לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2005, 10:42
צלמית המשתמש של המוח
  המוח המוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שוטר עצר מסומם ונדהם: זה הרופא של בתי

רופא תושב עכו שנעצר בעבר לאחר שהזריק לעצמו הרואין, נעצר שוב בגין שימוש בסם. השוטר שעצר אותו נדהם לגלות כי מדובר ברופא שטיפל רק לפני חודשיים בבתו. בשיחה עם ynet אמר השוטר: "אני מזועזע מהעובדה שהוא עדיין עובד כרופא"
אחיה ראב"ד

בפעם השנייה בתוך מספר שבועות, נעצר הבוקר (יום ד') רופא בן 37 מעכו בגין שימוש בהרואין. הרופא נעצר בעבר לאחר שהזריק לעצמו סמים בשירותים בקניון בעיר. השוטר שהגיע לבצע את המעצר הזדעזע לגלות שמדובר ברופא שטיפל בבתו התינוקת לפני חודשיים.

הרופא אישר שהוא ממשיך לעבוד במקצועו בחברה פרטית. בכליו נמצאו, מלבד סמים, גם סטטוסקופ, חלוק וחותמת רפואית. הרופא נעצר סמוך לשעה 9:00 בבוקר בסמוך לבית הספר אשכול בעכו, כאשר ישב ברכבו. השוטרים שהגיעו למקום ביקשו ממנו להזדהות, ובחיפוש בכליו התגלו שתי מנות הירואין.

שוטר שהיה מעורב במעצר סיפר ל-ynet כי הזדעזע להבין שמדובר ברופא, שטיפל לפני מספר חודשים בבתו בת השנה. "זו לא הייתה ההיתקלות הראשונה שלי ברופא הזה כנרקומן. אני כבר פגשתי אותו לפני מספר שבועות כעצור בתחנה. ככה זיהיתי אותו וזו הסיבה שחשדתי בו גם הבוקר.

"הבת שלי, תינוקת בת שנה, חלתה לפני כחודשיים וחצי בדלקת ריאות. הזמנתי רופא מחברה פרטית, והוא הגיע וטיפל בילדה - רשם לה תרופות, כולל אנטיביוטיקה. חודשיים אחר כך אני מגלה שמדובר בנרקומן. אני עדיין בהלם, והרבה יותר גרוע, מזועזע מהעובדה שהוא עדיין עובד כרופא. העניין האישי שלי מתערבב פה במקצועי. ממש רעדתי מכעס. רציתי להודיע למשרד הבריאות על הפרשה, אבל הבנתי שמחלקת החקירות בתחנה מטפלת בזה, אז ירדתי מהעניין".

נתפס מזריק מנות הירואין בשירותים ציבוריים

לפני שבועות ספורים איבד אותו רופא את הכרתו, לאחר שהזריק לעצמו שתי מנות הרואין בשירותים ציבוריים בקניון. כבר אז העלתה בדיקת המשטרה כי זו לא היתה הפעם הראשונה בה נתפס כשהוא משתמש בסמים, ולמעשה כבר משנת 2001 הוא נוהג להשתמש בהם, אולם רשיונו לא נשלל.

הרופא נעצר בעבר בשירותים הציבוריים במרכז המסחרי סמוך לחנות "הום סנטר" במזרח עכו. זמן קצר לאחר שנכנס לשירותים, נכנס למקום שומר של המרכז המסחרי וגילה אותו שרוע על הרצפה כשבזרועו נעוץ אחד המזרקים בהם השתמש.

השומר הזעיק את המשטרה וצוות השוטרים שהגיע למקום הזעיק את מגן דוד אדום. עוד לפני הגעת האמבולנס שב הרופא להכרתו, הציג את עצמו בפני השוטרים וביקש שינהגו בו כראוי היות שהוא רופא.

הוא סיפר כי החל להשתמש בסמים רק לפני חודשים ספורים, וכי את המנות שהזריק לעצמו במהלך האירוע רכש בעכו העתיקה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3087070,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר