לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2012, 13:18
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "באופן כללי הסקר בפרש דיי..."

אני לא יודע אם אתה צוחק או רציני, אבל הסקר בפרש לא דומה כמעט בשום בחינה לסקר הזה.
בנט לא מגיע לשליש מכמות המנדטים של הליכוד ביתנו, להבדיל מהסקר בפרש בו הם שווים.
עצמה לישראל לא הולכת להיות המפלגה השלישית בגודלה בכנסת, כפי שמנבא הסקר של פרש, ולפי מה שעולה מהסקר הזה, לא תעבור כלל את אחוז החסימה.
עלה ירוק לא תהיה המפלגה השלישית בגדלה בכנסת, להבדיל ממה שהסקר של פרש מנבא.
ש"ס הולכת לקבל קצת יותר משלושת המנדטים שהסקר בפרש מנבא לה.
יאיר לפיד בהולך לקבל קצת יותר מ-0 מנדטים, עם כל הצער שבדבר.
וכו'.
הדבר היחיד ששני הסקרים מנבאים בצורה זהה, זה שהימין הולך לנצח בבחירות האלה, אבל גם כאן כדאי לציין את הפערים בין הגושים ששונים לחלוטין בין מה שרואים בסקר של פרש, לסקר של ישראל היום.

בשורה התחתונה, זה נכון שהחברה הישראלית נוטה ימינה בשנים האחרונות, אך פורום פרש, עם דגש על פורומי הפוליטיקה והאקטואליה, משאירים לחברה הישראלית אבק במירוץ ימינה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2012, 07:13
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
צחוק צחוק אבל אני חושב שעלו פה על לאקונה רצינית מאוד בחוק השבות או לפחות בחוק הבחירות
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סחתין. חשבתי שראשי התיבות האלה נעלמו מאז שיוצרם (שניסה לייצר גירסא לWASP) נפטר"

זה שלדתיים יש זכות בחירה זה חמור מאוד! זהו מדרון חלקלק שבסופו יקבלו גם עולי ברה"מ ויוצאי יהדות ספרד והמזרח ואולי אפילו ימניים זכות בחירה ואנו נוקע ממשפחת העמים! איזו דמוקרטיה זאת כאשר אנשים שאינם מהשמאל מורשים להכנס בה לקלפי? איך אפשר להשוות את תרומתה וזכויותיה של נערת שמנת חמוצה, אשת כפיים חרוצה ולוחמת אמיצה מכפר שמריהו לההוא, נו הדוס הזה מרעננה..נו זה עם הכיפה..

ידע כל ליברל עברי: 'הבחירות לא נגמרות עד שהגברת השמנה שרה את האינטרנציונל באחו"סית'

ישן 15-12-2012, 15:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הלשכה המרכזית לתחושות בטן היא זו שיצרה את ההמצאה על השמאל היצרני הגדול...:)
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=efekt]רוב האוכלוסיה..."

למרבה הצער, המגזר הערבי ("מחנה המרכז-שמאל") עולה למדינה לאין שיעור יותר מכל מגזר, ורתרומתו השלילית להכנסות המדינה, היא עצומה (גם אם ננכה מזה את העלויות העצומות של השיטור וההשלכות הביטחוניות של המגזר - השלכות שאינן רלוונטיות לאף מגזר אחר). מה לעשות, העלמות מס אינסופיות, הונאות ענק של הביטוח הלאומי - וזה לפני שחישבנו את עלויות המעצר,שפיטה וכליאה של מגזר שמהווה 22% מהאוכלוסיה אבל יותר ממחצית העבריינים - במכה אחת מקלקלות את השנינה המעולה על "לשכה מרכזית לתחושות בטן".

אתה מבין, הימין לא רק שמכניס יותר (יותר עובדים משלמי מס, משמעו יותר הכנסות), אלא גם עולה פחות. או במושגים שיובנו יותר בקלות: פיל גדול מחרגול...
ישן 15-12-2012, 17:11
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הלשכה המרכזית לתחושות בטן היא זו שיצרה את ההמצאה על השמאל היצרני הגדול...:)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
וזה לפני שחישבנו את עלויות המעצר,שפיטה וכליאה של מגזר שמהווה 22% מהאוכלוסיה אבל יותר ממחצית העבריינים
פויה! איכסה! גייזענות!
מחקר של הלשכה המרכזית לניפיות מוכיח בוודאות של 800% שגזענות שהמגזר אינו מבצע יותר פשעים מחלקו היחסי באוכלוסיה, וגם אם כן - זה רק בגלל החוקים הגזעניים של הכובשים הקולוניאליסטים שבאו לארץ הזו בספינות. או בולשיט בסגנון הזה.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-12-2012, 14:56

רגע, אבל שלי אומרת בפרסומת שלה ש'ביבי טוב לעשירים'
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "אני חצי רוסי חצי עירקי ואפילו גר בנתניה"

אז אלו שלא רוצים את ביבי הם 'לא יצרנים' או 'עשירים'? צריך לבחור...

ובאמת סחתן על הדמוקרטיה היצוגית החדשה שאתה מעצב כאן. מה השלב הבא, זכות הצבעה לפי גובה תשלום מס? קול כפול למי שהיה בקבע?

הוצאת 10 מנדטים סרוגים יצרנים, ציונים ולוחמים מהחשבון כי 'הם מאמינים בישות שלטת', הוצאת 5+ מנדטים ש"סניקים העובדים ומשרתים מפנקס הבוחרים כי הכרזת עליהם כלא יצרנים מספיק, החלקת אמונה דתית משיחית לכל דבר של איזה עשרה מנדטים בדת השלום [שהיא דת מסוכנת נכון לעכשיו הרבה יותר מהיהדות] הכנסת לחשבון מנדט או יותר של תינוקות שמנת שלא מיצרים שום דבר חוץ ממלל עודף בזמן שהם מתבטלים על דשא מדעי הרוח בין טיול לחו"ל למשנהו ואינם מתפרנסים ממאומה חוץ מאשר מהנדל"ן והכסף מזכיונות לאנ"ש שאבא שלהם קימבן כשהוא היה מקורב למפא"י ההסטורית ויצא לך ש28 זה יותר מ27. נו באמת...

הליכוד 39, מנדטים יצרנים מש"ס ואמסלם יחדיו 5-6, בנט 10 ובסה"כ 55 מנדטים שעובדים, משלמים מיסים ומשרתים את המדינה. תוסיף לזה את....קולות הנשים החרדיות העובדות ברובן וגם את קולות הגברים החרדים שעובדים. ואופס - יש לנו כבר לפחות 60 מנדטים ימניים שמייצרים לא פחות ממך וממני.

עכשיו נעשה מערוף ונלקט יחדיו את כל המנדטים של השמאל כולל פרופסורים שמזמן לא כתבו מאמר למעט אלה הקוראים להחרים את מדינתם, מזמן לא מאמינים בכלום מלבד בהדוניזם ובדת השלום ומושכים משכורת שוות ערך לקצבאות 6 אברכים לא כולל הטבות מושחתות כאי תשלום שכר לימוד לילדיהם. לזה נחבר את הקולות של לפיד שחושבים שהם מרכז ויוצא לנו אהמממ... 41 ואם נצרף את שני המבוזבזים של מופז אז אולי 43.

55 זה יותר מ43, 60 כמדומני זה גם יותר מ43 והאמת זה כלל לא משנה כי בבחירות אפעעס יש זכות הצבעה גם למי שלא נראה כמוך ולא חושב כמוך. שלי מבינה את ומתנהלת בשקול דעת. ציפי לא מבינה את זה ולכן רוצה לקבוע מי יהיה השופט, מי יהיו השחקנים והקהל ומה תהיה התוצאה.

לענין החלק של החצי עירקי חצי רוסי - טוב לדעת אבל מה זה קשור? אף אחד לא חשב שאתה איזה יאפי עם עיגולדים שכן הסגנון שלך מעולם לא התאים לסטראוטיפ.

לענין 'נתניה' - טוב עד כאן.... עם נתניתים צריך להזהר בעת ויכוח.

ישן 15-12-2012, 16:04

אצלנו בימין 'כל שסק מלמיליאן'
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה פשוט חושב לפי הפוליטיקה..."

האמת היא שבענין של 'איכות' אני מצליח ליפול לא אחת. בכל פעם שאני משתלב בארגון ממשלתי כלשהו ומצליח להביא את העבודה לשווי משקל שפוי כלשהו - צצים להם לפתע 'מדדי האיכות'. אתה פותח את המחשב ובמקום צליל גייטסי קופצני אתה פוגש גרפים עם כל מיני נתונים ביזארים שאיזה יועץ ארגוני החליט שזה מה שמייצג הכי טוב את המושג 'איכות בעבודה'. שבועיים אח"כ כל המסוד משתעבד למדד המומצא וכל דבר אחר מוזנח חוץ ממנו. מנהלים מבלבלים לך את המוח ומצפים שתעשה רק את מה שנמד כאיכותי, הודעות באדום צצות לך על המחשב אחרי יום עבודה עמוס ופרודוקטיבי כי לא הזנת את פירותיך בתצורה שמר איכות יוכל לקלוט אותם.

אני חושב שכדאי להכריז גם על מדדי איכות ב'פרש'. משהו כמו כמות מלל להודעה, זמן מענה לעמית בשרשור, מספר הפעמים שאוזכרה בהודעה מילה 'לועזית מרשימה' וכן הלאה. נקבל דיאגרמות עוגה כאלה במקום כיבוד והודעות זועמות מהמפרסמים. יהיה כיף!

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 15-12-2012 בשעה 16:07.
ישן 15-12-2012, 19:08

"כשלקחו את זכות הבחירה מחרדים כי הם לא יצרנים מספיק בעיני הנאורים - שתקתי.
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "למה אתה משחק את המשחק הזה?..."

כשלקחו את זכות ההשפעה מדתיים סרוגים משרתי יחידות השדה שמשלמים יותר מס מחלק מהנאורים רק כי הם מאמינים בכח עליון שאינו הסכם אוסלו - שתקתי, כשלקחו את זכות המחאה מחלוצי גוש קטיף כי סרבו לקבל באהבה את הרצון של הנאורים לזורקם מבתיהם ולאחל להם 'חג פנוי שמח' - שתקתי. כשלקחו את זכות ההצבעה ממחצית תומכי הליכוד כי הם ערסים וממחצית תומכי ישראל ביתנו כי הם רוסים שיכורים - שתקתי. כשאיימו על גולשים בפרש שזלזלו בקדושת הרבין בהגעה לחדרי חקירות והזעה מול השוטרים [למה תמיד צריך להזיע, אין שם מיזוג?] - שתקתי. כשהם באו לקחת אותי - לא היה מי שיעשה לי לייק"

אני חושב שזו תמצית התשובה ללמה צריך להשיב לאמירות אנטי דמוקרטיות בוטות גם כשהן יוצאות מפיהם של עמיתים ותיקים לפורום.

ברור לי ולך שעופר הוא לא באמת גזען הרואה בכל מצביע ליכוד מזרחי ערס ושאין לו כוונות להוציא צו מעצר לגל אבל מרגע שנאמר דבר כה חריג כמו ביטול הזכות להשפיע של 1/3 מהמצביעים היהודים - חובה עלינו להגיב ולהתפלמס ולהתווכח. בהומור, בכעס ביובש - העיקר שהאמת הברורה תעמוד מול האבסורד.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 15-12-2012 בשעה 19:24.
ישן 15-12-2012, 12:17
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "ואני לא מתכוון ל"שלומיזם" אלא..."

אני עדיין תוהה איך הגעת לקביעה המאד לא מדוייקת ואף מגוחכת הזו.
מה בעיניך מפלגות דתיות? כי אני, למשל, חילונית למהדרין, וכך גם עוד רבים שאני מכירה, מתכוונת להצביע לבית היהודי. הליכוד עצמו רובו חילוני, בטח ובטח אחרי האיחוד עם ליברמן (הצבעת המגזר של יוצאי ברה"מ היא כמעט טוטאלית לגוש הימין, עם אנטי חזק מאד לשמאל, להוציא מס' מועט של יוצאי דופן)
מפלגות השמאל (לבני, מרצ ועבודה) יחד, לא מתקרבות אפילו לליכוד (בלארג'יות יפה - 34 מנדטים (11 לבני, 19 עבודה ו-4 למרצ, מספרים שיהיו הפתעה מרעישה בעיני ביום הבחירות לעומת 39 לליכוד) וזה עוד לפני שספרת את המנדטים הלא-דתיים של הבית היהודי וגם אלה של ש"ס (שיש בה בערך 5 מנדטים חרדיים והשאר הוא מסורתיים וחילונים).
גם אם תעשה סקר משקף בין החילונים במדינה, לא תגיע לרוב לשמאל, גם בחלומותיך הוורודים ביותר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:52

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר