לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2005, 18:39
  alfa99 alfa99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.05
שאלות בקשר לבר-אור ,גיבוש ועוד ........

בגיבושים , מנפים רק את אלו שלא עברו את הבר-אור , או גם את אלה שהוציאו תוצאות בינוניות ומטה ??

מה המינימום הנדרש ממני בבר-אור ( חיפשתי בפורום , אך לא מצאתי תשובה מדוייקת .....) ????

איך אתם ממליצים להתאמן לקראת הבר-אור בבית ?

מה זה בדיוק אלונקה סוציומטרית ושאלון סוציומטרית ??

בקשר לכל הקבוצות האלה שמכינות לכושר קרבי , איך זה בדיוק הולך שם ? כאילו אני יכול לבוא ולהתחיל עכשיו , או שזו קבוצה שהתחילה את אימונים שלה כבר לפני מספר חודשים וכולם שם חיות והם כבר מגובשים ???
ועל איזו קבוצה כזאת אתם ממליצים אם אני גר באזור ת"א ???

למנהל הפורום , אני משתדל ללמוד את כללי הפורום תוך כדי הפעילות בו . אז אני מבקש , אם עברתי על כלל מסויים , תתקן אותי ואל תסגור ישר את האשכול , כי אז אני גם לא מבין מה לא עשיתי נכון וגם אני לא מקבל תשובות לשאלות שאני נורא צריך ........
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2005, 20:28
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alfa99 שמתחילה ב "שאלות בקשר לבר-אור ,גיבוש ועוד ........"

1.ביום הסיירות לא מנפים כלל לפי תוצאות הבר אור... אבל התוצאה קובעת על שיבוצך בקבוצה שבה תהיה ביום הסיירות....
2.בגיבוש צנחנים מנפים לפי תוצאות יום סיירות.... כשאני הייתי בגיבוש ניפו לפחות 7 מלש"בים..
3.בגיבוש מטכ"ל מנפים אחרי יומיים... ושם מנפים כאלה שככל הנראה יצליחו לסיים את הגיבוש אבל אין להם סיכוי לעבור אותו
לכן אל תדאג... תן מה שאתה יכול בבר אור... אבל זה ממש לא קנה מידה כדי לדעת כמה אתה טוב כי כבר ראיתי אחרים שהיו גרועים בבר-אור אבל קיבלו מטכ"ל.... וזה סיפור אמיתי וזה קורה בכל יום סיירות.....
4.כדי להתכונן לבר-אור תתאמן על שכיבות שמיכה כפיפות בטן וריצה ארוכה...
עשה זאת אחת ליומיים.... זאת אומרת אם ביום ראשון אתה רץ אז ביום שני תעשה בטן ושמיכה (אם תוכל להוסיף גם מתח זה יהיה טוב) ותעשה זאת ככה שתמיד יהיה יום חופש בין לבין... זאת אומרת ראשון שלישי וחמישי ריצה ושני רביעי ושישי בטן ושמיכה....
עשה את אימוני הבטן ושמיכה בסטים של 4..... נגיד 10-10-10-10 עם רווח של דקה וחצי עד שתיים בין לבין....
בקשר לריצות... תרוץ גם כן עם יום מנוחה בין לבין ואל תגזים.... ברגע שתגיע לריצה של 5 ק"מ 3 פעמים בשבוע תדע שאתה במצב טוב השאלה כמה מהר אתה מצליח לרוץ את המרחק... (4 דקות לק"מ זה טוב מאוד... מה שאומר ש20 דקות ל5 ק"מ זה טוב מאוד...)
5.תוצאה בינונית בבר-אור היא 8 וחצי בריצה 50 שכיבות שמיכה ו65 בטן...
אם תעשה מעל אז זה כבר נחשב לטוב.... המינימום בוא נגיד בגיבוש צנחנים הוא 9 וחצי או אפילו יותר לריצה... 25 שכיבות שמיכה ו35 בטן (אני ראיתי מישהו שעשה בערך ככה ולא ניפו אותו... אם לא תלך בריצה סביר להניח שלא ינפו אותך)
6.אלונקה סוציומטרית זאת אלונקה שמניחים אותה על קו יציאה מהמקום שממנו יוצאים לריצת ספרינט וחוזרים (בערך 50 מטר הלוך ו50 חזור)
ה4 הראשונים שמגיעים "זוכים" להרים את האלונקה... כל הרעיון זה לראות מי מגיע בין ה4 הראשונים.. כי מי שמצליח לעשות זאת הרבה פעמים הוא באמת בעל כוח רצון וסיבולת מרשימים מפני שקשה להגיע בין ה4 הראשונים... אבל עוד יותר קשה לעשות זאת אחרי שסחבת אלונקה מלאה בשקי חול כבדים... ואם אתה מצליח לעשות זאת זה מראה כמה אתה רציני ומשקיע ולא מוותר לעצמך....
שאלון סוציומטרי הוא שאלון שבו כל אחד מהצוות בגיבוש או יום סיירות מדרג את חברו לצוות...
נגיד אם יש 15 אנשים בצוות (14 בלעדיך) אז אתה מדרג אותם מ1 עד 14 מי הכי מתאים לשרת ביחידה מובחרת לדעתך... שתדע שלשאלון הזה יש משקל משמעותי לגבי ההשלכות לגביך ויכול למנוע ממך להגיע לאן שרצית (אם דירגו אותך ממש נמוך)
בקשר לקבוצות של הכושר הקרבי אני לא יודע איך זה עובד כי לא הייתי שם...
אני רק יכול להגיד לך שאני מתחרט שאני אישית לא הלכתי לשם כאשר יכולתי.. אם הייתי הולך לשם לפני שנתיים+ אני מאמין שהייתי מגיע רחוק יותר...
בקיצור זה מומלץ לדעתי כי המשימות והדברים שעושים לך שם הם דומים למה שתעבור בגיבושים ואלו דברים שאתה לא יכול להתאמן עליהם לבד... (דברים כמו ריצה עם שקי חול... זחילות.. אלונקה סוציומטרית וספרינטים תחרותיים)
בהצלחה..

נערך לאחרונה ע"י __moshe__ בתאריך 25-06-2005 בשעה 20:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר