לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2005, 16:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אם רק היית מוסיף קצת הסתה וכצת שגיעות קתיב...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "תגיד - לא התבלבלת? אתה מתיחס למעשי ביבי כתורה מסיני?"

הייתי בטוח שדקדק כתב את ההודעה הזאת ...
מה זאת אומרת תפנה בטענות לביבי? הוא אמר שאסור לפרוץ את מסגרת התקציב והוא צודק ...
כשאתה פורץ את מסגרת התקציב אתה מעמיק את הגרעון . לביבי אין תיבה של אוצר בבית (וגם אם יש זה לא רלוונטי ) כדי להעמיק את הגרעון הוא צריך לקחת הלוואות מחו"ל ... בשלב ראשון הוא מגדיל את החוב הלאומי , בשלב שני הוא מעלה את הריבית שידרשו מישראל בהלוואות עתידיות ... הבנקים בעולם אינם נדבנים . מדינת ישראל תצטרך להחזיר את הכסף הזה בעוד 10 או 20 או 35 שנה (תלוי במועד הפרעון ) . כך שלמעשה אתה צורך היום את ההכנסה הלאומית של מחר .
משתמע מכאן שאפשר לעשות שני דברים , או לקצץ היום בכסף של הציבור כדי שטומי יוכל להעביר אותו שוב לאותו ציבור . או לקצץ בכסף של הציבור בעתיד , כדי שטומי יוכל להעביר אותו לציבור של היום . בכל מקרה אלה 700 מיליון שבאים על חשבונו של מישהו . זה לא שאם "פרצת את מסגרת התקציב" הכסף יתחיל ליפול עליך מהעצים...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2005, 17:16
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה שבוי בקונספציה , לא אני ...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אתה "שפוט" לגמרי של קונספציה"

אכן בשנת התקציב הקודמת מצא ביבי את עצמו עם עודפים בתקציב והחליט לבטל את המס על שורה של מכשירי חשמל בינהם גם די וי די ... אם טומי לפיד היה עושה את זה היום היית יוצא בתופים ובמחולות - כי החלטה שכזו באמת מיטיבה עם כמעט כל העם . שכן , גם עני (יחסית) קונה תנור .
אני חושב שההחלטה הזו הייתה שגויה כי היו דברים דחופים יותר שכל העם צריך כמו חינוך ובריאות , אבל מכאן ועד להתלהמות שלך על מוכר הרהיטים (שדווקא יכול ללמד אותך פרק או שניים או חמש עשרה בנושאי כלכלה , המרחק גדול) .
כלומר , ביבי מצא עצמו עם עודפים (שלא נצפו מראש) בתקציב והוא העביר אותם לא נכון

ונעבור לדמגוגיה שלך , אתה רוצה שביבי יממן 700 מיליון שקל + 600 מיליון שקל לעבודה + 290 מיליון שקל לחרדים . אתה יודע מה , נעשה לך הנחה עונתית , רק 700 מיליון . הכל הוא צריך לממן מהחזר המס על די וי די ???? הרי ברור לך שבשביל לממן סכומים אדירים כאלה הוא כן יצטרך לקחת הלוואות או בניסוח שלך "לפרוץ את מסגרת התקציב " אבל u dont give a damm ...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-04-2005, 17:45
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
XXXXXXXX (נערך ע"י JUDA- עקב ניבול פה)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אם רק היית מוסיף קצת הסתה וכצת שגיעות קתיב..."

הפכתי להיות פרויקט שלך?. וזה לא פעם ראשונה שאתה מנבל את הפה המלוכלך שלך נגדי.
מבלי שתקפתי אותך אישית . או מישהו אחר בפורום.

אתה מופיע כאן בתור מנהל . וכתוב בחוקי הפורום שאין לכתוב נגד כל גולש אחר ואתה כמנהל מתנהג כראשון המנבלים .

מקודם היה פה גולש שהשווה את לפיד לנאצי ולא ראיתי שנקפת אצבע
היה פה גולש שכתב נאצות נגד הקיבוצים והשווה אותם בשורה תחתונה לנאצים ולכל מיני אויבים בהיסטוריה השחורה של העולם.

כמנהל אתה כשלון אחד ענק . וידעתי טוב כי תגיע לעמדה הזאת שכך תנהג . ובעצם אני לא מתפלא כשנותנים לחתול לשמור על השמנת.

בטוח ביבי דופק גם אותך. כבחור צעיר בטח אחרי צבא . אבל לא נעים לך . . ואתה מחפש נתיבים ואז כשנגמרים לך הטיעונים אתה מתקיף וחבל.

כל מה שאני כותב נגד ביבי אומרים 95 אחוז מהעם. אני לא מחדש כלום אז מה פה הסתה ?

נערך לאחרונה ע"י juda בתאריך 04-04-2005 בשעה 22:33.
ישן 04-04-2005, 22:24
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
גם אתה הפכת למורה ללשון? יופי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "זה שאתה מסית פה , זאת עובדה"

קודם כל תלמד דרך ארץ שאין לך . גם ואתה לא מנהל בפורום סקופים אלא בפורום אחר.
יש כללים ואין לך זכות לתקוף אותי ולא אף חבר אחר ובטח כמנהל באתר.
בדיקת איות אני משאיר לך .
אני לא חלק מהאשכול ולא אף חבר בפורום. תתנהג קודם כל כבן אדם .

נ.ב הודעה שלך בפורום באחד הימים : אז טול קורה מבין עינך..

מעניין כמה אנשים מתו בגלל תאוות הבצע של הפוליטיקאים שלנו , תאוות בצע אישית ותאוות בצע מפלגתית . נכון , אי אפשר להציל את כולם ויש תרופות שלא יקנו גם בעתיד אם יש להםפ מחיר שערורייתי למרות שהן מצילות חיים . אבל הסכומים המקוצים לנושא נמצוכים באופן שערורייתי

בול בראשון, חיפוש קל . אז תשאיר את הביקורת על כתיב לאורי כי הוא באמת כותב רהוט.

נערך לאחרונה ע"י dkdkd בתאריך 04-04-2005 בשעה 22:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר