לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2005, 01:03
  tomsami tomsami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
אמנם שלי היה מזמן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "עוברי/מסיימי/נופלי ימי סיירות- תכתבו כאן איך היה, מה היה, מה קיבלתם, חוויות..."

וגם נפלתי באמצע, אבל אני בכל זאת אכתוב...

היה ממש נחמד, זה היה ה"גיבוש/ון" הראשון שלי וגם ההיכרות הראשונה עם המערכת והמשמעת הצבאית..
דווקא כשאני הייתי לא היה שכונה והעיפו כמה אנשים שדיברו, זילזלו וכו'..
מה שהיה נחמד בשבילי זה שגיליתי על עצמי דברים שלא ידעתי לפני. באתי ממש לחוץ ולהפתעתי גילתי שהייתי טוב בריצות(גם בבר-אור וגם בגיבוש) למרות שלא התאמנתי הרבה.
המפקדים היו יחסית נחמדים על אף ה"דיסטנס" למרות שקצת היה משפיל לראות אותם יושבים על בכיסאות שלהם וצוחקים עלינו בעוד אחנו בקוש מטפסים על הדיונה...
חטפתי מכת שמש די רצינית ולא יכולתי להמשיך.. גם השלפוחית שלי הייתה כל כך מלאה שכבר העדפתי לא להמשיך.
רציתי להגיע למטכ"ל(מתוך סקרנות) או לשלדג.... כמובן שזה לא קרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2005, 05:06
צלמית המשתמש של R.I.P
  R.I.P R.I.P אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל R.I.P
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "עוברי/מסיימי/נופלי ימי סיירות- תכתבו כאן איך היה, מה היה, מה קיבלתם, חוויות..."

אני הייתי ביום סיירות ב 4-5. וקיבלתי חובלים למרות שרציתי מט"כל אבל מי אני שיתלונן.

סה"כ היה יום מעניין.... אני אישית נהנתי.. המפקד שלנו ביום השני היה מצחיק כזה והתחיל לשאול אותנו מה התרגיל הבא? ואנחנו אמרנו שאנחנו לא יודעים אז המפקד ענה: "מה לא כתבו לכם באינטרנט?" קיצר הוא התחיל להתחכם והמציא לנו תרגילים חדשים חח במקום לחפור בור מטר על מטר חפרנו תעלה מטר עומק מטר רוחב וכמה מטרים לאורך שהספקנו ( לי אישית יצא בוא שיכולתי לקבור בו את רוב המשפוחה שלי).
זהו היה יום שמי שלקח אותו ברצינות ולא וויתר קיבל פחות או יותר מה שרצה... מי שזילזל קיבל בהתאם.
ישן 08-07-2005, 14:24
  מורעל שודי מורעל שודי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.03
יום סיירות 4-5

היה כיף היה מצחיק, במיוחד המדריך השמן המתלהב מסיירת מטכ"ל שירד על אנשים.
קיצר היה קצת קשה אבל כיף רציתי חובלים קיבלתי חובלים.
הקבוצה שלנו אישית לא חפרה בורות כמו כולם במקום זה נתנו לנו לזחול כל הזמן ששאר האנשים חפרו פלוס הזמן שכולם זחלו.
הייתה תחושה בזמן האוכל שאנחנו נמצאים במחנה פליטים סודני לפי ההתנפלות של האנשים על האוכל, אני אישית העדפתי את החטיפי אנרגיה שהבאתי וזהו היה כיף היה כואב היה טוב.

אה עוד דבר אחרון לא יודע אם שמתם לב אבל בשיחת סיכום של של המפקד הראשי הזה של יום סיירות, כשהו בהתחלה דיבר אל כולם הוא לבש שעון צלילה ענקי כזה שכולם יראו ואז הלך לצד להחליף אותו בשעון רגיל. מוזר משהו
ישן 09-07-2005, 23:25
  לוחם בנשמה לוחם בנשמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05
יש שני גיבושים בשנה...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ronzehavi שמתחילה ב "ביום שאני הייתי בו עברו..."

הגיבוש באפריל שהגיעו אליו דרך יום סיירות ינואר(שפרוש על חודש) והוא ממין לשני מחזורי גיוס(יולי, נובמבר) ולכן מגיעים אליו כ-450 איש!
ואילו במזור ספטמבר מגיעים דרך יום סיירות יולי שמתקיים על פני שבוע(4 פעמים) וממנו מגיעים כ200 איש!

ולא לא נופלים חצי בפסיכולוג! לפחות לא אצלי, אצלי עברו בערך 50 איש למטכ"ל ורק שמונה נפלו בפסיכולוג! אין מכסה קבועה, מי שמתאים ממשיך! מי שלא אז הולך לחובלים!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר