לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2005, 19:44
צלמית המשתמש של Murhal Poched...
  Murhal Poched... Murhal Poched... אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Murhal Poched...
עזרה היי! מה שלום כולם? אני חדש פה ומתעניין לגבי מטכ"ל...

אני כבר די הרבה זמן מסתובב פה בפורום,וקודם כל הרשו להגיד שאני חולה על הפורום הזה וחושב שכולם פה מדהימים עם העזרה שלהם...!
עכשיו...לבעיה שלי:
עד לא מזמן חשבתי שהיו לי בעיות לב ואסטמה,וכעת בהרשמה לחדר-כושר,לאחר בדיקות אצל מומחים גיליתי שכל מה שאמרו לי בחיים שאסור לי להתאמן ושאר בלה בלה פשוט שקרי,וכתוצאה מכך היה לי בתיכון גם פטור מספורט ולא הייתי עושה כלום ןכל היום הייתי רק יושב ובולס.......(הכושר ביחיד שלי היה לעבור מהסלון למטבח וכך הלאה... ).
בקיצור,אני כרגע עתודאי ולומד הנדסת מכונות,ולפני החדשות הטובות על בריאותי לא כל-כך חשבתי על הצבא,אבל כרגע לאחר הדברים הללו נכנסה לי מורעלות שאני לא יודע מאיפה,אפילו חברים שלי בהלם שהשתנתי,אז התחלתי להתאמן מאסיבית,וירדתי קצת במשקל(זה בתהליך...),ואני רשום בחימוש פרויקט "יעד" והצבא משלם לי את רוב הלימודים,אז כרגע יש לי בערך מיליון(!) דברים על הראש:

1)אני צריך להעלות את הפרופיל ל-97 כמובן.
2)צריך איכשהו להגיש לועדה צבאית אישור להישאר עם הדיפלומה ולבטל את המקצוע בצבא וכך ללכת לקרבי(אמן).

ודבר אחרון והכי קשה, לפתח כושר לא יאמן כי החלום שלי הוא לא פחות מסיירות ובמיוחד: מטכ"ל !

עכשיו,לאחר שקראתי את כל ההודעות כאן על הגיבושים של מטכ"ל והסיירות,נהיו בי חששות למוות,כי יש פה סוסים הרבה יותר ממני שלא עברו והסיכויי מעבר הם קלושים.
אני נורא מאמין בעצמי וביכולת להפוך לחיית עולם,אבל אני פוחד מוות,כי יש לי גם לא קצת דברים על הראש בדרך למטכ"ל הנחשק(שאפילו לא קיבלתי זימון אליו אפילו...)

בקיצור, בבקשה תתמכו ותעודדו!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2005, 21:04
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
אל תדאג...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Murhal Poched... שמתחילה ב "היי! מה שלום כולם? אני חדש פה ומתעניין לגבי מטכ"ל..."

תתמקד באיך להעלות את הפרופיל ואיך לקבל את הזימון לגיבוש..
אבל מבחינת כושר גופני אתה לא צריך לדאוג למרות שאם קראת את המאמר שלי על יום הסיירות שעברתי הדגשתי כמה שכושר הוא דבר חשוב מאוד ולא שולי כמו שעושים ממנו אבל יחד עם זאת המנטליות היא החשובה ביותר ואם תאמין בעצמך אבל באמת תאמין ותבוא בהרגשה של "אני באמת מסוגל לסיים ראשון במקצה הזה" אז תוכל לעשות את ההבדל....
בתור אחד שחווה גיבושים אני יכול להגיד לך שזה לא קל וזה הרבה יותר קשה ממה שזה נשמע כאשר קוראים את זה במאמר או משהו כזה (סליחה על החוסר עידוד) אבל מצד שני זה לא בשמיים ומי שנועד לזה באמת יגיע כי יש דברים שלא הכושר קובע... אם האדם פשוט נולד לזה אז הוא יצליח אם כי אני מציע לך לעבוד קשה בעיקר על שיפור הכוח ברגליים שהוא משמעותי מאין כמוהו לגיבושים...
אז אל תזלזל לרגע באימונים ותתמיד (אבל אל תגזים) תדע שאתה מסוגל בהחלט לסיים בין הראשונים (אל תשלה את עצמך אבל תאמין בעצמך) ותהיה בטוח שרבים האנשים שבאו בכושר בינוני ועברו ורבים האנשים שבאו בכושר מעולה ולא עברו...
בהצלחה.....
ישן 15-05-2005, 21:49
  אלון תובל אלון תובל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל אלון תובל
מכתב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Murhal Poched... שמתחילה ב "היי! מה שלום כולם? אני חדש פה ומתעניין לגבי מטכ"ל..."

קודם כל זה רק מוכיח שאסור לוותר לרופאים וצאיך לבדוק אחת לכמה זמן את המצב מחדש.
אני מקווה שילך לך בכל הבירוקרטיה הצבאית. בשביל סיירות אתה תצתרך לפתח כושר טוב מאוד, אתה תצתרך לעבוד הרבה אני מאמין.

עכשיו עוד משהו שרציתי לומר:
דבר ראשון אל תנעל על משהו, במיוחד לא על מטכ"ל... בשביל להגיע לשם צריך באמת יכולות מצוינות הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית. יש הרבה מאוד אנשים חזקי אופי וגוף שלא מתקבלים וחבל אם תתאכזב. ראיתי פה בפורום גם אנשים שננעלו על משהו וכשהם לא עברו את המיון ברח להם כל הרעל.
נוסף על כך, יש עוד הרבה יחידות מיוחדות עם אופי פעילות מאוד מעניין, כל יחידה והיחודיות שלה. חוץ מזה יש עוד כמה יחידות שהציבור לא מכיר ולא שמעו עליהן. אני רק במקרה במקרה יודע על יחידה אחת כזאת אבל יש עוד דברים שלא יודעים כך שאני מציע לך לא להינעל על מטכ"ל.

לסיכום: ב-ה-צ-ל-ח-ה!!
ישן 15-07-2005, 22:17
  Yo3l Yo3l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.04
קודם כל, המון בהצלחה.!

חוצמזה, תראה,כושר זה דבר שולי....
תתחיל להתאמן 4 פעמים אם בא לך גם 7 זה הכל בולשיט, תישן טוב, תאכל בריא (לא יותר מידיי, לא קצת מידיי) וזרום, למרות שהייתי מציע כמה אימוני ריצה , ובשאר הזמן אימוני שחיה.
כל זאת אם אתה רוצה כושר מטורף ולהרזות תוך זמן לא רב..... שזה אפשרי.

בכל אופן, תעבוד על הראש שלך זה הכי חשוב.
כלומר אם אתה חושב שאתה מסוגל הכי הרבה לרוץ ספרינט - 100 מטר???
תציב בפניך אתגר, לרוץ ספרינט 200.
אתה לא חושב שאתה מסוגל בככה וככה שניות??? תנסה בפחות!!! ככה תחזק לך את הראש בצורה רצינית.

עכשיו, בקשר ללימודים שלך!!!!
באיזה שנה אתה?????????? (כי גם אני לומד עכשיו תואר ראשון, ואני רוצה להתנדב חחח אולי נהיה ביחד...חחחח )
וחוצמזה , אם אתה רוצה להתנדב, לא משנה לאן... באמת לא משנה לאן, העיקר שיהיה התנדבות...
הכוונה - מטכ"ל שייטת חובלים שלדג 669 טייס או צנחנים.....
אז אם תתקבל לשם הצבא ישלח אותך לשם... ולא יוכל להגיד לך כלום כי מבחינת הצבא, התנדבות זה קדוש ואף אחד לא נוגע בהם.......

מכל מקום, שיהיה המון המון בהצלחה, מקווה שעזרתי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:46

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר