא מעולם לא השתנו, כמו גם הסיבה שצעירים רוצים לשרת בקרבי, הסיפור הביע את מה שעובר אצלי ומעולם לא היה בי רצון לשמוע מחמאות על סיפור מקורי או וואטאבר.

הביקורת כלפי האוכלוסיה הלא קרבית הייתה רק כלפי לא משרתים מרצון, או משתמטים. סיבות רפואיות טיפשיות ככל שיהיו כל עוד מוצדקות בצה"ל אין לי כל רשות לזלזל, כך שאל תכניס לי מילים לפה.

'ריח הפעירות ושטיפת המוח שעשו לך בבית ספר הורס כל כוונה טובה שהיתה לך בשעת כתיבת סיפור זה. יותר גרוע הוא הזלזול כי הג'ובניק הוא בהכרח מדליק ממטרות, בעל ה21 הוא בהכרח פרזיט, וכל הקל"בים בהכרח חיים טוב עם חברות, ואתה הקרבי המסכן היחיד בלי חברה וטוחן כל השבוע.' - אוי סתום כבר, מה אתה מבין בכלל.

לגבי הרחמים וכו' - לא ביקשתי, אני גאה בי ובמטרות שלי, שמח שבחרתי בדרך כזו ואשמח ללכת בה, הסיפור מביע רגש ותו לא.

אני כן מגן על המולדת במעשיי, כל אחד בצורתו שלו, אתה מסתכל על זה מנקודת מבט שגויה.

כן, יש לי מה לשפוט, הרבה אנשים בארץ הזאת.

מצטער על הניסוח העלוב בתגובה, סערת הרגשות וחוסר הארגון.

עריכה- ראיתי את התגובה הנוספת, אשמח לדסקס איתך באייסיקיו או במסנג'ר.
סתם הערת שוליים, היהירות וההתנשאות שאתה מדבר עליה בכתיבה שלי, פורצת אצלך בתגובות בלי מעצורים, בן-אדם משכיל ונאור.

נערך לאחרונה ע"י BELTZI בתאריך 01-04-2006 בשעה 20:48.
ישן 01-04-2006, 21:44
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
BELTZI...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BELTZI שמתחילה ב "סתם משו שרשמתי פעם. לא אמיתי."

אני רוצה להגיד לך שמאוד ריגש אותי הסיפור הזה ומאוד ריגש אותי שעדיין קיימים אנשים מסוגך שכל כך אוהבים את המדינה שלהם וכל כך רוצים לתרום למדינה הזאת שאנו חיים בה מוקפים באויבים.. תאמין לי שאני כמוך בחיבור למדינה וברצון לתרום למדינה אני מסכים בכל מילה ומילה שאמרתי וגם ברצון לזיין במכות מישהו שיצא מהצבא בפרופיל 21 רק כי אין לו כוח לקום ב-5 בבוקר וללבוש מדים לכמה שעות כל יום..אני מקווה מאוד שאני ייתגייס ליחידה הכי מובחרת שאני אוכל להגיע כדי לתרום למדינה הזאת שאני כל כך אוהב ומעריך ושאני אוכל להמשיך לשמור על מה שסבינו הקימו בכל כך הרבה מאמץ ...חזק ואמץ !! וכמובן - קרבי זה הכי אחי.
ישן 02-04-2006, 00:19
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
דעתי ...

דבר ראשון סיפור יפה ומרגש ולפי דעתי משקף חלק מהמציאות הישראלית, בקשר לתגובתו של sycofat, אפשר להסיק מתגובתך שאתה בעל דעות שמלאניות ומנסה להגן על אלה שלא הכי רוצים לשרת בצבא או בקרבי , תראה, ברור שיש לאנשים שהם נחשבים גובניקים תפקידים חשובים, מי שבמודיעין או יחידות מחשבים מובחרות שאני בטוח שבלעדיהם היינו מאבדים יותר חיי אדם ופחות מדוייקים בכל פעולה שנעשית בתוך השטחים ומחוצה לה אך בסיפור של BELTZI מוצגת מין אמת מסויימת , ישנם אנשים ( לא מעט , אני רואה את זה בעצמי ביום ביום) שמתייחסים לצבא כאילו זה הדבר הכי חרא ב עולם ומתעלמים מכל חשיבות שיש לו למדינה שלנו, אנשים משקרים על ימין ועל שמאל בצו הראשון, בשירות עצמו רק כדי להתשחרר יותר מוקדם או לשרת קרוב לבית , תסלח לי אלב אני נגעל מיזה, אנחנו לא שוויץ שיש לנו כזה שקט ולא צריך צבא , אבל כשאתה יושב בשקט בבית שלך ומגיב בפורום פרש ישנם חייילים עם קוביות ועם כרס שיושבים בקווים "משעממים" בשטחים שרק מספיק פעם אחת להזניח את העמדה שלך ואולי יסתנן איזה מחבל לתוך העיר שלך ויפוצץ איתו ביחד הרבה אנשים .. ואני לא מאמין שאכפת לו או למשלח שלו אם אתה נגד כיבוש או להרוג מליוני ערבים.. , אני גאה ב BELTZ שאף על פי היציאות הקשות, הקושי לנהל חיי חברה רגילים ( אני לא מתכוון לחסר חיים אלא לכל הקטע של חברה, קשר עם ההורים ועוד..) הוא גאה במה שהוא עושה למען המדינה ואני יכול רק להתגאות בזה שיש עוד כמוהו, ומעניין שאתה ממש הגבת קשה לזה ואני חושב שלא הוא זה שמיתנשא אלא אתה נפגעת מיזה שיש מין התרסה כנגד אלה של שלא רוצים לשרת בקרבי כי אין להם כוח. יכול להיות שהאגו שלך נפגע ( אני לא בא לריב פה אני רק אומר את דעתי..) כמובן ש אני לא שופט אדם עם הוא לא רוצה לשרת בקרבי אבל אם הוא עושה מיזה צחוק הוא פוגע רק במדינה שלו.. כי אני מפחד שאם ההתופעה הזאת תתרבה אנחו רק נפסיד מיזה.. , כן גמני מאלה של קרבי זה הכי, אני כאחד שלא נולד פה ( עליתי בגיל 11 חודשים מליטא) חונכתי תמיד לאהוב את המדינה שלי והסבירו לי תמיד מה זה לחיות בגולה ושצריך להגן על המדינה שלי ואני גאה שאני פטריוט משום מה בשנים האחרונות להיות אנטי להכל נהייה פופולארי , אתה מוזמן להגיב להחזיר לי בכך שאני מדבר לא יפה ושאתה אל בחור אגוצנטרי אבל אני רק אמרתי את שלי.. זו דעתי..

נערך לאחרונה ע"י רון188 בתאריך 02-04-2006 בשעה 00:23.
ישן 02-04-2006, 11:07
  oren_ oren_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.05
קודם כל סיפור יפה

קודם כל זה סיפור יפה אומנם הוא המציא אותו אבל עדין רוב החיילים הקרבים באמת נמצאים במצב הזה.
דבר שני הכותב התייחס לאנשים אשר לא רוצים לשרתת כלל בצבא, הסיבה שהוא הגיב ככה היא בגלל שהוא מסוג האנשים שלא רוצה לשרת את המדינה ובעצם שונא אותה.

תן לי להגיד לך משהו אחד אתה חושב שבן אדם נהנה לעשות לילות לבנים נהנה להיכנס לפילבוקס עם עוד שלושה חברה ולצאת משם אחרי כמה ימים, אתה חושב שהם עושים את זה בשביל עצמם???
ממש לא הם עושים את זה בשבילך כן בשבילך "יפה נפש" כדי שאתה תוכל לחיות חיים רגילים כאלה שקמים בבוקר והולכים לעבודה וחוזרים ויוצאים עם חברים לבלות, אבל כניראה שאתה לא מבין את זה ממש לא אתה זה שעשו לו שטיפת מוח אתה זה שהכניסו לו לראש שהם המסכנים הם ממש לא הם מתים על אנשים כמוך שיוצאים נגד עמם. חבל הם רק מנצלים אותך את התמימות שבך כי הילד ששם רעב לא רעב סתם הוא רעב כי הכסף שהעבירו האיחוד האירופי מושקע בטירור ולא באוכל (חבל שזה לא רק הכסף הזה אלא עוד רבים מאיראן ועוד מדינות כאלה), עכשיו בטח אתה שואל למה הוא לא יכול לעבור תמחסום??? שאלה קשה אבל התשובה קלה מאוד כי הוא יכול בכל שנייה לנסות לפגוע בך.
ועוד משהו לידיעתך לא מחייבים חיילים להיות קרבים אבל כן לשרת בצבא כי זה תורם אפילו לכסח את הדשא זה תורם.
כתבת שיותר חיילים מתים בהתאבדיות מאשר חיילים שנהרגו למען המולדת???? וואלה קשה לי להאמין אנחנו במלחמה ונהרגו פה חיילים וגם אזרחים וכן למען המולדת לכן קשה לי להאמין למה שכתבת.
כתב פה מישהו עליך בציניות שאתה בן-אדם משכיל ונאור תנו לי להזכיר לכם שבגצ קבע שמשכב זכר זה דבר נאור אז באמת כל הכבוד.
ולסיכום תהנה אני בטוח שאף אחד פה לא ישכנע אותך כי שטפו לך תמוח אז אתה יודע מה אני מקווה??? שכרגיל כמו כל יום שישי תלך להפגין נגד הגדר ואיזה חייל יביא בך כדור גומי כן בראש ואל תדאג אם הוא ירה את זה מרחוק הוא לא יהרוג אותך אז בוא נקווה שזה יהיה מקרוב.

ישן 02-04-2006, 13:50
  ROKER :) ROKER :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.05
כבוד אחי.....
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי BELTZI שמתחילה ב "..."

אני לא קרבי, והלוואי ויכולתי, אבל אני חייב לציין פשוט כל הכבוד, פטריוטיות היא דבר חשוב מאוד בסדר יום הצבאי.

אני מממליץ לך להמשיך לכתוב הרבה לא סיפורים סתם מחשבות שעולות לך כי אנ יחייב להגיד לך שזה משחרר מהמון מחשבות שמעיקות לך וזה עוזר להתגבר על משברים.

הלוואי ויכולתי להיות איתך שם, ולסבול למען המולדת (בנוער החלוצי הלוחם ), כי בסופו של דבר אני לוקח את השירות הזה ככה: הצבא קיבל את הגוף המוח והנפש שלי והוא ישתמש בוא לצרכיו לשלוש שנים הבאות, למה שהוא יראה לנכון. אני בא לכאן כדי לתרום לאט יותר מזה לא פחות מזה מה שאני אקבל מהצבא ברמה האישית שלי הוא עינייני האישי וגם אם אני לא אקבל דבר תרמתי ושרתתי את המדינה המטורפת שלנו.

החיים יפים אל תבזבזו אותם על כלום............

ישן 02-04-2006, 16:13

למען שפיותי אני לא אתחיל להגיב לכל קלישאה מוכרת ושבלונית שהבאתם כאן. אני רק אבהיר בכללי מס' נקודות.

קודם כל איני מצדיק אלימות פלסטינית. אני שולל אותה מכל וכל. אני למעשה שולל כל אלימות! בין אם זו אלימות ישראלית או פלסטינית. מבחינתי אין ממש הבדל. ואתם במקום להיות עסוקים בהצדקת המלחמה והצבא, אולי תתחילו להבין שגם אנחנו נוהגים באלימות וגם אנחנו פוגעים ורומסים. אתם מצדיקים את זה? מבחינתי אתם כמו הערבי הקיצוני התורן. אין הבדל.

ברגע שמי מכם ילדודס, טען ש"הערבים רוצים להרוג אותנו, לבשל אותנו בסירים ואז ולזרוק לים" הוא כבר הפגין את בורותו, וכל מה שאני אגיד רק יחליש את הטמטום, לכן אני לא אגיב.

בעניין של האלימות כלפי בעלי 21. ובכן, זה רק מראה על האגרסיביות החבויה (ואולי לא כל כך) בכם. דור העתיד של ישראל. ובכן יש לכם הרבה למי להרביץ, כי יש 104 אלף משוחררי 21 בישראל. והם חיים יופי טופי על אפכם ועל חמתכם.

עוד דבר, אני לא שונא את החיילים. אני מעריך אותם מאוד. האיבה שלי היא כלפי הגנרלים שלנו,שהופכים אתכם לבשר תותחים אומלל שמתייבש במחסומים תוך אמלול כל מה שזז.

אירוני שאני מתוכח פה עם צעירים שרובם המכריע עוד לא טעם מהמסגרת,חוץ מרון 188 כמדומני ועוד כמה, ניפגש עוד שנה-שנתיים.

ולסיכום, האמבוש פה אחד שנעשה פה על תגובה אשר נוגדת את הזרם, רק ממחיש את שטיפת המוח של מערכת החינוך, תנועות כמו אחריי, התקשורת והצבא. כי במדינה שלנו גבר הוא רק מי שלוחם, במדינה שלנו גבר הוא רק מי שהולך לצבא, ומי שתרם הוא רק מי שהיה גנרל ומי שתרם בתור מנהיג תא סטודנטים או מחנך הוא לא נחשב.(אפרופו התשדיר הבזיוני של הליכוד על אולמרט). שירות לאומי הוא ל"נקבות בלבד", והצבא מקבל כל פרוטה שיש מהתקציב הכללי.
מדינה מיליטריסטית המגדלת דור מיליטריסטי וקיצוני. אני לא מאשים אתכם, באמת שלא. אני רק עצוב שזה כך.
ישן 02-04-2006, 20:20
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
אני אגיב לפי פסקאות
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "למען שפיותי אני לא אתחיל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sycofat
למען שפיותי אני לא אתחיל להגיב לכל קלישאה מוכרת ושבלונית שהבאתם כאן. אני רק אבהיר בכללי מס' נקודות.

קודם כל איני מצדיק אלימות פלסטינית. אני שולל אותה מכל וכל. אני למעשה שולל כל אלימות! בין אם זו אלימות ישראלית או פלסטינית. מבחינתי אין ממש הבדל. ואתם במקום להיות עסוקים בהצדקת המלחמה והצבא, אולי תתחילו להבין שגם אנחנו נוהגים באלימות וגם אנחנו פוגעים ורומסים. אתם מצדיקים את זה? מבחינתי אתם כמו הערבי הקיצוני התורן. אין הבדל.

ברגע שמי מכם ילדודס, טען ש"הערבים רוצים להרוג אותנו, לבשל אותנו בסירים ואז ולזרוק לים" הוא כבר הפגין את בורותו, וכל מה שאני אגיד רק יחליש את הטמטום, לכן אני לא אגיב.

בעניין של האלימות כלפי בעלי 21. ובכן, זה רק מראה על האגרסיביות החבויה (ואולי לא כל כך) בכם. דור העתיד של ישראל. ובכן יש לכם הרבה למי להרביץ, כי יש 104 אלף משוחררי 21 בישראל. והם חיים יופי טופי על אפכם ועל חמתכם.

עוד דבר, אני לא שונא את החיילים. אני מעריך אותם מאוד. האיבה שלי היא כלפי הגנרלים שלנו,שהופכים אתכם לבשר תותחים אומלל שמתייבש במחסומים תוך אמלול כל מה שזז.

אירוני שאני מתוכח פה עם צעירים שרובם המכריע עוד לא טעם מהמסגרת,חוץ מרון 188 כמדומני ועוד כמה, ניפגש עוד שנה-שנתיים.

ולסיכום, האמבוש פה אחד שנעשה פה על תגובה אשר נוגדת את הזרם, רק ממחיש את שטיפת המוח של מערכת החינוך, תנועות כמו אחריי, התקשורת והצבא. כי במדינה שלנו גבר הוא רק מי שלוחם, במדינה שלנו גבר הוא רק מי שהולך לצבא, ומי שתרם הוא רק מי שהיה גנרל ומי שתרם בתור מנהיג תא סטודנטים או מחנך הוא לא נחשב.(אפרופו התשדיר הבזיוני של הליכוד על אולמרט). שירות לאומי הוא ל"נקבות בלבד", והצבא מקבל כל פרוטה שיש מהתקציב הכללי.
מדינה מיליטריסטית המגדלת דור מיליטריסטי וקיצוני. אני לא מאשים אתכם, באמת שלא. אני רק עצוב שזה כך.

אוי, אינך מצדיק אלימות כלל??? כמה צדקני מצדך...מה לעשות העולם לא שחור ולבן, ואם אתה מאמין שעדיף רציחה לא נגמרת של חפים מפשע על כבוד ערבי רמוס אז אני מציע לך לכתוב להם מכתב אהדה.

על מה אתה מדבר? איזו בורות? המדיניות המוצהרת של ארגוני הטרור בשטחים היא השמדת מדינת היהודים, למעשה זו גם האג'נדה של ממשלת החמאס, גם אם היא לא תמיד אומרת כך במוצהר כיום (הם רוצים להראות טוב בעיני האו''ם, אבל אנחנו הישראלים השפויים לפחות יודעים באמת מה כוונתיהם).
וזה היה גם כך אצל אש''ף וזה יהיה לא משנה אצל מי.
תסביר את מקרה קארין איי לדוגמא...מה הפלסטינאים תכננו לעשות עם כול הנשק הזה? להקים מוזיאון? או רקטות הקסאם שהם לא מפסיקים לזרוק לעבר ישראל? חגיגת זיקוקים לרגל הבחירות?

איזו אלימות? לא יודע מה איתך אבל אני לא שומע על ימין ועל שמאל שעושים לינצ'ים באנשים כאלו ברחובות...ואני למעשה מכיר כמה חבר'ה שהורידו פרופיל בכוונה, ואולי פה ושם אני מנסה לשאול אותם למה הם עשו את זה, למה הפינוק יתר הזה, שאולי יהיה להם דווקא טוב לתרום בצבא, וברגע שאני רואה שאין בכלל מה לנסות לשכנע אני פשוט מאוד עובר לנושא הבא...זה לא ממש מעניין אותי, כול אחד יעשה מה שהוא רוצה, רק שלא יצפה לקבל הערכה ממני ומאחרים.
ואם אתה קורא לחוסר הערכה אלימות...אזי אתה בבעייה.

המחסומים זה באמת בנושא רגיש...אבל אתה צריך להבין שמה שאנחנו רואים בתקשורת זה לא תמיד נכון, לעיתים יש חיילים במחסומים שלאו דווקא מאמללים כול דבר שזז, שהבדיקה איתם הולכת מהר ובנעימים, וכו' וכו'...וזה משיחה שלי עם מגבנ''יק שהיה במחסום.

אוי אוי דיי עם הפארנויה המפגרת הזאת...מה יש? לא מסכימים איתך אז כמובן שהסיבה היחידה לכך היא שטיפת מוח ממשלתית? רבאק יש אנשים בעולם הזה שלפעמים לא כולם אמורים להסכים איתם. אה כן...ותאשים את ''אחריי'', זה מאוד חכם *דופק את הראש בקיר*
ומדינה מילטריסטית? אולי אנחנו מדינה כזאת...אבל זה בהחלט נעשה בעל כורחנו, לא אנחנו הבאנו עלינו את כול השנאה הזאת שמסביבנו, לא את המלחמות ולא את האוייבים, על מנת לשרוד טיפחנו את מערכת הביטחון שלנו, וכול עוד עדיין יש סכנה ואנשים שבאמת ובתמים חפצים בהשמדתנו המוחלטת אני לא רואה סיבה שלט ישקיעו בה ויטפחו אותה.

אה כן וזה פאקינג פורום שעוסק בצבא, איזה תגובות חיפשת?
חפש פורום למרצ או משהו...תזדהה עם אנשים שם, ויחדיו תנסו לתפוש אחיזה במציאות.

ישן 02-04-2006, 16:19
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
אני בכיתה יב

אמממ לפי דעתי דווקא ההפך , גודל פה דור מפונק מאוד שמקבל את קיום המדינה כמובן מאליו
ואם כל מי שחושב שהערבים הם קצת קצת אבל אפילו קצת רוצים שנחזור לגבולות 48 ומותר להם לפוצץ אותנו בלכ מחיר הוא בור וע הארץ אז אדוני אני מצטער להגיד לך שאתה מקף במדינה של בורים... כי יש משהו שאתה לא מבין.. אני לא שונא ערבים... כן אני מודה בזה אבל תראה.. כשם שאני לא שונא ערבים אך רוצה לחיות במדינה בעלת רוב יהודי מוצק וילחם על זה גם שם בתוך הכפר הערבי בשטחים אני בטוח שיש ערבים שלא שונאים אותי כי אני יהודי או ישראלי אבל עדיין גם בלי השנאה שלו אליי ואל עמי הוא ירצה לחיות במדינה ערבית בעלת רוב ערבי ואני יכול להבין אותו וזה בא כקונטרה לאמרה של הציבור בעל הדעות השמלאניות בארץ:" לא כולם שם רעים לא צריך להכנס בכולם" ברור שלא אבל אף אחד שם לא ינסה לעצור מחבל שיילך להיתפוצץ או כל פעולת איבה אולי בתוך הלב שלהם הם לא מחפשים מלחמהה אבל הם מחפשים אדמה שלמה ( כולל השטחים שלנו) בתודעה הפלסטנאית הלאומית לכן צריך להיות בתוך המחסומים ולבדוק כל אחד כי המחבל שיצא מהכפר לא יבדקו אותו אנשי הכפר אם הוא הולך להתפוצץ בלב המחסום או לב תל אביב , אז גם בלי שהם שונאים אותי הם עדיין פוגעים בנו.. לכן צריך את הצבא שלנו... בדבר אחד אתה צודק יחס הצבא לפעמים יכול להיות ממש מגעיל ובאמת אולי למפקדים למעלה לא הכי מתחשבים אבל עדיין.. אנשים מהסוג שלך נוהגים לתוקף את הצד שלו את העם שלו ולא ראיתי אותך לא מתריס אולי כלפי הצד השני שיש לו קצת חלק בעניין הזה שאנחנו במחסומים האלה .. , אני פשוט לא מבין את החוסר בושה לצאת נגד חיילים או אזרחים בטענה שמדינת ישראל אשמה בו.. הרי אם היית מדבר בשנת 48 כנאה שלא הייתה מדינה היום.. חומר למחשבה אשמח לתגובות בעניין

נערך לאחרונה ע"י רון188 בתאריך 02-04-2006 בשעה 16:33.
ישן 03-04-2006, 14:05
  oren_ oren_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.05
טוב אז קודם כל

טוב אז קודם כל נכון שכל האנשים פה הם ילדים (יא, יב) אבל יש פה אנשים גם יותר מבוגרים שכבר התגייסו או אפילו אחרי צבא. (רק לידיעתך אני בן 20 וסיימתי ממש עכשיו יד וכן אני עדין ילד).

דבר שני צודק צודק פה מישהו שאמר שאנשים פה לוקחים את המדינה כמובן מאליו דבר שבכלל לא נכון כי בכל רגע היא יכולה להימחק.
וכדי שהיא לא תימחק מדינת ישראל יותר נכון עם ישראל עוד מימי המחתרות הבינו שכדי לשרוד צריך גוף צבא חזק שיגן על השטחים שלנו ועל האזרחים שלנו, וגם היום המחשבה היא אותה מחשבה מאז כדי שמדינת ישראל תשרוד צריך צבא חזק צבא מתקדם (טכנולוגיה, תורות וצורות לחימה...), וזו זכותינו המלאה לשמור על צבא חזק.
דבר נוסף לדעתי התקשורת היא זאת שהביאה למצב הזה כי היא זאת ששוטפת לאנשים תמוח (בעיקר לילדים שלה וזה חבל מאוד כי אחרי זה הם מתאוררים מהאשליה של השלום).

ועוד משהו קטן אבל חשוב אף אחד לא אוהב אלימות אנחנו לא אנשים (ילדים) אלימים אנחנו רק רוצים לחיות בשלום (כן לקום בבוקר לנסוע באוטובוס בלי להסתכל על כולם ולחשוב מי מחבל ומי לא) לצערנו נקלענו (בעל כורחנו) לאימות אלים אפילו למלחמה קטנה וכדי לנצח בה או כדי לשרוד בה עלינו להגן על עצמנו בכל דרך שנוכל לעשות ונבחר לעשות.

יש לי שאלה קטנה אבל אני מבקש שתענה לי על זה איך הגעת לפורום הזה?

ישן 03-04-2006, 16:08
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
מה קרה נתנו פה לאנשים מבל"ד לדבר אני לא מבין?

יש לכם פורומים אחרים לא?
מה רע בקצת פטריוטיות?...עדיף מלהיות בן אדם ששונא את הצבא שמגן עליו שהוא יושב בבית
ואני לא חייל,ואני לא צריך להיות חייל כדי להגיב פה,כי זה שאני יושב ומעריך את מה שאנשים עושים עכשיו,אם זה שמירות או קורעים את התחת בטירונות או שאר דברים שאנשים עושים בשירות שלהם[ואני לא מדבר רק על קרביים למרות שהבאתי דוגמאות מהתחום היותר קרבי]קל להגיד שאתה יושב מאחורי מחשב בסביבה בטוחה שהצבא 'לא מגן עלייך',קל מאוד אפילו.
אחלה סיפור.

ישן 03-04-2006, 17:58
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
חבר'ה אני מבין לליבכם...

סערת הרגשות שעוררה בכם תגובת המשתמש סופיקט היא מוצדקת.

אבל הבה לא ניסחף,הוא אמר את מה שיש לו להגיד.

הריני להזכירכם כי הפורום הוא מקום שיש בו להביע דיעה,אבל הוא א-פוליטי.

כל הנסיונות לגרור את האשכול לדיעות פוליטיות היה שטותי.

סופיקאט אני חושב שיש לך עוד הרבה ללמוד,אני מצדיק את רוב התגובות של אנשים שהתריסו נגדך.

יש מספיק אנשים כמוך שאם היו עומדים בשלטון מדינת ישראל הייתה בריבונות פלסטינית ולשר הביטחון שלנו היו קוראים אבו עלא.

את האמת נמאס לי מכל האנרכיסטים האלה שדורשים שוויוניות בין העמים,תבינו כל עוד אנחנו הריבון אסור לנו לאפשר זאת במסגרת התנאים הקיימים.

הסיפור הקצר שכתבת היה מצויין ונקווה שכל מי שרוצה להביע את דעתו הפוליטית יעשה זאת במקומות הנכונים לכך.

ערב טוב ושקט לכל גולשי הפורום!.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר